Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

Dnia 2.04.2019 o 15:15, elik napisał:

A u mnie wczoraj był telefon, tylko nie TEN.

A dzisiaj był właśnie TEN telefon  :)

Zadzwoniła Pani i zapytała czy ogłoszenie jest aktualne, bo jest zainteresowana sunią. Powiedziała,  że Luna bardzo przypomina zmarłą w styczniu jej sunię. Pani mieszka na Dolnym Śląsku w mieszkaniu 180 m2 z dużym ogrodzonym ogrodem.  Poinformowałam panią, że w najbliższy czwartek sunia będzie sterylizowana i że będzie mogła być adoptowana dopiero za około 2 tygodnie, że obowiązuje wizyta przed-adopcyjna i umowa. Podałam pani nr telefonu do Kasi, żeby mogła dowiedzieć się wszystkiego, co chciałaby wiedzieć o Lunie. Po rozmowie z Kasia pani zadzwoniła i powiedziała, że jest zdecydowana na adopcję suni :)  Wdrażamy więc procedury :)

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ale super wieści!!!

Trzymam kciuki za Lunkę!!!

Domek zapowiada się znakomicie. Pani jest starszawa, ale cała rodzina jest psiolubna i w razie potrzeby zaopiekują sie sunią. Córka lekarka, zięć lekarz także kochają zwierzęta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Domek zapowiada się znakomicie. Pani jest starszawa, ale cała rodzina jest psiolubna i w razie potrzeby zaopiekują sie sunią. Córka lekarka, zięć lekarz także kochają zwierzęta.

Ale wspaniałe wiadomości!Wiedziałam,że Lunka doczeka się TEGO CZŁOWIEKA i TEGO DOMKU.Mocno zaciśnięte kciuki!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, guccio napisał:

Ale wspaniałe wiadomości!Wiedziałam,że Lunka doczeka się TEGO CZŁOWIEKA i TEGO DOMKU.Mocno zaciśnięte kciuki!

 

12 godzin temu, b-b napisał:

Eluś WSPANIAŁE wieści! :D

Bardzo się cieszę,że  ktoś się w małej zakochał :D

Zaciskam mocno kciuki! 

 

12 godzin temu, nulka07 napisał:

Jak miło czytać optymistyczne wieści. Nareszcie jest szansa dla Luny. Trzymam kciuki za pozytywny przebieg adopcji;)

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Fantastyczne wieści ! Życzę Lunce, by jak najszybciej zakosztowała miłości własnej, ludzkiej rodziny !

Teraz jednak trzymam kciuki, by wszystko się udało .

 

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I ja trzymam kciuki bardzo mocno ;)

Ogromnie Wam dziękuję za pomaganie i kibicowanie Luneczce  1193658198_dlaWaslove.jpg.aff31532a2ff03806ceb5bc324259f96.jpg

Jeśli wszystko pójdzie tak jak się spodziewam, głównie wizyta p/adopcyjna, to Luna jeszcze w tym miesiącu będzie miała swojego Człowieka i zamieszka razem z Nim :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dobre wieści, oby do końca tak było.

 

6 minut temu, Ewa Marta napisał:

Cudowna wiadomość! Oby to był ten domek:)

 

Mam takją nadzieję, a jak będzie pokaże wizyta PA|.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Elu mam promowane ogłoszenie Lunki do 19.04

Na jakiego psiaczka zmienić?

Czy jeszcze zostawić?

Boguniu kochana, przepraszam bardzo, ale może dopiero po wizycie PA, jeśli wypadnie pomyślnie. Ja myślę, że tak właśnie wypadnie,. ale muszę mieć pewność. Czekam na odpowiedź osoby, która mieszka właśnie w tamtej miejscowości.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Boguniu kochana, przepraszam bardzo, ale może dopiero po wizycie PA, jeśli wypadnie pomyślnie. Ja myślę, że tak właśnie wypadnie,. ale muszę mieć pewność. Czekam na odpowiedź osoby, która mieszka właśnie w tamtej miejscowości.

Jasne Elu :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...