Jump to content
Dogomania

Bardzo proszę o pomoc


KarolinaB1

Recommended Posts

Witam serdecznie piszę  do państwa  z pewnym pytaniem nie mam pojęcia  do kogo sie udać  prosząc o pomoc.  Czy jest jakaś zbiórka  do której  mogę  się  udać  z prośbą  o pomoc w leczeniu pieska . Mam poltorarocznego pieska rasy york od pewnego czasu piesek ma tak jakby zaniki mięśni  i leci na prawą  stronę  . Robiono jej badania krwi dostała  kroplowki 4 dni pokolei i choroba ustała . Po 2 tygodniach piesek znowu ma to samo tylko tym  razem ma glowe przechylona w prawo a ciało  pada na lewą  stronę  . Nie mogłam  patrzeć  na to jak zwierzak cierpi czytałam  dużo  na internecie o takich objawach więc  uznałam  że  ma problemu  neurologiczne . Postanowilam zadzwonić  do weterynarza Vethouse do doktor Diany neurologa która  przyjmuje w Lublinie . Sama jestem z Chełma  . Oczywiście  juz na wizyte neurologa i dojazd z pieskiem do Lublina  musiałam  pożyczyć  pieniądze  a po wizycie okazało  się  że  to coś  gorszego niż  przypuszczałam  . Piesek prawdopodobnie ma zapalenie mózgu  i bardzo ważne  jest jak najszybsze leczenie . A do stwierdzenie 100%zapalenie mózgu  potrzebny jest tomograf  który  kosztuje 650zl +200zl wizyta u Pani  neurolog +dojazd z pieskiem do Lublina . Niestety koszty leczenia psa jest zbyt wysoki i nie stać  mnie na jej leczenie . Sama wychowuje  3letnie dziecko  i ledwo starcza na życie  a co mówić  na ogromne koszty leczenia pieska . Bardzo ją  kochamy i moja córka  jest strasznie przywiązana do niej i nie chcemy  jej stracić  . Oczywiście   wszystkie potwierdzenia wpłaty  za leczenie pieska pokaże

IMG_20181208_213953_062.jpg

IMG_20181208_214050_064.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...