Jump to content
Dogomania

Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)


Recommended Posts

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Ja zapłacę za jej sterylkę. 

 

1 minutę temu, Aska7 napisał:

I podstawowe badania krwi, bo nie pozwalam tknąć psa bez tego.

Naprawdę ?????? Jejku, jaka jestem szczęśliwa, bardzo dziękuję <3. A miałam założyć bazarek cegiełkowy na sterylkę.

Dziękuję z całego serca <3 <3 <3.

Link to comment
Share on other sites

Lisia była dzisiaj u weta na ogólnym przeglądzie. Wszystko jest ok tylko uszka trzeba czyścić. Została zaszczepiona na wirusówki. Wiek 2 lata, waga 15 kg. Koszt wizyty :79zł .
Dodatkowo po przyjeździe do hoteliku Lisia została odrobaczona tabletkami z zasobów hoteliku.
Koszt tabletek to 16 zł.
Lisia została umówiona na sterylkę 17 stycznia.

Nie wiem czy pisałam ale za transport zapłaciłam Patrycji 280zł (ze względu na RODO zamazałam trochę dane wrażliwe:).

rach.jpg.17f2645b66e920b02ad199e3e5a2e89c.jpgtr.jpg.ae6c7e32c4a4946aeca19b3a967a6b3b.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

LISIA MA DOM

Kochani -od wczoraj Lisia już nie jest bezdomna :). Wczorajszy dzień był naprawdę pełen wrażeń i bardzo dynamiczny :). Rano dwa zapytania o Miętę vel. Lisię. Jedno z Wrocławia, drugie z Czeladzi. Pani z Czeladzi już po godzinie od rozmowy ze mną (jeśli nie szybciej) była w hoteliku poznać Lisię. Ugodzona strzałą Amora nie chciała już wypuścić Lisi z rąk :) Poinformowaliśmy Panią, że Lisia umówiona jest na sterylkę 17 stycznia, potem musi dojść do siebie i wtedy będzie dopiero mogła być wydana. Pani stwierdziła, że nie ma sensu aby Lisia ma być przez ten cały czas w hotelu , jak mogłaby już mieszkać w domku a kwestię sterylki bierze na siebie i do końca stycznia zostanie ona zrobiona a Pani dostarczy nam potwierdzenie wykonania sterylki. Pani pokryje oczywiscie koszt sterylki . Jeszcze tego samego dnia anecik pojechała na wizytę PA oraz do weta aby zaczipować sunię, zawiozła Lisię do DS  i tak oto Lisia od wczoraj ma domek :). W sumie w hoteliku spędziła tylko kilka dni: od soboty do środy :). Za to Pani z Wrocławia była bardzo niepocieszona kiedy usłyszała o adopcji Lisi .

Lisia na początku była z lekka speszona ale z każdą godziną było lepiej. Początkowo bała się chodzić po schodach. Noc pięknie przespała a rano wskoczyła do łóżka aby się przywitać i rozdawała buziaki.

Dzisiaj koło południa Pani była z Lisią u weterynarza i umówiła Lisię na sterylkę na 24.01. Jednak wieczorem otrzymałam wiadomość że chyba mamy problem bo zaczyna się najprawdopodobniej cieczka. Jeśli ta informacja z cieczką się potwierdzi, trzeba będzie sterylkę przesunąć za 3 mcs. Dam znać czy to faktycznie cieczka. Poza tym Lisia jest grzeczna i bezproblemowa (przynajmniej na razie:) i oby tak dalej .

Dziękuję Wam kochani za wsparcie dla Lisi, nigdy w życiu bym nie przypuszczała że tak szybko znajdzie domek. Dziękuję Aska7 za deklarację pokrycia kosztów sterylki ale tym razem nie będzie już potrzeby :). Dziękuję anecik za opiekę, dziękuję Wszystkim za pomoc. Dwie pierwsze fotki z wczoraj, Lisia wybrała sobie kącik koło łóżka i tam pani jej położyła kocyk bo legowisko dopiero będzie kupione a na łożko nie chciała wskakiwać (dopiero dzisiaj rano to zrobiła). Ostatnia fotka dzisiaj ze spacerku.

PS. Wczoraj nie mogłam nic napisać o adopcji bo Dogo nie działało :(

22.JPG.75265c0859ddb5d62d26d8c7086830bd.JPG

27.JPG.8c9800c7a2b5467d10f44b67de537544.JPG

26.JPG.6e7d0d14e673a77411a293a6ac472eb7.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lisia ma na 100% cieczkę, więc sterylkę przekładamy gdzieś na kwiecień. Dopilnuję tego.

A tymczasem zapraszam do kolejnej suni, którą chcę zabrać w środę z Radys i bardzo potrzebuję deklaracji jednorazowych na transport i sterylkę. Pomóżcie Kochani, bardzo proszę. Oto Lola :

1.png.e0d0682e1de7888fa548d95b300c6c2d.png

https://www.dogomania.com/forum/topic/349224-lola-ma-szansę-opuścić-radysy-zbiera-jednorazowe-deklaracje-na-transport-i-sterylkę/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...