Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - BAZAREK ptasi do 30 grudnia 2018


TZmestudio

Recommended Posts

Ja bardzo przepraszam, ale z przyczyn ode mnie niezależnych muszę teraz zrezygnować z zamówienia specjalnego.

Zamawiam więc wirtualnie 5 x nr.10, bez robienia, bez odbioru. Przelew pójdzie, jak tylko uzupełnię dane  :)

Edit.: dwie dyszki przelane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎12‎-‎21 o 08:50, Bębenek napisał:

Na zaś zapytam, bo jak się skończy bazarek nie będę miała gdzie.. 

Te "moje" ptasie, to sobie znajdą same tą puszkę? Czy jest opcja że nie i wtedy im przewiesic? 

Jak będzie mróz, to znajdą. Tylko potem już musisz im coś dawać stale w tym samym miejscu, bo będą wracać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Jak będzie mróz, to znajdą. Tylko potem już musisz im coś dawać stale w tym samym miejscu, bo będą wracać.

Ale to zimą tylko się ptaki dokarmia? Nie znam się, ale jakoś tak mi się to widzi, że jak ciepło, to taki tluszczyk się roztopi i wszystko poleci, ew będzie pływać..  dziś sytuacja mnie zmusiła do zajścia do castoramy, wbrew planom zbunkrowania się, i oglądałam z tej okazji karmniki...ale dałam sobie po łapach, póki moje domowo-tymczasowo-okoliczne sierści są w trakcie leczenia i badań, postanowiłam nic prócz puszki nie tykać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2018 o 23:55, Bębenek napisał:

Ale to zimą tylko się ptaki dokarmia? Nie znam się, ale jakoś tak mi się to widzi, że jak ciepło, to taki tluszczyk się roztopi i wszystko poleci, ew będzie pływać..  dziś sytuacja mnie zmusiła do zajścia do castoramy, wbrew planom zbunkrowania się, i oglądałam z tej okazji karmniki...ale dałam sobie po łapach, póki moje domowo-tymczasowo-okoliczne sierści są w trakcie leczenia i badań, postanowiłam nic prócz puszki nie tykać...

Głównie zimą się dokarmia, bo jak nie ma mrozu i sniegu to same znajdują pokarm. 

Tłuszczyk z łoju wołowego ma tą właściwość, że się nie topi tak szybko jak inny. żeby go zalać w puszkę trzeba go podgrzać na gazie. W temperaturze 20stC jest twardy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2018 o 08:50, Bębenek napisał:

Na zaś zapytam, bo jak się skończy bazarek nie będę miała gdzie.. 

Te "moje" ptasie, to sobie znajdą same tą puszkę? Czy jest opcja że nie i wtedy im przewiesic? 

Generalnie ptaki znajdują takie rzeczy. U nas jest łatwiej bo jesteśmy na wsi. W mieście jest różnie. Zaczyna się po kilku dniach od jednego ptaszka, ale potem z każdym dniem przybywa. Czy jedzą widać po śladach dziobania. Jak są ślady to już nie przestawiać. Jak napisała Rozi one przyzwyczajają się do danego miejsca i trzeba to robić systematycznie bo... się obrażą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...