Jump to content
Dogomania

DZIŚ KONIEC !!! Ubranka dla psów, nowe, na pomoc psom od ewu i szczebrzeszyniakom. Do 12.01.g.22


Poker

Recommended Posts

Pokerku kochany, czy mogłabyś zmierzyć poz. 4. Rozmiar 35.

Jeśli długość kubraczka bez kołnierzyka wynosi 35 cm, to będzie dużo za mało dla moich psiaków.    Dla nich potrzebuję bez kołnierzyka co najmniej 44 cm.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

No, Kula ma niewiele więcej.

I te nr.1, które chciałam, najpierw pisałaś, że rozmiar 25, teraz że 22. Rezygnuję, bardzo przepraszam za zamieszanie, naprawdę dużo mam niedopasowanych.

nie ma sprawy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Pokerku kochany, czy mogłabyś zmierzyć poz. 4. Rozmiar 35.

Jeśli długość kubraczka bez kołnierzyka wynosi 35 cm, to będzie dużo za mało dla moich psiaków.    Dla nich potrzebuję bez kołnierzyka co najmniej 44 cm.

 

 Już mierzę.Bez kołnierzyka jest 40 cm. Jeszcze jest rozmiar 50 i A wynosi 48 cm bez kołnierzyka

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

To dlaczego u mnie tak się wkleja jak w moim podpisie?

I co z ubrankiem ?

 

Bo wklejasz sam adres, a jak napisałam na wątku maluszków, trzeba najpierw coś napisać, a potem podlinkować ten napis. Dokładnie krok po kroku napisałam na wątku maluszków.

Nowy link do tego wątku  :)

Bazarek z ubrankami na pomoc psom ewu, szczebrzeszyniakom i suni z ogromnym guzem.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Bogusik napisał:

Nie zauważyłam,że pytałaś czy nr 5 a czy b.Wolałabym a ale przy nim jest wpisana ciocia Nesiowata, więc niech będzie b :)

No i po bólu, czytaj: po kubraczkach :)

Chciałam napisać, że niech będzie 5 B, choć bardziej podoba mi się A panterka, ale nie chcę wchodzić w paradę Nesiowatej. No ale już oba zajęte, a za bardzo cenię i Nesiowatą i Bogusik, żeby Je podkupować :)  Rozpatrzę się może jest jeszcze taki większy.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

No i po bólu, czytaj: po kubraczkach :)

Chciałam napisać, że niech będzie 5 B, choć bardziej podoba mi się A panterka, ale nie chcę wchodzić w paradę Nesiowatej. No ale już oba zajęte, a za bardzo cenię i Nesiowatą i Bogusik, żeby Je podkupować :)  Rozpatrzę się może jest jeszcze taki większy.

Elu,mamy z Anulą większe możliwości w kupieniu okazjonalnym kubraczki więc jeżeli potrzebujesz to bardzo chętnie zrezygnuję na Twoją korzyść i  jakiejś psinki :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bogusik napisał:

Elu,mamy z Anulą większe możliwości w kupieniu okazjonalnym kubraczki więc jeżeli potrzebujesz to bardzo chętnie zrezygnuję na Twoją korzyść i  jakiejś psinki :)

Nawet nie śmiem prosić, bo byłaś pierwsza    1213172768_gifzawstydzony.gif.6ad8ddc0e1403b136768f4a3f39c9bc8.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Pisałąm ,że na 50 cm jest większy.

Tak, ale już oba zajęte :)

5 minut temu, Bogusik napisał:

Prosić nie musisz :) Napisz tylko tak albo nie, aby Poker więcej nie mącić w głowie :D

Bogusiu, jeśli jesteś tak miła, to chętnie skorzystam :)

Rezygnuję z poz. 4, a proszę w opcji KT  5 B.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Tak, ale już oba zajęte :)

Bogusiu, jeśli jesteś tak miła, to chętnie skorzystam :)

Rezygnuję z poz. 4, a proszę w opcji KT  5 B.

No pewnie Elu,że chętnie zrezygnuję na rzecz któregoś z Twoich psiaczków :) 

Poker masz robótkę z uporządkowaniem małego zamieszania....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...