Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
danuta1

Zaginął Filon

Recommended Posts

W gminie Stary Zamość-  miejscowość Udrycze zaginął  pies  wabiący się Filon. Średniej wielkości, szczupłej budowy, bardzo pro ludzki. Miał obrożę z adresatką. Jest to pies mojej znajomej, która od kilku dni go  poszukuje , jak dotąd bezskutecznie.

Postanowiłam dać tu ogłoszenie, bo być może, że ktoś zgłosi do fundacji ZEA,

9dd970c9c17d0aa3med.jpg

Trzeba dzwonić do Schroniska w Zamościu i pytać się czy nie została odłowiona.Podesłać im zdjęcie i namiary na siebie.Szkoda psiaka.Można jeszcze porozwieszać plakaty ze zdjęciem i namiarami.To też skutkuje.

Wstawiłam na zamojski wątek.Tola odpisała,że na razie nikt nie zgłaszał psiaka.

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=812&tab=comments#comment-17405328

11 minut temu, Anula napisał:

Trzeba dzwonić do Schroniska w Zamościu i pytać się czy nie została odłowiona.Podesłać im zdjęcie i namiary na siebie.Szkoda psiaka.Można jeszcze porozwieszać plakaty ze zdjęciem i namiarami.To też skutkuje.

Wstawiłam na zamojski wątek.Tola odpisała,że na razie nikt nie zgłaszał psiaka.

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=812&tab=comments#comment-17405328

Jak  moja Kajunia uciekła kilka dni po adopcji rozwiesiłyśmy z Agusią i Myszą2 około 400 plakatów w całym mieście.

Odzew był bardzo duży i skuteczny

Trzymam kciuki, aby piesek cały i zdrowy wróciło do domu

Dziękuję za porady i odzew.

Niestety, otrzymałam od znajomej wiadomość, że Filon zginął potrącony przez samochód :(

Smutno mi bardzo, bo znałam tego psa, był taką maskotką tutejszej agroturystyki- bardzo lubiany przez wszystkich.