Jump to content
Dogomania

Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.


Anula

Recommended Posts

18 minut temu, Tola napisał:

Życzę wszystkim Dobrego Roku!

Kciuki zaciśnięte za ten Jedyny domek dla suczek, świetnie się razem prezentują:)

Dziękujemy.

Tola,czy Hania wysłała do Ciebie fakturę za karmę suchą? Jak to wygląda? Nie wiem czy mam wpisać w post rozliczeniowy karmę suchą od Fundacji ZEA.

Od tego miesiąca płacimy za hotelikowanie 10zł/doba bez karmy,z karmą Hani 12zł/doba.Sunie są na zasadzie 10zł/doba.Została także dodatkowo zakupiona karma mokra Animonda 800g-48 puszek aby podtuczyć sunie.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Dziękujemy.

Tola,czy Hania wysłała do Ciebie fakturę za karmę suchą? Jak to wygląda? Nie wiem czy mam wpisać w post rozliczeniowy karmę suchą od Fundacji ZEA.

Od tego miesiąca płacimy za hotelikowanie 10zł/doba bez karmy,z karmą Hani 12zł/doba.Sunie są na zasadzie 10zł/doba.Została także dodatkowo zakupiona karma mokra Animonda 800g-48 puszek aby podtuczyć sunie.

Muszę zapytać TZ, bo to on ma kontakt z księgową - dam znać, ale wiem, ze mamy z Hania umowę, ze sama zakupuje karmę, a Zea pokrywa koszty.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Dziękujemy.

Tola,czy Hania wysłała do Ciebie fakturę za karmę suchą? Jak to wygląda? Nie wiem czy mam wpisać w post rozliczeniowy karmę suchą od Fundacji ZEA.

Od tego miesiąca płacimy za hotelikowanie 10zł/doba bez karmy,z karmą Hani 12zł/doba.Sunie są na zasadzie 10zł/doba.Została także dodatkowo zakupiona karma mokra Animonda 800g-48 puszek aby podtuczyć sunie.

Hania zamówiła worek karmy, więc dziewczyny są zaopatrzone:)

Koszt karmy, jak zawsze, pokryje Zea.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, b-b napisał:

49097746_293201944873460_4226576693499789312_n.jpg.6694d842be93276627e9f599adf95d87.jpg.243338cfbdc22a6c6e0270f600941a65.jpg

49343139_343177213077183_4224585636855676928_n.jpg.e5641638708c8c80ff58f18393684d04.jpg.13b38a9956e2e220e56f7d3bd28d211f.jpg

 

Szkoda je rozdzielać.Wierzę ,że znajdą wspólny domek :) Tym bardziej ,że są UROCZE :D

Dogo zna takie przypadki ;)

Cudne są, tez uważam, ze najpierw trzeba próbować szukać im wspólnego domu, one i tak przeszły przez piekło, niech będą już szczęśliwe razem, bez bólu rozstania.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Napisała do mnie Pani z Poznania,że jest zdecydowana na adopcję jedną z suń.Odpisałam,że nie wchodzi w grę rozdzielenie Mai i Sary.Pani temat dalej drąży,że jak się zdecyduję to prosi o zawiadomienie jej.

Bardzo dobrze Anula odpisałaś. Póki co, szukamy wspólnego domku dla dziewczynek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2019 o 16:35, Tola napisał:

Cudne są, tez uważam, ze najpierw trzeba próbować szukać im wspólnego domu, one i tak przeszły przez piekło, niech będą już szczęśliwe razem, bez bólu rozstania.

Martuniu tak też zrobiłyśmy i ogłoszenia idą jako dwie do adopcji :) Taką decyzję zaraz z Anulą podjęłyśmy.

Dnia 4.01.2019 o 17:28, Tyś(ka) napisał:

Pokazałam dziewczynki na pudlowej grupie pomocowej, ja wierzę że znajdą wspólny dom ;)

Tysiu,bardzo dziękujemy :) Jaa na fb jestem tylko z doskoku i nie na wszystkich grupach....

Dnia 4.01.2019 o 19:27, Havanka napisał:

Bardzo dobrze Anula odpisałaś. Póki co, szukamy wspólnego domku dla dziewczynek.

Zgadza się Elu :)

20 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam zapytanie o sunie na olx. Anula, Bogusik macie PW

Asiu bardzo dziękuję kochana za info. na pw. :)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też dzwoniła Pani, że chce jedną z suczek, ponieważ ma pudelkę w domu. To pewnie ta sama osoba. Dziewczyny jedzą, jedzą, jedzą... Na tym zdjęciu na żółtym kocyku widać, że ich sierść zrobiła się już bardziej puchata i zaczyna błyszczeć.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Hania mi napisała,że było kilka telefonów.Jednak tak beznadziejnych,że szkoda pisać....:(

Sunie urodziwe, to i telefony beznadziejne, często tak bywa.

Ale  zadzwoni i ten właściwy telefon, zawsze tak jest:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2019 o 21:11, Bogusik napisał:

Hania mi napisała,że było kilka telefonów.Jednak tak beznadziejnych,że szkoda pisać....:(

Właśnie miałam pytać o odzew z ogłoszeń. Miałam kilka zapytań w sprawie adopcji. Wydawało mi się, ze coś z tego się "wykluje". No cóż, czekamy dalej. Anula, dziekuję za wyróżnienie mojego ogłoszenia. Moze zmienię województwo na lubuskie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2019 o 21:17, Tola napisał:

Sunie urodziwe, to i telefony beznadziejne, często tak bywa.

Ale  zadzwoni i ten właściwy telefon, zawsze tak jest:)

 

2 minuty temu, Havanka napisał:

Właśnie miałam pytać o odzew z ogłoszeń. Miałam kilka zapytań w sprawie adopcji. Wydawało mi się, ze coś z tego się "wykluje".

Nic na razie się nie wykluło więc musimy czekać na jakiś konkretny i wart uwagi telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...