Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

I ostatni przelew za pobyt Luny w hotelu 1.05. do 3.06.2019 r.

Zwlekałam z wklejeniem tego przelewu, bo miałam nadzieję, że ten wygodny sposób wklejania zdjęć szybko wróci, ale niestety. Muszę skorzystać z fotosika.

a3e9172c5a2a8b54.png

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Relacja oczywiście była, ale ja nie miałam czasu napisać. Tak w kilku słowach. Luneczka jest bardzo spokojna, sama zajęła miejsce, które Pani Teresa dla niej wymościła :) Chętnie chodzi na spacerki. Wczoraj coś znalazła w trawie i jak Pani Terenia chciała jej to zabrać,  hapnęła rękę. Nie ugryzła, ale złapała. Pani Teresa nie ma jej t ego za złe. Musi powoli nauczyć ją pozwalania na wszystkie gesty, ruchy, czynności. Czip Luny będzie zarejestrowany w bazie Safe Animal i Pani kupi adresówkę do zanitowania w obroży Luny.  Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Luneczka ma już dom i widać na zdjęciach i z opisu, ze jej tam dobrze a przecież była w opłakanym stanie. Czyż nie warto pomagać?

Eluś, tak na szybko; przeniosę swoją deklaracje na tego biedaczka a na nowy wątek zajrzę dopiero wieczorem. Dobrego dnia i dziekuję, ze dałaś mu szansę na lepszy komfort życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostalam na pw zapytanie o przeniesienie deklaracji z Luny na Dziadeczka oraz informacje o decyzji w zakresie przeniesienia finansow Luny na staruszka.

Jako wspolodpowiedzialna za Lune popieram decyzje i wyrazam zgode na przeniesienie pieniedzy na inego psiaka w potrzebie. 

Co do przeniesienia deklaracji na razie wstrzymuje sie z decyzja. U mojej Fabii bieda i musze jej sprawy ogarnac, bo nie bede miala kasy w czerwcu na hotel. Byc moze moja deklaracja powedruje wlasnie do niej. Ta czerwcowa po Lunie na pewno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Luneczka ma już dom i widać na zdjęciach i z opisu, ze jej tam dobrze a przecież była w opłakanym stanie. Czyż nie warto pomagać?

Eluś, tak na szybko; przeniosę swoją deklaracje na tego biedaczka a na nowy wątek zajrzę dopiero wieczorem. Dobrego dnia i dziekuję, ze dałaś mu szansę na lepszy komfort życia.

My to wiemy Eluniu, że warto pomagać i dlatego pomagamy :)

Dziadeczkowi damy szansę my wszyscy, którzy pomożemy mu finansowo stanąć pewnie na nogach/łapkach   :)

Bardzo serdecznie dziękuje Eluś za pomoc dla biedaczka   01db193d17c2a1e9med.gif

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Oczywiście Boguniu. Podmień jakiegoś psiaczka, którego chciałabyś wyróżnić. Szkoda tracić szansy.

Elu dziękuję!

Myślałam,że Ty podeśłesz mi jakiegoś psiaczka ale skoro mogę wybrać ja to podmienię na Tigunię Gabi.

Taka śliczna i nadal bez domu:(

https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, b-b napisał:

Elu dziękuję!

Myślałam,że Ty podeśłesz mi jakiegoś psiaczka ale skoro mogę wybrać ja to podmienię na Tigunię Gabi.

Taka śliczna i nadal bez domu:(

https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html

 

Bardzo trafny wybór :)  Sama nie wybrałabym lepiej :)

 

EDIT

Boguniu czy przypadkiem nie usunęli Twojego ogłoszenia Tigruni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Bardzo trafny wybór :)  Sama nie wybrałabym lepiej :)

 

EDIT

Boguniu czy przypadkiem nie usunęli Twojego ogłoszenia Tigruni?

Chyba nie Eluś :)

https://www.olx.pl/oferta/wez-nie-pytaj-wez-mnie-przytul-razem-ze-mna-idz-krok-w-krok-CID103-IDyKz31.html

https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wlasnie-na-CID103-IDx7UPe.html

Dzięki Tobie oba ma promowane :D

 

11 godzin temu, elik napisał:

Boguniu czy znalazłabyś czas, żeby zrobić banerek mojemu nowemu podopiecznemu ? Starutki, niewidomy, głuchawy i na dokładkę, jakby było mało tego co już ma, ma jeszcze paskudnego guza :(

e263ce53a24b4711.jpg

Wątek bidulka

 

Oj ale bidulek.

Jasne Elu tylko co na nim napisać?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

oba ma promowane :D

To bardzo sie cieszę.

Jak wczoraj zaglądnęłam na to ogłoszenie po Luneczce to było napisane, że to ogłoszenie archiwalne. Dobrze, że się udało. Niech się Tigruni powiedzie jak i Lunie :)   Super tytuł wymyśliłaś :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

Oj ale bidulek.

Jasne Elu tylko co na nim napisać?

Pomóżcie mi :( Tak bardzo mnie boli :(

Albo c oś w tym stylu, ale krótsze.

Serdecznie dziękuję Boguniu    398714738_kwiatki8.jpg.54e08e1550a199d50452d8fa6aa18878.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Tytuł to słowa piosenki,którą lubię :)

Też ją lubię  :) W ogóle lubię ten serial "O mnie się nie martw".    Miałam na myśli, że wymyśliłaś, że będzie to dobry tytuł dla ogłoszenia, że go zapożyczyłaś :)  Świetnie pasuje do ogłoszenia o adopcji psa.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Też ją lubię  :) W ogóle lubię ten serial "O mnie się nie martw".    Miałam na myśli, że wymyśliłaś, że będzie to dobry tytuł dla ogłoszenia, że go zapożyczyłaś :)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...