Jump to content
Dogomania

Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.


Anula

Recommended Posts

5 minut temu, Anula napisał:

Dziękuję.Teksty dwa są w poście informacyjnym,można skracać dopisywać,także zdjęcia podane są strony aby nie szukać po wątku.

Bardzo proszę podaj link do ogłoszenia to będę wyróżniać.

Ok. po 22 wrzucę

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

 Trzymam kciuki aby przyniosło dziewczynkom szczęście w postaci oczekiwanego domku :)

I tego im życzę :)) Cudowność podwójna :) Dwie wełenki to dwa razy więcej miłości, ciepła i radości. Oby ktoś to zauważył i pokochał obie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam takie zapytanie na olx:

Ja jestem z Wodzisławia a to nowa sól i jak to zrobić

Grzecznie poprosiłam, aby zadzwonic pod podany nmer telefonu.

Ludziom czasami tak ciężko skontaktować się przez podany nr tel. w ogłoszeniu.Nie bardzo rozumiem dlaczego...

Dziękujemy Asiu za info. :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przez chwilkę rozmawiałam z szafirkiem o suniach.Powiedział są urocze,starsza spokojna,zrównoważona a Maja szaleniec,wszędzie jej pełno.Przytyły ładnie,sierść się bardzo poprawiła,jedzą 3 razy dziennie.Natomiast jeżeli chodzi o zainteresowanie to jest nikłe.Hania by dała zaraz znać,że dzwonił domek wart sprawdzenia go.Sądzę,że są jakieś telefony tylko nie warte Mai i Sary.

Link to comment
Share on other sites

Był telefon w sprawie dziewczyn z Wrocławia.Po rozmowie, jednak Pani nie zdecydowała się na adopcję 2 psiaków,tym bardziej,że małe mieszkanie.Wywnioskowałam,że to wnuczka bardziej panią kręci,niż ona sama by tak naprawdę chciała.Być może będą szukać pieska ale jednego.

Hania kupi 2 op. Olekardinu bo się kończy.Kończy się też Animonda więc Anulko zamów.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Bogusik napisał:

Był telefon w sprawie dziewczyn z Wrocławia.Po rozmowie, jednak Pani nie zdecydowała się na adopcję 2 psiaków,tym bardziej,że małe mieszkanie.Wywnioskowałam,że to wnuczka bardziej panią kręci,niż ona sama by tak naprawdę chciała.Być może będą szukać pieska ale jednego.

Hania kupi 2 op. Olekardinu bo się kończy.Kończy się też Animonda więc Anulko zamów.

Karma zamówiona:

Artykuł
Suma z VAT
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g

- Zestaw 1, 6 smaków

1 x 137,80 zł
137,80 zł
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g

- Zestaw 2, 6 smaków

1 x 139,80 zł
139,80 zł
Standardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT277,60 zł
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Ja miałam dzisiaj zapytanie na OLX,   gdzie jest Nowa Sól...

Odpisałam, zobaczymy czy będzie cd...

Jak już ktoś nie zna geografii własnego kraju to mógłby sobie mapę sprawdzić a nie zadawać takie pytanie. Głupio czytać coś takiego. No, ale widocznie czepiam się nie wiadomo czego

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w pełni, ale niestety tak już jest, ze tych głupich zapytań nie unikniemy, a często jedno głupie pytanie pociąga za sobą kolejne, stąd wielokropek, bo jednak chciałoby się ich uniknąć.

Jednak  lepiej jak pytają  na OLX, niż mieliby dzwonić do Hani, jakoś to zniosę, to nie pierwsze takie zapytanie i nie ostatnie niestety.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Ja miałam dzisiaj zapytanie na OLX,   gdzie jest Nowa Sól...

Odpisałam, zobaczymy czy będzie cd...

W tekście jest w nawiasie umieszczone województwo.Staram się zawsze umieszczać bo nie wszyscy kojarzą,jest to małe miasteczko.

Tola w Twoim tekście jest brak województwa może dopisz aby nie było zbędnych zapytań.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

W tekście jest w nawiasie umieszczone województwo.Staram się zawsze umieszczać bo nie wszyscy kojarzą,jest to małe miasteczko.

Tola w Twoim tekście jest brak województwa może dopisz aby nie było zbędnych zapytań.

Tak, już dopisuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...