Jump to content
Dogomania

Wyrzucona na śnieg i mróz na "zakręcie śmierci"psie dziecko- malutka Cola już w DS


auraa

Recommended Posts

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaciskam kciuki... czy Cola dostała w wyprawce coś, co pachnie znajomo?

Tak , dostała swój kocyk i ulubiona zabawkę. Dziś dostałam zdjęcie jak leży już w kuchni więc jest trochę lepiej. U Ani też na początku była przerażona ale tam była Lady, która mogła obserwować i ja naśladować tu jest już sama.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, auraa napisał:

Tak , dostała swój kocyk i ulubiona zabawkę. Dziś dostałam zdjęcie jak leży już w kuchni więc jest trochę lepiej. U Ani też na początku była przerażona ale tam była Lady, która mogła obserwować i ja naśladować tu jest już sama.

To dobrze, zmiana domu razem ze znajomym czymś jest łatwiejsza... Trzymam kciuki za aklimatyzację i wytrwałość Opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Cola już zdecydowanie lepiej :) Do Pani się przyzwyczaja i już za nią chodzi. Nawet zaczęła się bawić zabawkami i biega po mieszkaniu. Ma apetyt.   W stosunku do obcych w dalszym ciągu jest bardzo nieufna i chyba już tak zostanie...

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

2fb7b117be7fc9d6med.jpg

b2abef736ffd27ecmed.jpg

f28a8be131f5f548med.jpg

7e9a8eb4e20e5be9med.jpg

1cb651f7740e8616med.jpg

Królewna Cola :)

. Rozmawiałam z Panią Coli i wszystko jest w porządku. Cola już jest po pierwszej cieczce i za trzy miesiące będzie wysterylizowana. Jeszcze zdarza jej się nasiusiać na podkład w domu ale już coraz rzadziej .Pani mówi, że to wielka pieszczocha! W stosunku do obcych w dalszym ciągu jest nieufna i boi się małych psów. Nie lubi mopsów i yorków :)

ogólnie pani bardzo się cieszy z posiadania tego maluszka!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 6.04.2019 o 15:27, auraa napisał:

Zdjecia szczęśliwego psa napawają dużą radością :).Dziękuję Ani, ze dala malej tymczas, chodzila z nia do lekarza i uczyla wiejskiego strachulca zachowania w mieście .

Podobny obraz Stookrosci pozdrawiam raduje
 przecudna krusztyneczka
 Szczescia szczescia
             zdrowenka
 ogromnie zasylam caluniej Rodzince
 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...