Jump to content
Dogomania

Wyrzucona na śnieg i mróz na "zakręcie śmierci"psie dziecko- malutka Cola już w DS


auraa

Recommended Posts

Tak doszła. Ale popsuł mi się Internet a z telefonu kiepsko mi się pisze.  Muszę wstawić zdjęcia paragonów. Ania wydaje na podkłady . W piątek Cola będzie miała kolejne szczepienie .Zaczyna rywalizować z Lady. Nie daje jej podejść do Ani i zaczyna się awantura!

Nie było ani jednego telefonu :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2019 o 23:01, auraa napisał:

Tak doszła. Ale popsuł mi się Internet a z telefonu kiepsko mi się pisze.  Muszę wstawić zdjęcia paragonów. Ania wydaje na podkłady . W piątek Cola będzie miała kolejne szczepienie .Zaczyna rywalizować z Lady. Nie daje jej podejść do Ani i zaczyna się awantura!

Nie było ani jednego telefonu :(

A do mnie wczoraj zadzwoniła Pani w sprawie adopcji suczki. Powiedziałam, że to pomyłka.

Ale potem odsłuchałam pocztę i okazało się, że to nie była pomyłka. Pani pytała o kudłatą suczkę Ikę, którą ogłaszałam w 2015 roku.

 I która niestety już nie żyje (rak):(

Jak widać niektórzy długo zastanawiają się nad adopcją.

 

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki już doszły .dziękuję bardzo :) Dziękuję również Elik za wpłatę. Cola na spacerze się nie popisała .Była bardzo przestraszona i nie chciała nawiązać kontaktu. Pani ma się zastanowić. Czarno to widzę, choć sunia jej się podobała. Wg Ani pani była bardzo spokojna, ciepła  i sunia miała by dobry dom..

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, auraa napisał:

Pieniążki już doszły .dziękuję bardzo :) Dziękuję również Elik za wpłatę. Cola na spacerze się nie popisała .Była bardzo przestraszona i nie chciała nawiązać kontaktu. Pani ma się zastanowić. Czarno to widzę, choć sunia jej się podobała. Wg Ani pani była bardzo spokojna, ciepła  i sunia miała by dobry dom..

Rozliczony ! 106 zl ! Kramcik ratunkowy dla Coli od aury

Ciesze ze dolecialy

 prosze ciociu o potwierdzonko

      na zakonczonym kramku

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj u Ani byli goście i znowu Cola była wystraszona a nawet próbowała łapać za kostkę. Nie wiem co robić. Ania mieszka w samym centrum. Sunia widzi ludzi. Ma z nimi kontakt na spacerach, w windzie. Ale nie nawiązuje kontaktu. Ania zaczęła z nią jeździć środkami lokomocji. Mała się trzęsie ze strachu ale nie ucieka a nawet wygląda przez okno. Zdecydowałyśmy, że Colę zaczipujemy. Ma to kosztować 70zł na Książęcej a 100 na Gagarina. Małą na razie wpiszemy na Anię a potem się przepisze na właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie mocno kciuki! W piątek wieczorem Cola pojechała do swojego domu. Pani jednak się zdecydowała. Z tego co usłyszałam to wczorajszy dzień był ciężki. Od piątku wieczorem do wczorajszego wieczoru Cola siedziała pod drzwiami czekając na Anię. Dopiero wieczorem odeszła od drzwi i zaczęła obwąchiwać mieszkanie. Nie wiem jak wyglądał dzisiejszy dzień. Mam nadzieję, że jest lepiej. Jutro zadzwonię.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...