Jump to content
Dogomania

Sunia w DS. Bezimienna " mała czarna " zaczyna nowe życie. I ma już nowe imię- Panna Migotka, Migotka dla przyjaciół Mimi.


Jo37

Recommended Posts

Joasiu polecialo 82 zl z kramciku

 bedzie na Twym koncie 7 styczen

pozdrowienia ogromne dla malenkiej cudnej

jak doleca pr Ciociu potwierdzonko na kramciku

 wyszukasz w mym podpisie

 boc utrudnienia przezciez kolejne poczynili

 ze wszytko zanika ..

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za grudzień:

240 zł - opieka nad psem 08.12.18-31.12.18

40 zł kapiel, pielęgnacja (wpłacone juz przez Jo37)

10 zł transport na trasie Katowice/Jarząbkowice przy przyjeździe wszystkich 4 suczek 08.12.18 - 40 zł podzielone na 4 psy.

Link to comment
Share on other sites

Mimi robi duże postępy w zachowaniu. Już sama wychodzi z innymi psami na spacery, sama wraca, wszędzie w domu zagląda, prawie niczego sie nie boi. Jest wszędzie jej pełno, bo stale gdzies się kręci. Najlepiej, gdyby trafiła do domu z innym psem, bo jak Mysia spędziła pół dnia w przychodni na operacji, to ze stresu trochę poniszczyła.

Niestety, jak się już zadomowiła, to włączył się jej instynkt do polowania. Nawet koty w domu goni, szczurom z klatki wyciąga wszystkie kocyki, bo liczy że je z nimi uda się wyciągnąć, poluje na kury. 

Jutro lub pojutrze postaram się jej zrobić nowe zdjęcia, żeby odświeżyć ogłoszenia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2019 o 22:03, Jaaga napisał:

Mimi robi duże postępy w zachowaniu. Już sama wychodzi z innymi psami na spacery, sama wraca, wszędzie w domu zagląda, prawie niczego sie nie boi. Jest wszędzie jej pełno, bo stale gdzies się kręci. Najlepiej, gdyby trafiła do domu z innym psem, bo jak Mysia spędziła pół dnia w przychodni na operacji, to ze stresu trochę poniszczyła.

Niestety, jak się już zadomowiła, to włączył się jej instynkt do polowania. Nawet koty w domu goni, szczurom z klatki wyciąga wszystkie kocyki, bo liczy że je z nimi uda się wyciągnąć, poluje na kury. 

Jutro lub pojutrze postaram się jej zrobić nowe zdjęcia, żeby odświeżyć ogłoszenia.

Cieszę się, ze Migotka robi postępy, to dobrze rokuje na przyszłość:)

Na konto fundacji wpłynęło 150 zł od  Jo37 (stała za grudzień)kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Mimi na FB i wstawiłam do 20 grup. Nie wiem, dlaczego tu nie potrafię wstawić linku do niego. Pojawia mi sie informacja, ze serwer dogomania odrzucił połączenie?

Teraz posty należy podlinkowywać inaczej - dogomania zablokowała możliwość podlinkowania postu z podglądem.


Kliknij na tę opcję:
1.jpg.11af31c95122fe5d001c61f42cefc584.jpg

i po otwarciu okienka do pierwszej rubryki (adres URL) wstawić link, a niżej wpisać tytuł, czyli to, jak nazwiesz ten link np "link do ogłoszenia" i na końcu całego procesu kliknij: "wstaw do postu".

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Myślałam, że w ogłoszeniu będzie telefon na Jo37, a jak weszłam w nie, to okazało się, że jest podany mój. Czyli z poprzedniego ogłoszenia kompletnie nikt nie odezwał się. Teraz na razie też cisza.

Spróbuję wyróżnić ogłoszenie. Migotka ma teraz bardzo ładne zdjecia, więc warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...