Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY do usunięcia Dla psów ewu i dla suni z guzem


Isiak

Recommended Posts

Wyszły dziś przesyłki do Figuni i Livki. Też od siebie dopłaciłam za priorytety, coby przesyłki nie obijały się za długo po pocztowych kątach :)

Cioteczki, które kupiły hafty: jak dojdą, to mogą być nieco zmiętolone przez podróż, wystarczy przeprasować. UWAGA! Haft prasuje się z lewej strony i na miękkim podkładzie, wtedy krzyżyki ładnie się uwypuklają.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Figunia napisał:

Tez bylam zaskoczona, gdy Znajomy zameldowal mi, ze ksiazka juz dotarla. Zwlaszcza, ze list byl zwykly, nie zaden super ekspres polecony,itp.

 

Wysłałam priorytetem. Dopłacam sama do przesyłek tę różnicę, bo to niewiele, a przynajmniej idą szybciej. Chociaż te wysłane w poniedziałek chyba jeszcze w drodze, ale wysyłałam późnym popołudniem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Isiaczku, przytupciały moje Rude, są przepiękne :)

Bardzo proszę, odejmij sobie za ten priorytet, przecież nie możesz dopłacać do Naszych przesyłek.

 

 

Nic nie będę odejmować, bo to przecież tylko i wyłącznie mój wymysł. Nie muszę przecież priorytetem wysyłać, a dla piesków każdy grosik cenny. Cieszę się, że fanty się podobają :) Tak, jak pisałam, może trzeba trochę przeprasować z lewej strony na miękkim podkładzie, żeby odświeżyć haft przed oprawą.

A ja dzisiaj spotkałam tajskiego ridgebacka! Mało mi gały z orbit nie wypadły, rety, taką rzadkość spotkać w takiej zapyziałej dziurze! Boziu, jak ja bym chciała mieć piesa :((((

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim Dobrym Duszyczkom za udział w bazarku :)

Razem zebrało się z bazarku wraz z wpłaconymi nadwyżkam (za które baaardzo dziękuję):
dla suni z guzem - 128,10 zł - przelewam 130 zł
dla psów z wątku ewu - 188,10 zł - przelewam 190 zł

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Isiak napisał:

A ja dzisiaj spotkałam tajskiego ridgebacka! Mało mi gały z orbit nie wypadły, rety, taką rzadkość spotkać w takiej zapyziałej dziurze! Boziu, jak ja bym chciała mieć piesa :((((

A miał jakiś kubraczek, czy zamarzał biedaczek.....

 

Teraz coraz więcej cudaków, Isiaczku, żadnego, nawet najmniejszego nie możesz mieć ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

A miał jakiś kubraczek, czy zamarzał biedaczek.....

 

Teraz coraz więcej cudaków, Isiaczku, żadnego, nawet najmniejszego nie możesz mieć ?

Nie miał kubraczka. 

To nie kwestia wielkości, tylko pracy i czasu, no i mama... Muszę poczekać do emerytury chyba...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Moja suszarka dotarła, chyba zacznę loki kręcić :). jest bardzo zmyślna, jeszcze nie widziałam takiej.

Isiaczku , mimo że nie masz swojego piesa na stanie , to pomagasz bidom i to jest wspaniałe.

Dziękuję za potwierdzenie, mam nadzieję, że będzie długo służyła :) Ja jej użyłam raz albo dwa, ale kręcenie loków to nie dla mnie :) Już się ich dość nakręciłam w młodości :)

A zwierzakom pomagam, bo... jak tu nie pomagać? Bo jak nie my, to kto?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2019 o 22:34, Isiak napisał:

Dziękuję za potwierdzenie, mam nadzieję, że będzie długo służyła :) Ja jej użyłam raz albo dwa, ale kręcenie loków to nie dla mnie :) Już się ich dość nakręciłam w młodości :)

A zwierzakom pomagam, bo... jak tu nie pomagać? Bo jak nie my, to kto?

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2019 o 19:00, Aga76 napisał:

Też bym coś wyprasowała... :D

A tak przy okazji, to ciekawa jestem bardzo, co na przykład?... Jakaś podpowiedź? :D

Martwię się, że nie dotarła jeszcze przesyłka do uxmal... Oby nie została zniszczona w drodze :(((( 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isiak napisał:

A tak przy okazji, to ciekawa jestem bardzo, co na przykład?... Jakaś podpowiedź? :D

Piękny obrazek haftowany :) np. gdyby stał na szafce (jak kalendarz), pamiętasz kartkę "uwolnij marzenia"? :D

woreczek na biżuterię, torebka z naszytym haftem, poszewki z haftem... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...