Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Miśki, ciuszki dla Szczebrzeszyna do 15 stycznia godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

Dnia 7.01.2019 o 22:46, Baltimoore napisał:

Super bazarek szczególnie pluszaki miodzio :))

A no nazbierało się pluszakow ze 60 w sumie w tym roku..trochę kocikom na tymczas wysłałam kiedyś, trochę wetce zanioslam i kićkom jej, trochę moje miały/ mają (jakoś tak mam że każdy na wyposażenie klatki dostawal), a reszta czekała na odpowiedni moment.. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Czy można sprawdzić na jaki rozmiar jest sukienka nr 24 i 32?

Jasne, że można:))

Zacznę od tego, że w obu przypadkach te dwa paseczki delikatne na zdjęciu są od stanika. Obie mają przód "na zakladke", nie wiem na ile to widać, ale 24 się zakłada jak szlafrok czyli na sobie wiąże. 32 jest na stałe gotowa do założenia.

 

32 - rozmiar 16, 95% poliester, 5 % elastane. 

24- rozmiar 14 (Nie wiem co to - ale na metce lenght 76cm 30in), skład 53% viscose, 47% polyester. Trimming 100% viscose. 

 

Obie się na 172 wzrost układają fajnie (noszę średnio rozm.42) . Materiał taki cienki, lejacy się..nie wiem jak to nazwać..

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobrybiggrin.gif

 

christmas-tea-for-two-clipart-1.jpg

Dnia 9.01.2019 o 11:28, Bębenek napisał:

Jasne, że można:))

Zacznę od tego, że w obu przypadkach te dwa paseczki delikatne na zdjęciu są od stanika. Obie mają przód "na zakladke", nie wiem na ile to widać, ale 24 się zakłada jak szlafrok czyli na sobie wiąże. 32 jest na stałe gotowa do założenia.

 

32 - rozmiar 16, 95% poliester, 5 % elastane. 

24- rozmiar 14 (Nie wiem co to - ale na metce lenght 76cm 30in), skład 53% viscose, 47% polyester. Trimming 100% viscose. 

 

Obie się na 172 wzrost układają fajnie (noszę średnio rozm.42) . Materiał taki cienki, lejacy się..nie wiem jak to nazwać..

 

Dziękuję za wymiary, poproszę sukienkę nr 24 i pomyślę chwilę nad nr 32 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...