Jump to content
Dogomania

Sara i Maja - dwie pudlowate sunie w Schronisku.08.12.18 w hoteliku.Już od 03.02.19 w swoim domku w Stargardzie Szczecińskim.


Anula

Recommended Posts

2 minuty temu, Poker napisał:

Przeuroczo wyglądają malizny w sweterkach.  Dziadzio |Teoś też ubrany elegancko.

image.png.9865c9221e9074c4ed5ce8fc367c8ad5.png

Świetne zdjęcie. Jak z "Podróży Guliwera"

Maja i Sara na zdjęciach wychodzą spore ale w rzeczywistości są małe,dobrze przed kolano.Szkoda,że tak szybko się ściemnia.Byśmy miały zdjęcia do ogłoszeń.Mają bardzo fajny charakter,lgną do człowieka.Teraz w kubraczkach przynajmniej nie będą marzły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2018 o 19:42, Tola napisał:

Ale cudne sweterki - ciepłe, gustowne i na czasie;)

Ciężko coś wybrać jak się psiaka nie widz,i ale udało się i pasują :)

Dnia 14.12.2018 o 23:40, b-b napisał:

Ubranka gustowne i w dupcie ciepło :)

Mają Bogduniu już cieplutko :)

Dnia 16.12.2018 o 00:24, Tyś(ka) napisał:

Uwielbiam pudle :) a w tych sweterkach wyglądają rewelacyjnie :) Zostawiam pozdrowienia dla suniek i Opiekunek wełenek.

Dziękujemy za pozdrowienia i również cieplutko pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Co słychać u dziewczynek, jak apetyty, bo zima im na pewno nie straszna;)

 

38 minut temu, Jaaga napisał:

Rewelacyjnie dziewczyny wyglądająw tych sweterkach :)

Dziękujemy za odwiedziny.Czekamy na więcej wiadomości od Hani o zachowaniu psiaków.Mam nadzieję,że rany posterylkowe już są suche i zagojone.W schronie gdyby były nadal to nie wiem jakby się to skończyło.Nawet nie chcę myśleć ale to jest wyższe ode mnie, co z innymi psiakami tam się dzieje gdy są po zabiegach.

Link to comment
Share on other sites

Sara i Majka to pełne energii, radosne, pozytywne suczki. Wszędzie trzymają się razem, ale to Sara dowodzi - pierwsza przechodzi przez drzwi, pierwsza podchodzi do miski, pierwsza kładzie się na legowisku. Maja jest wszędzie za Sarą. Myślę, że warto walczyć o wspólny dom, bo osobno będą długo cierpieć i tęsknić. Rany po sterylce są zagojone, ale profilaktycznie pryskamy jeszcze co kilka dni. Nie są szczekliwe, nie wyją, nie niszczą. Utrzymują czystość w 80 %,  zdarza się siku albo kupa w domu. Są bardzo nastawione na człowieka, np.biegają po ogrodzie, ale cały czas kontrolują naszą obecność i jak tylko idziemy, to one od razu biegną za nami. Lubią dzieci. Interesują się kotami, ale nie atakują, bardziej obwąchują, obserwują.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, szafirka napisał:

Sara i Majka to pełne energii, radosne, pozytywne suczki. Wszędzie trzymają się razem, ale to Sara dowodzi - pierwsza przechodzi przez drzwi, pierwsza podchodzi do miski, pierwsza kładzie się na legowisku. Maja jest wszędzie za Sarą. Myślę, że warto walczyć o wspólny dom, bo osobno będą długo cierpieć i tęsknić. Rany po sterylce są zagojone, ale profilaktycznie pryskamy jeszcze co kilka dni. Nie są szczekliwe, nie wyją, nie niszczą. Utrzymują czystość w 80 %,  zdarza się siku albo kupa w domu. Są bardzo nastawione na człowieka, np.biegają po ogrodzie, ale cały czas kontrolują naszą obecność i jak tylko idziemy, to one od razu biegną za nami. Lubią dzieci. Interesują się kotami, ale nie atakują, bardziej obwąchują, obserwują.

Haniu bardzo dziękujemy za sesję zdjęciową dziewczynek i opis ich zachowań :) Myślę,że będzie można pomału ruszać z ogłoszeniami.Jedynie czego zabrakło,to wspólnego ich zdjęcia na kanapie, aby umieścić je jako przewodnie w ogłoszeniu.Może uda się jeszcze takie pstryknąć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...