Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY do usunięcia Dla psów ewu i dla suni z guzem


Isiak

Recommended Posts

58 minut temu, themagda napisał:

ja robię rękodzieło i jak bym wyzdrowiała to w lutym chcę wystawić dla piesków jakichkolwiek tylko teraz nie za bardzo mam siłę sie skupić na tym , jakie są zasady , co można wystawiać , bo mam męski rower niepotrzebny czy też można wystawić??? i za ile ??? Chce sie go pozbyć a szkoda na śmietnik , jestem w Warszawie.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

zacytuje Ciocie

            aby nie umknelo

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

ja robię rękodzieło i jak bym wyzdrowiała to w lutym chcę wystawić dla piesków jakichkolwiek tylko teraz nie za bardzo mam siłę sie skupić na tym , jakie są zasady , co można wystawiać , bo mam męski rower niepotrzebny czy też można wystawić??? i za ile ??? Chce sie go pozbyć a szkoda na śmietnik , jestem w Warszawie.

Można wystawiać prawie wszystko, cenę ustalasz sama. Tutaj jest do poczytania REGULAMIN BAZARKÓW.

Link to comment
Share on other sites

Biżuterię i filce np taką: mogę ten wisior od razu wstawic jest zdrowy na bóle stawów bo miedziany . no za 25 zł nie wiem ile waży i ile by list kosztował z koperta bąbelkową . Moge też od razu wstawic rower to bedzi na wiecej karmy czy na operacje ale nie wiem jak wstawiać.

zmniejszony wisior miedź.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ale piękny!!!

Zdjęcia trzeba zmniejszyć, ja zmniejszam w programie i potem wstawiam przez fotosika, po kliknięciu na zdjęcie otwiera się w większym rozmiarze. Mogę Ci w tym pomóc, jeśli chcesz. Rowerowi też trzeba by zrobić fotkę i wystawić np. tylko z odbiorem osobistym, bo wysyłka...hmmm... no nie wiem, pewnie byłoby trudno.  Musisz też wybrać sobie psa, któremu chcesz pomóc, ja np. wystawiłam bazarek dla psiaków z wątku ewu, jedną z nich jest ta biedna sunia, która już teraz ma osobny wątek - tutaj

Można zrobić bazarek np. tylko dla niej, bo kasa będzie potrzebna...

Mogę Ci pomóc w założeniu, prowadzeniu i rozliczeniu bazarku oraz w obrobieniu zdjęć w ramach swoich możliwości, Ty tylko zajęłabyś się samą wysyłką, no i wybraniem beneficjenta bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, themagda napisał:

Biżuterię i filce np taką: mogę ten wisior od razu wstawic jest zdrowy na bóle stawów bo miedziany . no za 25 zł nie wiem ile waży i ile by list kosztował z koperta bąbelkową . Moge też od razu wstawic rower to bedzi na wiecej karmy czy na operacje ale nie wiem jak wstawiać.

zmniejszony wisior miedź.jpg

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isiak napisał:

Bez przesady, dziewczyny, żadna tam ze mnie artystka i moje prace, jak się to mówi, tyłka nie urywają. Ale kocham to robić, to moje hobby i odskocznia od codzienności, tylko czasu malutko...

Urywają, urywają Isiaczku :)

Cieszę się, że czas oczekiwania się skrócił, będziemy pilnować swojego zwierzyńca z uxmalkiem i Livką :)

 

themagda - wisior piękny :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biżuterię i filce np taką: mogę ten wisior od razu wstawic jest zdrowy na bóle stawów bo miedziany . no za 25 zł nie wiem czy nie za dużo nie wiem ile waży i ile by list kosztował z koperta bąbelkową . Moge też od razu wstawic rower to bedzie wiecej  na operacje ale nie wiem jak wstawiać. Ja na tą sunię z guzem bo miałam operację mojej 14 letniej suni i nie miałam skad wziąć pieniędzy i nie płaciłam czynszu , wtedy byłam chora i nic nie miałam na sprzedarz , no o wiem ole to kosztuje bo i badania itp więc na ta operacje suni. Zdjęcia zmniejszę ale do jakiego wymiaru. rower to trudno będzie bo mam słaby aparat w telefonie a przy zmniejszaniu jakość sie jeszcze pogarsza. rower taki nie zjachany w b. dobrym stanie nie wiem czy za 100 ktos by kupił. czy ten rozmiar wystarczy czy mniejsze? i na pewno na operacje suni

rowe 2 zmniejszony.jpg

wisior miedż pomniejszony.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Biżuterię i filce np taką: mogę ten wisior od razu wstawic jest zdrowy na bóle stawów bo miedziany . no za 25 zł nie wiem czy nie za dużo nie wiem ile waży i ile by list kosztował z koperta bąbelkową . Moge też od razu wstawic rower to bedzie wiecej  na operacje ale nie wiem jak wstawiać. Ja na tą sunię z guzem bo miałam operację mojej 14 letniej suni i nie miałam skad wziąć pieniędzy i nie płaciłam czynszu , wtedy byłam chora i nic nie miałam na sprzedarz , no o wiem ole to kosztuje bo i badania itp więc na ta operacje suni. Zdjęcia zmniejszę ale do jakiego wymiaru. rower to trudno będzie bo mam słaby aparat w telefonie a przy zmniejszaniu jakość sie jeszcze pogarsza. rower taki nie zjachany w b. dobrym stanie nie wiem czy za 100 ktos by kupił.

Co do zdjęć, to mogą mieć 640 x 640 pikseli, większe wkleja się w formie linków. Max. 5 zdjęć z jednym poście. Co do kosztów przesyłki, to też nigdy nie wiem, ile zapłacę, podaję koszt wysłania dopiero po wysyłce...

Może dasz radę zrobić zdjęcie rowerowi, choćby kiepskie, ale zawsze coś widać, co się kupuje. Wątek bazarkowy mogę pomóc Ci założyć, jeśli będziesz miała jakieś trudności. Albo dodać fanty do tego mojego bazarku z zaznaczeniem, że dochód z tych fantów będzie przekazany dla suni z guzem...   

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Dołóż do swojego , tylko czy ktoś w zimie kupi rower na wiosne nie byłoby problemu ale w zimie. no i trzeba z Warszawy kogoś żeby odebrał. ceny możesz zmienić wedłóg tego jak ocenisz.

OK, wystawić można, najwyżej wystawimy go ponownie później. W takim razie poproszę w miarę możliwości fotkę roweru :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, alex260503 napisał:

dobry wieczór

to ja poproszę nr 19 za cw:)

hafciki piękne może też kiedyś dojdę do takiej perfekcji:)

pozdrawiam

Ooo, dziękuję pięknie!

Co do hafcików, to ćwiczenie czyni mistrza :) Ja ćwiczę już 23 lata :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...