Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja też wolę kogoś z dogo ale czasami nie ma takiej opcji i korzystam z pomocy na Fb.Ja będę również potrzebowała kogoś  po świętach do wizyty p/a w Katowicach dla Aleksa.

Rozumiem, ja jeszcze chwilkę poszukam, dziękuję Bogusiu za pomoc:)

12 godzin temu, Poker napisał:

Z Sosnowca jest Aldona z Sosnowca i Ania0112 . A z Katowic jeszcze Perełka1 ,Istar19 i Yossariana

Juz wysyłam PV, bardzo dziękuję!

12 godzin temu, b-b napisał:

Mysza2 ma chorą sunię i pewnie przez to jej na dogo nie ma :(

Tak, przysłała smsa:(

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

O ile mnie pamięć nie myli - Nadziejka jest z Sosnowca.

Dzięki bardzo!

2 godziny temu, Bgra napisał:

Jest grupa na fb,chętnych do zrobienia wizyt pa  https://www.facebook.com/groups/wizytypa/

Często chodzę na wizytacje,jak wywołują mnie na grupie to nie odmawiam (bo i zostałam sama w mieście ) zawsze staram się  zabierać ze sobą swojego  psa,lub tymczasa,tego ostatniego nie żeby podebrać dom ;) nie,to dla niego kolejny etap socjalizacji,po prostu postawa domowników ( zawsze muszą być wszyscy) czy psa rezydenta pozwala mi łatwiej podjąć decyzję.

Wystarczy podać w ogłoszeniu nazwę miasta ,dzielnicę czy kod i ulicę bez numeru.

Problem w tym, ze nie jestem na Fb i mam utrudniony kontakt, nie znam ludzi...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Rozumiem, ja jeszcze chwilkę poszukam, dziękuję Bogusiu za pomoc:)

Juz wysyłam PV, bardzo dziękuję!

Tak, przysłała smsa:(

Dzięki bardzo!

Problem w tym, ze nie jestem na Fb i mam utrudniony kontakt, nie znam ludzi...

Napisać na tej grupie i podać Twój nr tel do kontaktu? W Katowicach znam tylko osobę od kotów z fundacji.  Napisać na swoim profilu, może odezwie się ktoś znajomy z wolontariatu z sąsiednich schronisk?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2018 o 22:57, Bogusik napisał:

O jej,nie wiedziałam,że tak źle jest z jej sunią :( Trzymam kciuki aby sunia wygrała tą walkę! Do Moniki ale niestety nie mam nr tel.Gdyby nikt się nie zgłosił to mogę poprosić kogoś z Fb, tylko daj znać.

 

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Napisać na tej grupie i podać Twój nr tel do kontaktu? W Katowicach znam tylko osobę od kotów z fundacji.  Napisać na swoim profilu, może odezwie się ktoś znajomy z wolontariatu z sąsiednich schronisk?

 

6 godzin temu, Bgra napisał:

Potrzebny kod i ulica,może ktoś blisko mieszka,mogę spytać wtedy Ewę,która prowadzi grupę.

Dziękuję Wam za chęć pomocy, chyba będę musiała skorzystać z pomocy osób z Fb, bo jak na razie nikt oprócz Yossariana ( nie pomoże, bo mieszka teraz w Krakowie) mi nie odpisał.

Pytałam też ewu, ale nie ma nikogo, a z Gliwic  to za daleko.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Dziękuję Wam za chęć pomocy, chyba będę musiała skorzystać z pomocy osób z Fb, bo jak na razie nikt oprócz Yossariana ( nie pomoże, bo mieszka teraz w Krakowie) mi nie odpisał.

Pytałam też ewu, ale nie ma nikogo, a z Gliwic  to za daleko.

 

Martuniu potrzebna jest ulica,kod pocztowy

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Dzięki reakcji znajomej już jest doświadczona osoba, która w czwartek wykona wizytę.

Dzięki pomocy Jagny zadzwoniła do mnie p. Monika i najprawdopodobniej w czwartek odbędzie się wizyta dla Coli, ja wysłałam dzisiaj ankietę przedadopyjną.

Przyszła też faktura za pobyt i badania Coli, Zuzi i 4 kotów w lecznicy - ponad 900 złnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0307

Ale nie ma innego wyjścia, bo gdzie te wszystkie znalezione zwierzaki przetrzymywać, chociaż te parę dni...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Chciałam potwierdzić, że na konto otrzymałam zwrot za fakturę z wizyty Mysi wTychach.

Dziękuję:)

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Ogłoszenie Mysi: 

 

Bardzo dziękuję Jaaga za pokazanie suni na FB:)

Dzisiaj już miałam telefon z Konstancina w sprawie Mysi - dom z ogrodem, ludzie psiolobni, od zawsze w domu były duże psy. Ostania sunia wyżeł bardzo chorowała, pod koniec życia trzeba ją było nosić po schodach do sypialni no i rodzina zdecydowała się teraz na mniejszą suczkę - urzekł ich smutny pysio Mysi u Jagny na FB.

Pani długo rozmawiała ze mną i z Jagną, mają podjąć decyzję do jutra.

Trochę boją się odległości, ale zobaczymy co z tego wyniknie no i prosimy o kciuki, bo domek wydaje się bardzo dobry.

Gdyby rodzina zdecydowała się na adopcję, to zostało ustalone, że Misia pojechałaby dopiero po zabiegu wycięcia guzków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję:)

Bardzo dziękuję Jaaga za pokazanie suni na FB:)

Dzisiaj już miałam telefon z Konstancina w sprawie Mysi - dom z ogrodem, ludzie psiolobni, od zawsze w domu były duże psy. Ostania sunia wyżeł bardzo chorowała, pod koniec życia trzeba ją było nosić po schodach do sypialni no i rodzina zdecydowała się teraz na mniejszą suczkę - urzekł ich smutny pysio Mysi u Jagny na FB.

Pani długo rozmawiała ze mną i z Jagną, mają podjąć decyzję do jutra.

Trochę boją się odległości, ale zobaczymy co z tego wyniknie no i prosimy o kciuki, bo domek wydaje się bardzo dobry.

Gdyby rodzina zdecydowała się na adopcję, to zostało ustalone, że Misia pojechałaby dopiero po zabiegu wycięcia guzków.

Trzymam kciuki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam kciuki!

 

13 godzin temu, Onaa napisał:

Trzymam kciuki za dobre domki dla Mysi i Coli.

 

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Trzymam kciuki

Kciuki potrzebne nadal, ale już nie za ten domek; co prawda pani nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale już wiemy, że rodzina szuka zdecydowanie większej suni...

Tymczasem Jaaga ma zorientować się w najbliższych dniach o jakimś wolnym terminie i umawiać Mysię na zabieg usunięcia guzków.

Dobre myśli i kciuki wciąż potrzebne!

Link to comment
Share on other sites

Mała Cola ma własny domek skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0141.g

Sunia zamieszka w bloku w Mysłowicach; p. Justyna ma 2 synów w wieku 9 i 18 lat i wszyscy bardzo czekają na Colę:)

Bardzo dziękuję p.Monice za wizytę :).

Datę przeprowadzki suni p. Justyna ustali z Jagną, Cola będzie jeszcze przed wyjazdem zaczipowna.

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Mała Cola ma własny domek skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0141.g

Sunia zamieszka w bloku w Mysłowicach; p. Justyna ma 2 synów w wieku 9 i 18 lat i wszyscy bardzo czekają na Colę:)

Bardzo dziękuję p.Monice za wizytę :).

Datę przeprowadzki suni p. Justyna ustali z Jagną, Cola będzie jeszcze przed wyjazdem zaczipowna.

 

Wspaniale wieści na początku dnia ! Mam nadzieję,że Cola bedzie w tym domku szczesliwa i szybko zaprzyjazni się z cala rodziną !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...