Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - BAZAREK PtAsI sezon 1 odcinek 2 do 30 stycznia 2019


TZmestudio

Recommended Posts

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

właśnie pakuję i w poniedziałek wysyłka. Dziś kioski nieczynne. 

Malutkich prawie nie widać, może dzięki puszeczkom się więcej pojawi, a tak to tylko te …  się kłapciają i mordami kraczą    nerwus.gif

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)

poproszę bardzo :

11. Puszkowiec wariant ze sznurkiem w dół  - 5 szt

13. Ocet winny własnej produkcji 5zł/szt - 1 szt

14. Łój nerkowy przetopiony  - 1 kg

 

 

I jeszcze pytanie :)

Mam pojemnik / metalowa kratka po starym tłuszczu dla ptaszków/  o wym. 11 cm x 12 cm, czy byłaby możliwość zrobienia wsadu do tego ?

U mnie wszystko co nie jest przytwierdzone stabilnie, albo lekkie, od razu zostaje "przejęte" przez wrony i sójki.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, ona03 napisał:

Dobry wieczór :)

poproszę bardzo :

11. Puszkowiec wariant ze sznurkiem w dół  - 5 szt

13. Ocet winny własnej produkcji 5zł/szt - 1 szt

14. Łój nerkowy przetopiony  - 1 kg

 

 

I jeszcze pytanie :)

Mam pojemnik / metalowa kratka po starym tłuszczu dla ptaszków/  o wym. 11 cm x 12 cm, czy byłaby możliwość zrobienia wsadu do tego ?

U mnie wszystko co nie jest przytwierdzone stabilnie, albo lekkie, od razu zostaje "przejęte" przez wrony i sójki.

Zamówienie niestety będzie możliwe do zrealizowania dopiero w czwartek/piątek ze względu na fakt, że skończył się zapas łoju i ma być dopiero w czwartek. Jeśli termin nie odpowiada to proszę o info.

Co do metalowej kratki to zazwyczaj kratki maja trzy wymiary (mądrzę się) 11x12x??? I przydałoby się jakieś zdjęcie poglądowe. Pewno da radę, ale dla pewności odpowiem po zdjęciu. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Zamówienie niestety będzie możliwe do zrealizowania dopiero w czwartek/piątek ze względu na fakt, że skończył się zapas łoju i ma być dopiero w czwartek. Jeśli termin nie odpowiada to proszę o info.

Co do metalowej kratki to zazwyczaj kratki maja trzy wymiary (mądrzę się) 11x12x??? I przydałoby się jakieś zdjęcie poglądowe. Pewno da radę, ale dla pewności odpowiem po zdjęciu. 

Poczekam cierpliwie :)

Brakujący wymiar - 3 cm

ptXtYJflQROuWA-mydsGUIrjb5KC191-LAkRxFUB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...