Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Wszystko w porządku, p. Ola jest Mysią zachwycona. Mila też zyskała na zachowaniu przy Mysi. Mysia rządzi w domu, co Mili wyszło na lepsze.

Czytam i rosnę:)

Tak bardzo bałam się o Mysię, myślałam, ze ona już wszędzie będzie nieszczęśliwa, a tu taka niespodzianka1

Mysiu - i z ciebie suniu jestem bardzo dumna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2019 o 23:01, Poker napisał:

Na jakie konto mam wpłacić 207 zł z mojego bazarku ? 

Wiem ,że Mysia już szczęśliwa w swoim DS ,ale pieniądze były przeznaczone na nią. Poproszę konto do wpłaty. Chce zamknąć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Wiem ,że Mysia już szczęśliwa w swoim DS ,ale pieniądze były przeznaczone na nią. Poproszę konto do wpłaty. Chce zamknąć bazarek.

Pięknie dziękuję  Alaskan już chyba podesłała nr konta.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 17.06.2019 o 18:03, Alaskan malamutte napisał:

Na konto naszych sunieczek wpłynęło 50zl od p. Janiny. Ślicznie dziękujemy. Jest to deklaracja stała, którą pani Janina przeniosła z Mysi.

Cytuję z wątku Morelki i Gratki https://www.dogomania.com/forum/topic/350034-schroniskowa-codzienność-jest-taka-smutna-chcemy-zabrać-morelkę-i-gratkę-do-lepszego-świata-pomożesz-nam/

 

Link to comment
Share on other sites

Cola i Mysia już szczęśliwie w swoich domach, dwie operacje listwy mlecznej u Mysi udało się  opłacić ze zbiórki na  Ratujemy Zwierzaki;  zostały pieniążki po suniach, które chciałabym przeznaczyć na utrzymanie Tani u Jagny, koszt to 300 zł/mies.

Tania ma 7 lat, u Jagny jest już 3 mies.; w styczniu została zabrana interwencyjnie z 2 innymi suczkami i 5 szczeniakami, wszystkie psiaki mają już swoje domy, a Tania wciąż czeka. Nie mam na sunię ani jednej deklaracji,  trzeba było opłacić jeszcze sterylkę no i Tania to sunia z problemami, ciężko będzie znalezc jej odpowiedni dom...

Mam nadzieje, że darczyńcy z tego wątku wyrażają zgodę, aby pomóc  kolejnej zamojskiej suni.

Tutaj wątek Tani

https://www.dogomania.com/forum/topic/349305-tania-u-jaaga-nadal-bez-domu-beza-w-ds-w-warszawe-wiola-pokonała-parwo-i-ma-ds-w-niepołomicach-szczeniaki-w-swoich-domach-tosia-za-tm-pomocy-3-suczki-i-5-szczeniaków-z-interwencji/

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...