Jump to content
Dogomania

~ Pojechał do domku, na swoje :) Maleńki Pikuś, piesek z pola, złapany i jest u nas w bdt!!


malagos

Recommended Posts

Kolejny dzień za nami - wczoraj zapoznałam Pikusia z Supełkiem. Raczej spokojnie to przebiegło, Pikuś zaczął mnie bronić, i nie pozwala Supłowi do mnie podejść na pogłaskanki. Za to siusiają obaj na zmianę pod każdym krzewem i drzewkiem, do tego dołącza się Diana - wymianie "pozdrowień" mnie ma końca :).

Pikuś nadal na smyczy, ale na długiej, nie ma biedy. Najważniejsze, że się załatwia na dworze, bez problemu.

W domu pilnuje się blisko mnie, to ja jednak jestem tą pańcią od jedzenia, a to ważne w życiu Pikusia. Potrafi odpędzić Szarą Kotę, gdy chce wejść do mnie na kolana -ale wtedy reaguję i go karcę "nie!".

Była nawet próba zabawy, łapanie mnie za rękę, przewroty na plecki.

Noc za to przechodzona - ciągle się Diana kręciła, zmieniała miejsce, ja czuwałam, czy aby nie chce wyjść w środku nocy, bo się to czasem zdarza. Ale nie, nie chciała. Za nią dreptał Pikuś, warczał na koty, które chciały wejść do sypialni. Rano na posłaniu Diany: dwa moje biustonosze i para skarpetek z niedomkniętej (bo uszkodzona) szuflady na bieliznę. Ale nic nie pogryzione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Ciekawe, które z nich "zbiera" - Dianka czy uczeń? 

Dianka za stara na takie numery :) Pikuś zamiast spać, zabawiał się damskimi fatałaszkami :)

Dziś świętujemy drugą rocznicę poznania Dianki  -przyjechała ze schroniska w Zamościu :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

            Za dni kilka kolejny kramcik otwieram

 dla Rikuni, dla tygryskow Bębenkowej Ani i dla cudnego Pikusia

zapraszam za zagladania

                   choc nie czynny jeszcze

..!czaruje dla Bebeneczkowych tygrysiow, dla Rikuni ktora odzyla stokrosci u Zosienkow,dla Pikusia maluczkiego w bdt u malagosiow

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

            Za dni kilka kolejny kramcik otwieram

 dla Rikuni, dla tygryskow Bębenkowej Ani i dla cudnego Pikusia

zapraszam za zagladania

                   choc nie czynny jeszcze

..!czaruje dla Bebeneczkowych tygrysiow, dla Rikuni ktora odzyla stokrosci u Zosienkow,dla Pikusia maluczkiego w bdt u malagosiow

Dziękujemy!

Noc upłynęła nad podziw spokojnie - nie wstawałam ani razu, było cicho i bez dreptania. Rano, przed szóstą, jak się obudziłam, obok zobaczyłam ryjek Pikusia i tyłeczek Diany. Oni są jak jedno!

Po spacerze i śniadaniu jednak tomek zaniósł Pikusia do kojca, musi poczekać na nasz powrót do domu :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, będą tęsknić za sobą :) Jestem zaskoczona jak Dianka ciepło przyjęła Pikusia :) A Ty się obawiałaś o relacje pomiędzy nimi... hihi.

Wiesz, Tysiu, po tym dramacie z Czarusią to ja się już do końca życia będę obawiać :(

Ale tu Diana miała do czynienia z chłopakiem, do tego bardzo uległym. Supełka też przyjęła ciepło, poprzednio Oriona też.

20 godzin temu, Jo37 napisał:

Jak miło przeczytać o Pikusiu. Poproszę o numer konta to wpłacę małe co nie co.

Gratulacje z powodu rocznicy ślubu.

Dianka już 2 lata u Was ? Jak ten czas leci. 

 

Asiu, podam na pw, dziękuję serdecznie

18 godzin temu, zachary napisał:

Malagos... ale mnie ubawiłas!. Tomek napisałaś z małej litery a Pikuś z dużej... Żadnych wniosków co do wielkości uczuć nie wysnuwam... hihihi....

Oj, tam, oj tam, nie zauważyłam nawet tej gafy :) Jednak Tomek na pierwszym miejscu w moim sercu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bazarek super, już byłam i "nabyłam" :)

Mamy od wczoraj gości, Michasie i ich Mańka - Pikuś zdał egzamin na piątkę :) Ani warknięcia, ani szczekania - trochę leku, by podejść.

Wieczorem przed TV cała rodzina, to i Pikuś podsiadł mi fotel.

Nie mogę wstawić zdjęć!!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pikuś się bawi zabawkami! Wczoraj podejrzałam, jak pobrał w pyszczek" skórkę od starej pluszowej zabawki Dianki, trochę ją ponosił, potem potarmosił i zostawił :)

Dziś zadzwonię do dr Magdy i postaram się umówić kawalera na kastrację. Tylko ten brak czasu - Tomek ma to badanie bydełka w terenie, a psiaka trzeba zawieźć i przywieźć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...