Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - BAZAREK PtAsI sezon 1 odcinek 2 do 30 stycznia 2019


TZmestudio

Recommended Posts

1 godzinę temu, Hendra napisał:

Witam,moja koleżanka z FB prosi o zamówienie dla niej 8 domków i jednego octu winnego .Pytała również czy domki można jakoś zawiesić przy parapecie .Jeżeli jestes na FB,podałbym na priv namiary do niej

Na FB nie jestem - to narzędzie szatana :-)

Domki nie można powiesić. Można je postawić na czymś (np na nakrętce od słoika). Mogę pomyśleć o jakimś sposobie powieszenia, ale:

1. domek jest dość ciężki - sznurek z trudem go utrzyma a nie chcę stosować siatki plastikowej

2. produkcja odbywa się tak, że dno formy jest dachem, więc siłą rzeczy sznurek byłby od dołu, czyli wisiałby do góry nogami.....

3. Mogę pomyśleć nad jakimś sposobem ale to po stronie kupującego należałoby określić jak ma być zamocowany. Określenie do parapetu niewiele mi mówi. Na przykład maruda Rozi od razu powiedziała jak by chciała i się udało z tymi sznurkami w puszce. 

Na PW mogę podać emaila do kontaktu. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Hendra napisał:

 czy domki można jakoś zawiesić przy parapecie

W każdym markecie budowlanym można kupić drucik w koszulce pcv, on się dobrze gnie i zaplątuje, przewlekłabym taki drucik przez foremkę po serku, czy inną małą tackę/pokrywkę, w czterech miejscach na krzyż, na górze zebrałabym w pętelkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Babcia Ania napisał:

Ja poproszę

13. Ocet winny - 4 butelki

17. Czekolady

a) Wawel gorzka 70% cocoa - 2szt

c) Wawel mleczna bez oleju palmowego - 5szt

 

14. Łój nerkowy - TZmestudio, ile masz tego łoju i czy jest / będzie wytopiony? Chciałabym ze 2 kg wytopionego.

Na chwilę obecną mam 0,7kg przetopionego w formie sztabki (blok jednolity). Mam mieć nową dostawę w czwartek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...