Jump to content
Dogomania

Zaginął Filon


danuta1

Recommended Posts

W gminie Stary Zamość-  miejscowość Udrycze zaginął  pies  wabiący się Filon. Średniej wielkości, szczupłej budowy, bardzo pro ludzki. Miał obrożę z adresatką. Jest to pies mojej znajomej, która od kilku dni go  poszukuje , jak dotąd bezskutecznie.

Postanowiłam dać tu ogłoszenie, bo być może, że ktoś zgłosi do fundacji ZEA,

 

9dd970c9c17d0aa3med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trzeba dzwonić do Schroniska w Zamościu i pytać się czy nie została odłowiona.Podesłać im zdjęcie i namiary na siebie.Szkoda psiaka.Można jeszcze porozwieszać plakaty ze zdjęciem i namiarami.To też skutkuje.

Wstawiłam na zamojski wątek.Tola odpisała,że na razie nikt nie zgłaszał psiaka.

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=812&tab=comments#comment-17405328

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Trzeba dzwonić do Schroniska w Zamościu i pytać się czy nie została odłowiona.Podesłać im zdjęcie i namiary na siebie.Szkoda psiaka.Można jeszcze porozwieszać plakaty ze zdjęciem i namiarami.To też skutkuje.

Wstawiłam na zamojski wątek.Tola odpisała,że na razie nikt nie zgłaszał psiaka.

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=812&tab=comments#comment-17405328

Jak  moja Kajunia uciekła kilka dni po adopcji rozwiesiłyśmy z Agusią i Myszą2 około 400 plakatów w całym mieście.

Odzew był bardzo duży i skuteczny

Trzymam kciuki, aby piesek cały i zdrowy wróciło do domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...