Jump to content
Dogomania

Zakończony i rozliczony - Srebrny świąteczny bazarek biżuteryjny


Ewa Marta

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za licytacje!

Jeszcze jedno. Jeśli któraś z Was kupiła już wszystko i jest to opcja KT, istnieje możliwość wcześniejszej wysyłki fantów. Mogę to zrobić w czwartek po pracy, czyli około 19:00. Zapraszam do wysyłania na PW adresów do wysyłki, a ja podam kwotę do zapłaty z kosztami poczty polskiej.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam, poproszę nr 56 za wyw. A tak przy okazji to wydaje mi się, że cena pierścionka Tous jest mocno zaniżona. Jeśli jest to oryginalny produkt tej marki to w cenie wyw zabrakło zera na końcu. No cóż, pierścionek został sprzedany, ale na przyszłość warto sprawdzić ceny. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, LupusNord napisał:

Witam, poproszę nr 56 za wyw. A tak przy okazji to wydaje mi się, że cena pierścionka Tous jest mocno zaniżona. Jeśli jest to oryginalny produkt tej marki to w cenie wyw zabrakło zera na końcu. No cóż, pierścionek został sprzedany, ale na przyszłość warto sprawdzić ceny. Pozdrawiam.

Potwierdzam

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, LupusNord napisał:

Witam, poproszę nr 56 za wyw. A tak przy okazji to wydaje mi się, że cena pierścionka Tous jest mocno zaniżona. Jeśli jest to oryginalny produkt tej marki to w cenie wyw zabrakło zera na końcu. No cóż, pierścionek został sprzedany, ale na przyszłość warto sprawdzić ceny. Pozdrawiam.

Bardzo dziękuję, zapisuję:)

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Potwierdzam

Niestety nie mam pojęcia, czy pierścionek jest oryginalny, dlatego został wystawiony za taką cenę. Nie wydaje mi się, żeby miś był z 18-karatowego złota jak to jest w orginale:) Wiem, że orginalny kosztuje ponad 700 złotych. A jeśli jakimś cudem to orginał, to ktoś trafił super okazję:) 

Pierwsze 3 naszyjniki tez sa więcej warte niz podana cena, ale wyszłyśmy z Anią i Elą z założenia, że trzeba zebrać coś dla psiaków, ale cena musi być atrakcyjna dla kupującego, takie dwa w jednym:) 

Ceny bransoletek Warmetu też są atrakcyjne, choć dla osób nie znających się na tym (w tym nie) mogą wydać się wysokie. Na allegro wystawiane są i sprzedają się wyżej:)

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, LupusNord napisał:

Ceny misiów Tous z 18-karatowego złota zaczynają się gdzieś od 2 tys. Miś za 700zł  to  złoto vermeil, czyli pozłacany. To tak jako ciekawostka. Pozdrawiam. Miłego dnia wszystkim.

wzajemnie miłego dnia :)

36 minut temu, wtatara napisał:

poproszę nr.11 za 45 zł

Elunia już zapisała, dziękujemy bardzo:)

22 minuty temu, Aga76 napisał:

Lecimy na pierwszą :)

Jeśli jest ktoś chętny na nr 1 i zapłaci sporo więcej to nie ma problemu, oddam cudo

 

Aga, fant jest Twój, zapłacony uczciwie:) Nie pisałam tego, żebyś się jakoś poczuła głupio, jeśli tak jest - przepraszam bardzo. Na naszych bazarkach od lat kupujesz fanty i cieszę się, że i tym razem coś Ci się spodobało:) 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ellig napisał:

Bardzo proszę i serdecznie dziękujemy :)

Wydawało mi się,że mam w miarę szczupłe palce,ale tu widzę,że jednak nie :( Do tego gust podobny do niektórych cioteczek i wiele rzeczy już sprzedanych,które mi się podobają :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, tatankas napisał:

Wydawało mi się,że mam w miarę szczupłe palce,ale tu widzę,że jednak nie :( Do tego gust podobny do niektórych cioteczek i wiele rzeczy już sprzedanych,które mi się podobają :(

Mamy nadzieję, że jeszcze coś się spodoba, postaramy się zawiadamiać wczesniej  o bazarkach.
Z tymi rozmiarami rzeczywiście różnie bywa.
Jest nam bardzo miło, że fanty się podobają. Zwierzaki też będa zadowolone :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...