Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY do usunięcia Dla psów ewu i dla suni z guzem


Isiak

Recommended Posts

8 godzin temu, themagda napisał:

ja robię rękodzieło i jak bym wyzdrowiała to w lutym chcę wystawić dla piesków jakichkolwiek tylko teraz nie za bardzo mam siłę sie skupić na tym , jakie są zasady , co można wystawiać , bo mam męski rower niepotrzebny czy też można wystawić??? i za ile ??? Chce sie go pozbyć a szkoda na śmietnik , jestem w Warszawie.

themagda bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałe fanty dla suni z guzem. Bardzo dziękuję    1926393669_kwiatki6.gif.392bf19e0ad7dac7e74cd05ce11af56e.gif

Link to comment
Share on other sites

Elik idź z nią do weta na badania bo ja mam sunie starą zaczęła 15 rok żtcia i miała guzy na cycusiach  to mi powiedziano w dwuch przychodniach że jeśli są przerrzuty to nie operują starych piesków trzeba prześwietlenie i usg najpierw zrobić zeby wykluczyć i zakwalifikować do operacji , oby nie byłło tych przerzutów trzeba sprawdzić to najpierw.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, themagda napisał:

Elik idź z nią do weta na badania bo ja mam sunie starą zaczęła 15 rok żtcia i miała guzy na cycusiach  to mi powiedziano w dwuch przychodniach że jeśli są przerrzuty to nie operują starych piesków trzeba prześwietlenie i usg najpierw zrobić zeby wykluczyć i zakwalifikować do operacji , oby nie byłło tych przerzutów trzeba sprawdzić to najpierw.

themagda, zapraszam na wątek suni, tam jest cała dyskusja na jej temat, nie na bazarkowym. Bazarek po zakończeniu i rozliczeniu zapewne zniknie, a wątek suni będzie cały czas. Tutaj.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, themagda napisał:

A jak można zadeklarować np stałe , ja mogę 10 zł bo mam emerytury1100zł więc wiecej nie dam rady i nieregularne przychody dodatkowe więc zrobiłabym stałe zlecenie na tą sunię z guzem ale nie wiem jak

Musisz napisać na wątku suni, że deklarujesz stałą deklarację i tam dziewczyny uwzględnią Cię w rozliczeniu i podają numer konta do wpłat. Na wątku suni będą też rozliczane wszystkie wpływy i wydatki. Najlepiej zaznacz sobie jej wątek do obserwowania, to na bieżąco wszystkie posty będziesz miała na maila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...