Jump to content
Dogomania

~ Orion w swoim domu! :) - zdążyliśmy z pomocą w ostatniej chwili! Duży czarny psiak u nas w bdt


malagos

Recommended Posts

Jestem w kontakcie z tą panią z Ursusa - dom sprawdzony wczoraj przez nasza Auręę i wydana pozytywna decyzja.

Umówione jesteśmy na tę sobotę, na przedpołudnie.

Jak już pojedzie "na swoje", wtedy odetchnę. Przed chwilą też był telefon z Warszawy, pan "w rezerwie", jak się ta sobota "nie uda".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani z Ursusa ma doświadczenie z wiekszymi psami. Jej ulubioną rasą są huski.Orion będzie miał 6-letniego towarzysza. . Małego psiaka uratowanego przed rozjechaniem na ruchliwej ulicy.. Córka Pani teraz dorabia sobie wyprowadzajac na spacer dużego psiaka z osiedla.

Mam nadzieję,  że będzie ok. Ja też trzymam kciuki....

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Orion pojechał do Ursusa.

Bardzo się spodobał pani Sylwii i jej córce, 17-latce. On też się od razu łasił, podskakiwał, cieszył, że ktoś do niego mówi

Jak już się pogościliśmy przy kawie, podpisana została umowa. Psa zabrały na spacer, na lince treningowej, ze smaczkami w kieszeni. Orion zna komendy "siad", "do mnie", "nie rusz"- tego się nauczył w poprzednim domu, na hasło "hop" wskoczył do samochodu i się rozsiadł.  Pani Sylwia ma z nim biegać, córka da radę z nim wychodzić.

Ale bardzo to przeżywam, bo zawsze to jedna wielka niewiadoma...

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...