Jump to content
Dogomania

~ Pojechał do domku, na swoje :) Maleńki Pikuś, piesek z pola, złapany i jest u nas w bdt!!


malagos

Recommended Posts

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Śliczny owczarek szetlandzki z Mazowsza... Mój typ :( Mnie się wydaje, że on może jeszcze pozytywnie zaskoczyć jak trafi do domowych warunków. 
Gdzie jest pokazany na fb? to go porozsyłam po Warszawie i okolicy... 

Pikuś ma watek na fb, nie wiem, czy tak mi się uda wkleić link. Założyła go Marzena Skoczeń

https://www.facebook.com/marzena.skoczen.5/posts/10205235376800539?comment_id=10205241499033591&notif_id=1547543091669805&notif_t=comment_mention

 

Ktoś proponuje płatny dt, nawet nie wiadomo, ile płatny... hotel płatny, rozumiem, ale dom tymczasowy płatny plus karma? nie rozumiem.......

 

Link to comment
Share on other sites

Maluteczku odwiedzam z mnostwem pozdrowien i mysli

 aby kazdy dzioneczek byl lepszy i lepszy od poprzedniego

 abys przemogl strach

 malenki

 malagosiu miejcie cierpliwosci wszelkie

 moze potrwac b dlugo

 serduchem zycze aby wszytko bylo lepiej z dnia na dzien

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Obrożę trzeba niestety nałożyć. A do niej doczepić długą linkę. 

to wiem, ale zobaczymy, czy go będę ciągnąć na włoka na spacer, czy będzie lał w kuchni :(

W razie czego, to wiesz, konfirmie - stoję pod Twoimi drzwiami z węzełkiem na pleckach..........

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, malagos napisał:

to wiem, ale zobaczymy, czy go będę ciągnąć na włoka na spacer, czy będzie lał w kuchni :(

W razie czego, to wiesz, konfirmie - stoję pod Twoimi drzwiami z węzełkiem na pleckach..........

Wiem, że wiesz ;) 

Nie sądzę, żeby Twój Tomek był taki okrutny, ale..... w razie czego, przybywaj :) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Rozliczam kramik

 dla maluteczka Pikunia i dla Supelka

                     bedzie 98 zl !

 jak tylko bede miec wszytko

 zaraz posylam ku Tobie

https://www.dogomania.com/forum/topic/349165-malenki-nadziejkowy-dla-dwoch-biedakow-maluczkiego-i-duzutkiego-w-bdt-u-malagosiow-kramcik-potrwa-do-18-stycznia-godz-2400/Rozliczam!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

 

Rozliczam kramik

 dla maluteczka Pikunia i dla Supelka

                     bedzie 98 zl !

 jak tylko bede miec wszytko

 zaraz posylam ku Tobie

https://www.dogomania.com/forum/topic/349165-malenki-nadziejkowy-dla-dwoch-biedakow-maluczkiego-i-duzutkiego-w-bdt-u-malagosiow-kramcik-potrwa-do-18-stycznia-godz-2400/Rozliczam!

Jesteś niesamowita! Dziekuję!

Już piszę, co u naszego Pikusia:

Zabraliśmy go rano z kojca, oczywiscie podnosząc daszek budy, bo nie wyszedł sam. Wtulił się w kąt kojca i tak dygotał, ze cała siatka się trzęsła. Ale powolutku podeszłam, głaskałam, powoli założyłam obróżkę ze smyczą i wzięłam na ręce.. Po pierwsze lecznica - obejrzenie, podanie - wreszcie!- preparatu na ewentualne pchełki, wycięcie kilku kołtunów i wyjęcie 1 kleszcza!. Tomek stwierdził, ze Pikuś jest wnętrem!

I zaniosłam Pikunia do domu, postawiłam w kuchni. Wcisnął się w kącik i udawał, ze go nie ma. Po chwili poszedł na posłanie pod kaloryferem i tam tkwi do tej pory ) od 10.00, jest 17.20...)

Nasze psy zupełnie go olały, nawet Diana po prostu go powąchała, z jakimś takim niesmakiem?... Pikuś odwracał głowę i nieruchomiał. to samo z kotami.

Bardzo mi przypomina Zulkę sprzed 12 lat...

Dałam kawałek mięsa, bo znalazłam jeszcze kilka tabletek Stressout, i jedną tabletkę przemyciłam w tym mięsku Ale zjadł dopiero, gdy wyszliśmy wszyscy z kuchni i zapanowała cisza.

Podałam znów kilka kawałków mięsa na spodeczku, to odwrócił głowę. Po chwili jednak zjadł ze smakiem. Wieczorem dam wiecej i miseczkę postawię koło, a nie na posłaniu.

Czeka nas wieczorny spacer na sikanko :). Mam jedne szelki, ale czy będą dobre?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...