Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Mysia juz po zabiegu, własnie wróciła do domu. Miała usuwany większy guzek z jednej strony. Niestety, nie dało sie usunąć obu jednoczesnie. Guzek zostanie wysłany do badania. Jesli okaże się, że to nic złosliwego, to ten maly nie bedzie usuwany. Gdyby wyszło, ze złosliwy, to po min. 3 tyg konieczny będzie zabieg po drugiej stronie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Moze to i dobrze,ze zostal usunięty tylko jeden guzek. Teraz wszystko zalezy od wyniku badania.Kiedy bedzie wynik?

Myslę, ze standardowo, do 3 tyg. Musza go wysłać do badania.

Tolu, faktury za zabieg na razie jeszcze nie bedzie, bo była tak duża kolejka już po godzinach przyjmowania, ze Andrzej poza nią tylko zabrał dziewczyny z przychodni, zapłacił za naszą Margot, a mysiowe formalnosci załatwi nastepnym razem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Myslę, ze standardowo, do 3 tyg. Musza go wysłać do badania.

Tolu, faktury za zabieg na razie jeszcze nie bedzie, bo była tak duża kolejka już po godzinach przyjmowania, ze Andrzej poza nią tylko zabrał dziewczyny z przychodni, zapłacił za naszą Margot, a mysiowe formalnosci załatwi nastepnym razem.

Ok, nie ma problemu.

Cieszę się, ze Mysia dobrze zniosła zabieg, teraz będziemy czekać na wynik, oby wszystko było dobrze!

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Ok, nie ma problemu.

Cieszę się, ze Mysia dobrze zniosła zabieg, teraz będziemy czekać na wynik, oby wszystko było dobrze!

Materiał dziś rano został wysłany, Mysia czuje się dobrze. Margot bardzo źle zniosła narkozę i raczej już nie zdecyduję się więcej na dwie operacje jednoczesnie. Do tego jeszcze Limba w ciężkim stanie i suka do porodu. Niezła kumulacja. Miałam dziś umówioną wizytę u lekarza i córka musiała zostać w domu, zeby pilnowac pooperacyjnych dziewczyn.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła pani z Katowic, o której pisałam wcześniej; pytała o samopoczucie suni, przekazała głaski.

Nadal jest zainteresowana adopcją, ale również czeka na wynik....

Ja tymczasem bardzo proszę o udostępnianie zbiórki na pokrycie kosztów operacji, tym bardziej, że być może za jakiś czas  sunię czeka kolejna...

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/mysiazguzami

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj dzwoniła pani z Katowic, o której pisałam wcześniej; pytała o samopoczucie suni, przekazała głaski.

Nadal jest zainteresowana adopcją, ale również czeka na wynik....

Ja tymczasem bardzo proszę o udostępnianie zbiórki na pokrycie kosztów operacji, tym bardziej, że być może za jakiś czas  sunię czeka kolejna...

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/mysiazguzami

Ud. na fb

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mysia dostaje suplement po Limbie, nie kupiłam też jej środka przeciwbólowego, tylko dzielę tabletki Limby. Szkoda dopłacać, skoro dobry środek mam w domu, antybiotyk dostała w cenie zabiegu. Pozwolę sobie też dawać jej trochę karmy z dorszem, dynią i pomarańczą po Limbie, bo jest najlepszej jakości, a Mysia potrzebuje teraz wzmocnienia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mysia ma wyciętą sporą cześć listwy...

Jakby ktoś mógł wesprzeć sunię wpłatą na pokrycie kosztu operacji lub bazarkiem, byłabym bardzo wdzięczna, Mysia nie ma żadnej deklaracji stałej, a prawdopodobnie czeka ją jeszcze jedna operacja...

20190116_202713.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zaglądam do Mysi, jak czuje się sunia ? i trzymam kciuki aby wyniki były dobre.

O dziwo przy tak dużej ranie dziś już bardzo dobrze. Chetnie porusza sie, biega po schodach bez problemu, zaczeła wychodzić na spacery.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Zbieramy na koszt operacji i badania histopatologicznego. Mysia nie ma żadnych deklaracji stałych, zbiórka na fb idzie kiepsko. Może na bazarku uda nam sie zebrać trochę pieniędzy, żeby pomóc w kosztach.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349260-kwiaty-dla-mysi-do-2301-godz-2000/

Zapraszam Was do pomocy !

Elu - nie wiem jak Ci kochana dziękowaćserce-ruchomy-obrazek-0863.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...