Jump to content
Dogomania

Ksenia znowu potrzebuje naszej pomocy - konieczna kosztowna operacja


Recommended Posts

Nasza dogomaniacka Ksenia pilnie potrzebuje naszej pomocy

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 

Szczęście naszej Kseni w nowym domu nie mogło trwać długo :(   zerwała więzadła najpierw w jednej łapie teraz podczas konsultacji w klinice okazało się że w drugiej łapie też są uszkodzone :(

48240840_2190330374562139_1999729720681299968_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=e70811aa7f51feb675c54274eedcdf48&oe=5C9DB151

 

Konieczna jest operacja bardzo kosztowna - potrzeba 4 tys. złotych. Obecnej opiekunki Kseni nie stać na tak ogromny wydatek. Może wspólnymi siłami uda się uzbierać tę kwotę i Ksenia będzie mogła się cieszyć sprawnymi łapami. Operacja ma się odbyć we Wrocławiu w klinice psa i kota u dr Niedzielskiego Ksenia była na konsultacjach. Niestety co zrozumiałe klinika nie zgadza się na zapłatę za operację w ratach potrzebujemy zebrać całą kwotę.

Monika (Ladymonia0610) założyła publiczną zbiórkę na portalu zrzutka.pl   prosimy w imieniu Kseni o pomoc 

https://zrzutka.pl/fkd7ph

 

Tyle lat walczyliśmy o znalezienie jej domu, kto był na jej wątku wie jak było trudno od szczeniaka bezdomna z hoteliku do hoteliku z łatką agresora...W nowym domu nie sprawia żadnych problemów uwielbia swoją młodą opiekunkę.

Obraz może zawiera�: na zewn�trz i przyroda

stary wątek Kseni:

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Nadziejka napisał:

Kseniula niezwykla

stokrosci sciskam za zdrowenko

 o matko ale sie narobilo wsycko ...

 juz jestem i juz pomyslalam troszke

 i czaruje kramcik

 choc by maly ale ale czaruje

 

 
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Nadziejko bardzi dziekuje tylko nie wiem jak z kramikiem jak Ksenia ma dom nie chce zebys miala jakien bany za to

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Koszt operacji jest powalający.Klinika dr.Niedzielskiego jest bardzo droga.Może poszukać innej np.ta:

http://weterynarz-akacjowa.pl/chirurgia/ 

Tam można płacić w ratach.

Wiem że właścicielka się konsultowała jeszcze w innym  miejscu nie wiem czy akurat w tej klinice co podałaś podeślę do Moniki link dziękuję.

Z tego co czytam w necie to koszt operacji dwóch łap za 4 tys to nie jest bardzo drogo niestety :( za jedną jest 2,5 - 3 tys. często

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tianku napisał:

Wiem że właścicielka się konsultowała jeszcze w innym  miejscu nie wiem czy akurat w tej klinice co podałaś podeślę do Moniki link dziękuję.

Z tego co czytam w necie to koszt operacji dwóch łap za 4 tys to nie jest bardzo drogo niestety :( za jedną jest 2,5 - 3 tys. często

 

Ja nie neguję tego ale warto podzwonić i poszukań innej Lecznicy i jeszcze wynegocjować cenę.Ja wynegocjowałam cenę operacji np. u dr.Niedzielskiego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...