Jump to content
Dogomania

~ Orion w swoim domu! :) - zdążyliśmy z pomocą w ostatniej chwili! Duży czarny psiak u nas w bdt


malagos

Recommended Posts

Zapomniałam zmierzyć Oriona - ale wolne dni spędziliśmy na spacerach, zabawie, gotowaniu ciepłego jedzenia, czesaniu :)

Nosek jeszcze nie jest ok, strup się oddziela, ale psu to absolutnie nie wadzi.

A wczoraj miał wizytę potencjalnego zainteresowanego :).

Aż się zaśmiałam, po początkowym niedowierzaniu. Otóż Tomek brał w ubiegłym tygodniu worek słomy od zaprzyjaźnionego rolnika, powiedział, że to do budy dla dużego psa, i ten właśnie pan przyjechał z kolegą  - szuka psa do pilnowania obejścia. He, he, chłopy stoją samochodem pod bramą, cóż było robić - Tomek wypuścił z kojca Oriona. A ten zaczął się witać z obom panami. No i nie spodobał się panu rolnikowi, bo nie szczeka.... nie takiego psa szuka rolnik :)

Jak to mówią, nie dla psa kiełbasa :)!!!!

Myślę, ze pod koniec tygodnia można zacząć ogłaszać Orionka, oczywiscie do najlepszego DOMU, nie obejścia z budą!

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bazarkowi Nadziejki kupię Orionowi kilka dobrych puszek - oj, może on zjeść, oj może!

I całe szczęście, że ma apetyt :)

I jeszcze co odkryłam - na hasło "siad" ślicznie usiadł i podał łapę :) To naprawdę jest niezwykły pies!!

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Jo37 napisał:

A może on się zgubił podczas strzelań świąteczno-noworocznych.

Asiu, on się błąkał od połowy grudnia - tak przynajmniej twierdzą ci ludzie, co go dokarmiali.

Dziękuję Nesiowatej za wpłatę!

Przepraszam, nie zaglądam wcześniej na konto, a tu taka niespodzianka! Już zapisuję w pierwszym poście!

A zamówiłam dziś w Zooplusie dużo smaczków, kości do żucia, kurze łapki, bo Orion uwielbia coś podgryzać, nosić  w pyszczku. Jego ulubioną zabawą ma s[acerze  jest wzięcie ręki do pyska i tak sobie idziemy :)

To jeszcze kilka puszek zamówię, jak będzie jakaś dodatkowa kasa...

Jest niesamowity!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jedno ogłoszenie na olx, wyróżniłam za te 4 zł z groszami.

https://www.olx.pl/oferta/piekny-duzy-mlody-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-CID103-IDyb0cA.html?action=show&id=505017812&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

Wprawdzie był jeden zainteresowany dom "z polecenia", na razie pani nie oddzwoniła. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2019 o 09:02, malagos napisał:

Zrobiłam jedno ogłoszenie na olx, wyróżniłam za te 4 zł z groszami.

https://www.olx.pl/oferta/piekny-duzy-mlody-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-CID103-IDyb0cA.html?action=show&id=505017812&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

Wprawdzie był jeden zainteresowany dom "z polecenia", na razie pani nie oddzwoniła. 

Na razie nie chce zapeszyć, ale.........

Odczekam ze dwa dni i wezmę głęboki oddech....

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Sciskam za Oriona

 fajne imionko

 cudne psie serce

 polecialo 15 zlociaszkow

 tak narazie jednorazowo bede na Twym koncie 14 styczen

a bazareczek jeszcze trwa

 serduchem calem zapraszam

Dziękuję, Nadziejko - bo i karma kosztuje, i obróżka, i smaczki do nauki młodzieńca :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2019 o 09:02, Nadziejka napisał:

Spokojnosci

 wszelkiej

 zdrowenka

 ,,malenkiemu,, i braciszkom

Dziękuję, Nadziejko, za wpłatę na Orionka! Zapisuję 15 zł!

6 minut temu, Nesiowata napisał:

A co z Orionem?

A Orion ma dom :)

Pojechał w niedzielę do fajnych ludzi z Warszawy - kupili dom z działką za Makowem Maz., młodzi emeryci ( w moim wieku....), rozglądali się za dużym psem do domu, i nasza wspólna znajoma, lekarz wet z Makowa poleciła ich Tomkowi :)

Przyjechali do nas w niedzielę na szarlotkę, a akurat gościliśmy Krysię i Tomka konfirmów, to spotkanie było "na szczycie" :)

Dziś mój Tomasz podjedzie do tych państwa po obiecany jakiś aparat, to i zrobi wizytę poadopcyjną przy okazji :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, malagos napisał:

Dziękuję, Nadziejko, za wpłatę na Orionka! Zapisuję 15 zł!

A Orion ma dom :)

Pojechał w niedzielę do fajnych ludzi z Warszawy - kupili dom z działką za Makowem Maz., młodzi emeryci ( w moim wieku....), rozglądali się za dużym psem do domu, i nasza wspólna znajoma, lekarz wet z Makowa poleciła ich Tomkowi :)

Przyjechali do nas w niedzielę na szarlotkę, a akurat gościliśmy Krysię i Tomka konfirmów, to spotkanie było "na szczycie" :)

Dziś mój Tomasz podjedzie do tych państwa po obiecany jakiś aparat, to i zrobi wizytę poadopcyjną przy okazji :)

o matko toc to cud cud prawdziwy!

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 radujemy ogromnie ogromnie

 i zyczymy najpiekniejszego zdroweczkowego calunkiej Orionkowej gromadce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To prawda, ale to wyjątkowy pies - śliczny i mądry.

Na jego miejsce do naszego kojca wzięliśmy wczoraj kolejnego psiaka... Zawsze to mamy go pod ręką, ma ciepło i żarełko 3 razy dziennie, i dużo miesjca, a w gminnym kojcu nawet wody nie ma kto podać :(

Link to comment
Share on other sites

Radosci w sercach wielka wielka ogromna

 malagosiu to podeslij prosze zdjateczko nowego bidunka

 wtsaiwe zamiast Orionka na kramcik

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349165-malenki-nadziejkowy-dla-dwoch-biedakow-maluczkiego-i-duzutkiego-w-bdt-u-malagosiow-kramcik-potrwa-do-18-stycznia-godz-2400/

Link to comment
Share on other sites

Nowy psiaczek nie ma jeszcze wątku, może dziś zrobię mu zdjęcia, wczoraj już było ciemno, jak go przewoziliśmy z kojca gminnego.

Odszukałam watek Zulki, bo Tomek zrobił jej zdjęcie (kiedyś graniczyło to z cudem, teraz starowinka nie zdała sobie z tego sprawy :) )

Ona ma już 17 lat!

Tu powinien być link do wątku, ale nie mogę wkleić?........

 

Zula.jpg

Zula1.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, malagos napisał:

Nowy psiaczek nie ma jeszcze wątku, może dziś zrobię mu zdjęcia, wczoraj już było ciemno, jak go przewoziliśmy z kojca gminnego.

Odszukałam watek Zulki, bo Tomek zrobił jej zdjęcie (kiedyś graniczyło to z cudem, teraz starowinka nie zdała sobie z tego sprawy :) )

Ona ma już 17 lat!

Tu powinien być link do wątku, ale nie mogę wkleić?........

 

Najpierw napisz w poście np Wątek Zulki,  zaznacz go i korzystając z ikonki=Link=  (czwarta ikonka od lewej strony na górze okienka) wklej adres URL wątku Zulki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...