Jump to content
Dogomania

~ Pojechał do domku, na swoje :) Maleńki Pikuś, piesek z pola, złapany i jest u nas w bdt!!


malagos

Recommended Posts

40 procencikow dla Rikuni

30 procencikow dla Bębeneczkow

30 procencikow dla Pikusia

 

  Rozliczam dla Riki, Pikusia i Bebeneczkow ! Roznosci Ani christo z przyjaciolmi ,Magadrynki i Nadziejkow-do 23 lutego.    

    

Fantuskowo

beataczl 2 zl

nulka07 17 zl

malagos 29 zl 80 gr

Magdarynka 24 zl

alex 20 zl z nadplata!

Isiak  17 zl 50 gr a z nadplata ! 30 zl! dalsza ndaplat policzona zaliczono ostala do kolejnych kramkow na kt kupowalal ciocia Isiak

iwna5702   9 zl

IlonaS   30 zl

christo fair  10 zl

Babcia Ania 7 zl

        razem suma do podzialu 148 zl80 gr!

      zaokraglam do 149 zl

                             dla Riki Rikuni jest 59 zl 60 gr

                                                                    dla  Pikusia jest 44 zl 70 gr

 dla Bosmanka szczebrzeszyniaczka jest  44 zl 70 gr

                        Ciociu dla Pikusia jest 44 zl 70 gr

            posylam ku Tobie sercem

przepraszam za tak wielki dlugi poscik

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

Kolejne telefony, kolejne rozmowy...

Jeden wato sprawdzić - Warszawa Targówek. Kto może przeprowadzić wizytę przedadopcyjną na Łojewskiej?

11 godzin temu, malagos napisał:

Kolejne telefony, kolejne rozmowy...

Jeden wato sprawdzić - Warszawa Targówek. Kto może przeprowadzić wizytę przedadopcyjną na Łojewskiej?

Jeszcze uxmal i ja:)Jak się Marta zgodzi to możemy iść obie:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ula Feta daje zielone światło! Bardzo sympatyczna rodzina, czekają już na psa z niecierpliwością :)

Umówieni jesteśmy na przyszłą niedziele, na przyjazd państwa do nas. Córka, lat 20, weźmie kilka dni wolnego, by pobyć z Pikuniem ten najgorszy czas, te kilka dni.

No to tak... 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, malagos napisał:

Ula Feta daje zielone światło! Bardzo sympatyczna rodzina, czekają już na psa z niecierpliwością :)

Umówieni jesteśmy na przyszłą niedziele, na przyjazd państwa do nas. Córka, lat 20, weźmie kilka dni wolnego, by pobyć z Pikuniem ten najgorszy czas, te kilka dni.

No to tak... 

No nie wiem jak oni to wytrzymaja:-D,ale jakoś muszą. 

Link to comment
Share on other sites

Śmiejcie się, śmiejcie, ale rzeczywiście z Pikusiem jestem bardzo mocno związana.... 

Jutro konfirm zobaczy tego "maleńkiego pieska w typie szpica" jak go ogłaszam :) I Reksia w kojcu, i Maminkę i jej 3 dzieci. Biała sunia Bezia nadal w kojcu gminnym, codziennie do niej jeździmy i wyprowadzam ją na krótki spacerek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Śmiejcie się, śmiejcie, ale rzeczywiście z Pikusiem jestem bardzo mocno związana.... 

Jutro konfirm zobaczy tego "maleńkiego pieska w typie szpica" jak go ogłaszam :) I Reksia w kojcu, i Maminkę i jej 3 dzieci. Biała sunia Bezia nadal w kojcu gminnym, codziennie do niej jeździmy i wyprowadzam ją na krótki spacerek.

To będziesz musiala się rozwiazac.:)

Wedlug mojej oceny Pikus będzie miał superowy domek to już nie płakaj.No i powiedziałam Panstwu,ze Pikus musi spac w łóżku,bo taki ma przywilej w DT:)))))

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...