Jump to content
Dogomania

Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Właśnie miałam pytać o odzew z ogłoszeń. Miałam kilka zapytań w sprawie adopcji. Wydawało mi się, ze coś z tego się "wykluje". No cóż, czekamy dalej. Anula, dziekuję za wyróżnienie mojego ogłoszenia. Moze zmienię województwo na lubuskie?

Na razie nie zmieniamy Wrocławia.Ogłoszenie dopiero teraz idzie drugi tydzień.Spokojnie poczekamy.Ja pilnuję wyróżnień.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata od p.Agaty i p.Marka od Aleksa - 30.00zł.Ślicznie dziękuję.

Pani Agata i Pan Marek postanowili wspomagać nasze psiaki i przesyłać co miesiąc 30zł na ich potrzeby :) Pani Jola od Joszko już tyle czasu nas wspomaga,a to druga tak ogromna pomoc :) Z całego serca dziękujemy! :)   8ada4b5997dfbf243c944e5be436fb31.png.509baa66007cd1bc9c2cf9f156d66151.png

                                                                                                                                              

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś 2 zapytania o Sarę i Majeczkę. Jedno beznadziejne już na wstępie, a w kolejnym pani pytała o wiek i stosunek do innych zwierząt. Aż musiałam zajrzeć do ogłoszenia i zobaczyć, czy nie pominęłam tych danych. Wszystko jest.  Pani ma dzwonić do Hani.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Havanka napisał:

Miałam dziś 2 zapytania o Sarę i Majeczkę. Jedno beznadziejne już na wstępie, a w kolejnym pani pytała o wiek i stosunek do innych zwierząt. Aż musiałam zajrzeć do ogłoszenia i zobaczyć, czy nie pominęłam tych danych. Wszystko jest.  Pani ma dzwonić do Hani.

W ogłoszeniach naszych zawsze podajemy,gdzie przebywa pies,waga,wzrost,wiek.Faktem jest,że te dane zawsze wstawiam na samym końcu ogłoszenia ale są.Może ludzie nie do końca czytają tekst albo może im urywa tekst jeżeli internet mają w telefonie.Staram się w tekście napisać jak najwięcej danych aby uniknąć zbędnych telefonów.

Dzięki Elu za powiadomienie.Widzę,że na Wrocławiu są jakiekolwiek zapytania bo na Poznaniu praktycznie zero i na Katowicach też.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

W ogłoszeniach naszych zawsze podajemy,gdzie przebywa pies,waga,wzrost,wiek.Faktem jest,że te dane zawsze wstawiam na samym końcu ogłoszenia ale są.Może ludzie nie do końca czytają tekst albo może im urywa tekst jeżeli internet mają w telefonie.Staram się w tekście napisać jak najwięcej danych aby uniknąć zbędnych telefonów.

Dzięki Elu za powiadomienie.Widzę,że na Wrocławiu są jakiekolwiek zapytania bo na Poznaniu praktycznie zero i na Katowicach też.

Wcześniej miałam jeszcze 3 zapytania. Jedno ze Szczawna Zdroju, w drugim pan prosił o numer telefonu do kontaktu ( jest w ogłoszeniu), a w trzecim pani pytała, czy suczki mają podszerstek (alergia). Nie wiem, czy oddzwonili do Hani. Mam nadzieję, ze jeszcze zadzwoni ten właściwy telefon.

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu nikt do mnie nie dzwonił oprócz jednej Pani. Owa Pani powiedziała mi, że chciałaby jedną z suń, bo ma już jednego psiaka. Opowiedziałam historię dziewczynek i że w związku z tym, że są tak ze sobą związane, szukamy dla nich wspólnego domu. Na to usłyszałam: "niech pani się lepiej zastanowi nad swoim wymysłem, po co wciskać(!!!) komuś 2 psy, skoro jeden z nich miałby u mnie raj".

Sara nadal jest stateczną Panią, aczkolwiek bardzo radosną. Przy pierwszym spotkaniu z innym psem pokazuje zęby i powarkuje, żadnego jednak nie pogoniła. Majka jest bardzo ruchliwa, na nowo poznanego psa szczeka i skacze wokół niego. Do ludzi sunie są przyjazne, jak coś się chce od Majki (np. zakładanie obroży, czesanie, zakładanie sweterka), to kładzie się od razu na plecach, Sara grzecznie stoi, albo siedzi i czeka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

"po co wciskać(!!!) komuś 2 psy, skoro jeden z nich miałby u mnie raj".

 

Przecież nikt nikomu nie wciska, jak ktoś nie chce dwóch, to szuka jedynaka :) To ta Pani próbuje komuś wciskać własny wymysł na psa.

Haniu, współczuję telefonów :( Ale wiem, że znajdzie się dom dla suniek. Wbrew debilnym zapytaniom, ja znam parę dwupakowych adopcji, właśnie w nich przodują pudle. Trzeba cierpliwie poczekać.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też się poczęstuję kilkoma zdjęciami. Faktycznie, sierść sunieczek dużo lepsza i ładniejsza.

Elu,dzisiaj wyróżniałam ogłoszenia i natknęłam się na Twój tekst.Brak w nim gdzie sunie przebywają.Bardzo proszę dopisz Nowa Sól(woj.lubuskie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...