Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

20 minut temu, guccio napisał:

Gorące godziny.Trzymam mocno zaciśnięte kciuki.

Długa droga ich czeka.  Jeśli się na to zdecydowali, to znak, że nasza Luneczka bardzo się im spodobała :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Moze już są na miejscu ? Bardzo jestem ciekawa, czy wzajemnie się sobie spodobali.

Luneczka w drodze do swojego domu :)  

Poproszę Kasię, żeby nam napisała jak to się odbyło :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Luneczka w drodze do swojego domu :)  

Poproszę Kasię, żeby nam napisała jak to się odbyło :)

Koniecznie ! Lunka ma dom ! Tak długo czekała i 3 czerwca się doczekała ! Luneczko, dużo ludzkiej miłości i zdrowia ci życzymy, byś długo mogła cieszyć się nowym domem i własną rodziną !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wyśmienite wieści :)

elik, jak znajdziesz chwilę, zastanów się na jakiego psa podmienić wyróżnione ogłoszenia.

Mam 4 wolne ogłoszenia wyróżnione do 28.06.  Może masz jakiegoś psiaczka do ogłoszenia to możesz podstawić do któregoś z Twoich ogłoszeń :)

Dzięki z pomoc w ogłoszeniach Luneczki :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Koniecznie ! Lunka ma dom ! Tak długo czekała i 3 czerwca się doczekała ! Luneczko, dużo ludzkiej miłości i zdrowia ci życzymy, byś długo mogła cieszyć się nowym domem i własną rodziną !

Bardzo się cieszę  :)  Dzieki Eliuś za ogłaszanie SUNIECZKI.  JEŚLI MASZ JAKIEGOŚ PIESKA DO OGŁOSZEŃ, TO PROSZĘ PODSTAW GO DO TWOJEGO OGŁOSZENIA LUNECZKI. JEST WYRÓŻNIONE DO 28.06. I SZKODA ŻEBY SIĘ MARNOWAŁO :)

Przepraszam, nie zauważyłam, że zmieniły mi się litery.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Bardzo się cieszę  :)  Dzieki Eliuś za ogłaszanie SUNIECZKI.  JEŚLI MASZ JAKIEGOŚ PIESKA DO OGŁOSZEŃ, TO PROSZĘ PODSTAW GO DO TWOJEGO OGŁOSZENIA LUNECZKI. JEST WYRÓŻNIONE DO 28.06. I SZKODA ŻEBY SIĘ MARNOWAŁO :)

Przepraszam, nie zauważyłam, że zmieniły mi się litery.

Oglaszanych psich bezdomniakow jest sporo i chetnie skorzystam z wyroznienia. Dzieki Eluś. Zrobie to wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, elik. Trochę tych podopiecznych mam. Ogłoszenie wrocławskie podmieniłam na Szoguna, mam nadzieję że mi nie wyrzucą, bo coś długo sprawdzają :)
Ogłoszenie warszawskie... otrzymuje Melcia, która chyba od 5 (?) lat czeka na dom. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

I to jest wiadomość, na którą wszyscy czekali. Powodzenia psinko!

Tak, czekaliśmy na tą wiadomość i doczekaliśmy się. Lajki właśnie mi wyszli, jak zwykle w nieodpowiednim momencie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierali sunię kasą, czy dobrym słowem. Dzięki naszej współpracy kolejny bezdomny psiak znalazł się w dobrym domu.

 

b8cc83c3a3fdfb13.jpg

 

Będą relacje, będą zdjęcia, będziemy mogły cieszyć się nowym życiem Luny. Właśnie dostałam wiadomość, że przed chwilą przyjechali do domu. Luna bardzo spokojna.  Mam obiecaną relację jak przebiegnie pierwsza noc Luny w nowym domu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

No to teraz czekamy na pierwsze wieści z domu. Myślę, ze będą dobre, bo jak Elu pisalaś post wyżej, Luna spokojna. Może czuje, że w końcu jest w swoim domu?

Tak myślę, że Lunka już czuje, że jest kochana i dlatego jest spokojna. Będzie dobrze  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja już teraz, bardzo, bardzo gorąco proszę wszystkich, którzy wspierali Lunę swoimi funduszami, aby ofiarowali je kolejnemu psu w wielkiej potrzebie.

ewu podesłała mi zdjęcie psiego staruszka, który kompletnie nie radzi sobie w schronisku :(  Nie dość,  że stary - około 17 lat, to na dodatek ślepy, głuchy i chory. Ma chore serduszko i guza na jądrze  :(  Przecież taki staruszek powinien wylegiwać się na podusiach,  kolankach opiekuna, a nie trząść się ze strachu w schronie.

To, jak na razie, jedyne zdjęcia psiaczka.

5b1a63c0bed64a78.jpg

 

e263ce53a24b4711.jpg

 

Bardzo gorąco proszę Was o wsparcie dla tego biedaka. Postaram się jeszcze dzisiaj założyć mu wątek i prosić o pomoc w jego utrzymaniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

A ja już teraz, bardzo, bardzo gorąco proszę wszystkich, którzy wspierali Lunę swoimi funduszami, aby ofiarowali je kolejnemu psu w wielkiej potrzebie.

ewu podesłała mi zdjęcie psiego staruszka, który kompletnie nie radzi sobie w schronisku :(  Nie dość,  że stary - około 17 lat, to na dodatek ślepy, głuchy i chory. Ma chore serduszko i guza na jądrze  :(  Przecież taki staruszek powinien wylegiwać się na podusiach,  kolankach opiekuna, a nie trząść się ze strachu w schronie.

To, jak na razie, jedyne zdjęcia psiaczka.

5b1a63c0bed64a78.jpg

 

e263ce53a24b4711.jpg

 

Bardzo gorąco proszę Was o wsparcie dla tego biedaka. Postaram się jeszcze dzisiaj założyć mu wątek i prosić o pomoc w jego utrzymaniu.

Ojej, jaki biedak, bardzo podobny do mojego Tuptunia, który gdy go adoptowałam był oceniony na 15 lat.

Elu, planujesz umieścić piesia w hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Elu, planujesz umieścić piesia w hoteliku?

Bardzo chciałabym ulżyć biedakowi w jego nieszczęściu, ale sama nie dam rady  :(  Gdyby deklarujący wpłaty dla Luneczki, przenieśli swoje deklaracje na tego nieszczęśnika, to podarowalibyśmy mu godne dożycie.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ja zawsze naiwnie myślę, elik że teraz to sobie odpoczniesz chwilę ;)
Jesteś niesamowita.

A Mimi ładnie się uczy na koloniach.

Odpocznę, jak już nie dam rady  nic robić :)

A z Mimi to super się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...