Jump to content
Dogomania

Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.


elik

Recommended Posts

Ta mała sunia w niczym nie zawiniła, a już dostała wyrok – bezdomność. Potwór bez serca wyrzucił maleństwo na ulicę, na pewną śmierć. Na szczęście na jej drodze stanął Człowiek. Została zabrana do weta, gdzie po zbadaniu i odrobaczeniu czeka na transport do płatnego domu tymczasowego.

Aby mogła doczekać tam na odpowiedni DS musimy zapewnić jej fundusze na utrzymanie 5,00 zł na dobę i na opiekę weterynaryjną. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zapewnić jej tego. Dlatego wspólnie z b-b, która podjęła się wraz ze mną odpowiedzialności za to maleństwo, bardzo gorąco prosimy Was o wsparcie suni.

Maleństwo w gabinecie weterynaryjnym 

  part000001.thumb.jpeg.91cd8f89fc3fcd4ae2738dbbecccad81.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy

Deklaracje stałe:

     20,00 zł  -  yucca od XII.2018  wpłacone:  XII.2018

 

Pozostała pomoc:

  35,00 zł    zapłaciła Zamojska Fundacja ZEA za szczepienie p/chorobom wirusowym

270,00 zł    b-b  bazarek  -  17.12.

 

Wpłaty:

            5,00 zł  -  milagros19853201  -  6.12.2018

          20,00 zł  -  Nesiowata  -  6.12.

          20,00 zł  -  RudyKas  dla Mai  -  10.12.

        100,00 zł  -  christo_fair  -  16.12.

          20,00 zł  -  yucca  XII  -  17.12.

        270,00 zł  -  b-b  bazarek  -  17.12.

          50,00 zł  -  Dusia Duszka  -  17.12.

          50,00 zł  -  Anula  -  17.12.

        390,50 zł  -  b-b  środki finansowe pozostałe po Mikuni  -  22.12.

           5,00 zł  -  milagros19853201  -  4.01.2019

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   930,50 zł

Wypłaty:

          378,00 zł  -  wizyta w gab. weter. 15.12.2018   (faktura, przelew)  -  18.12.2018

          135,00 zł  -  wizyta w gab. weter. 17.12.2018  (faktura, przelew)  -  18.12.

           44,50 zł  - 10 bad.kału, 15 chip, 19,50 lek metronidazol  -  7.01.2019

          200,00 zł  - 130 hotel (5 zł x 26 dni) + 70 transp. do weta  (faktura i przelew)  -  7.01.

           44,80 zł  - zwrot kosztów za zniszczone legowisko  -  8.01.

           39,00 zł  - rejestracja chipa w bazie Safe-Animal.eu  -  8.01.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

      841,30 zł

Saldo:

..... ...    930,50 zł.

.--.         841,30 zł

= = = = = = = = = = =

       89,20 zł 

 

2.01.2019 r. Zuzia pojechała do swojego DS. Dzięki Waszej pomocy nie pozostawiła po sobie długu, a nawet wręcz przeciwnie Po całkowitym zaspokojeniu należności, na koncie Zuzi pozostała kwota 89,20 zł.

Wspólni z b-b opiekowałyśmy się Zuzią i postanowiłyśmy, że konto Zuzi wraz z całą kwotą 89,20 zł odziedziczy sunia z wielkim guzem, którą przyjęłam pod swoją opiekę i mam nadzieję, że tak jak Zuzia, po wyleczeniu, pojedzie do własnego DS.

 

Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy !!!

022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Melduję się.

Widzę Eluniu, że grono psiaczków pod Twoją wirtualną opieką się powiększa.

Wiem, jak to jest serce nie sługa

Witaj Gabrysiu u Zuzi :)   1698564719_kwiatki8.jpg.fb3988f620f5ffb550bc672d7f191ec0.jpg

Gdyby Bogusia nie zgodziła się wspólnie wziąć maleństwo pod swoja opiekę, to beczałabym jak bóbr, ale nie mogłabym podjąć się tego. Już ledwo dyszę i przyjęcie jeszcze jednego psiaczka równałoby się z klęską dla niego i dla tych, które już mam pod opieką.

Dzięki Bogulu :)  1908612762_serce7.gif.0c2b4214db689a625191d699167a2023.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Witaj Gabrysiu u Zuzi :)   1698564719_kwiatki8.jpg.fb3988f620f5ffb550bc672d7f191ec0.jpg

Gdyby Bogusia nie zgodziła się wspólnie wziąć maleństwo pod swoja opiekę, to beczałabym jak bóbr, ale nie mogłabym podjąć się tego. Już ledwo dyszę i przyjęcie jeszcze jednego psiaczka równałoby się z klęską dla niego i dla tych, które już mam pod opieką.

Dzięki Bogulu :)  1908612762_serce7.gif.0c2b4214db689a625191d699167a2023.gif

Do tego nie mogłam dopuścić ;):)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jaaga napisał:

Fajne imię. Najchudsza z zamojskich 3 szczeniorek, które potrzebują pomocy. Dobrze, że już zabezpieczona w gabinecie.

Dziękujemy ,że będzie mogła u Ciebie poznać i poczuć dobroć człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Fajne imię. Najchudsza z zamojskich 3 szczeniorek, które potrzebują pomocy. Dobrze, że już zabezpieczona w gabinecie.

Najchudsza? To nawet nie wiedziałam. Biedactwo :( Może błąkała się już kilka dni i wychudła :(

Jaaga bardzo serdecznie dziękuję Ci, że przyjęłaś ja pod swój dach. Wiem, że u Ciebie będzie miała jak w psim raju :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Dziękujemy ,że będzie mogła u Ciebie poznać i poczuć dobroć człowieka :)

Żaden problem, tylko niestety mogę służyć jedynie płatną opcją opieki, bo mam swoje adopciaki na utrzymaniu. Malutka jest słodka, z dobrymi zdjeciami i ogłoszeniami pewnie równie szybko znajdzie dom jak Yuri i Sara.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Żaden problem, tylko niestety mogę służyć jedynie płatną opcją opieki, bo mam swoje adopciaki na utrzymaniu. Malutka jest słodka, z dobrymi zdjeciami i ogłoszeniami pewnie równie szybko znajdzie dom jak Yuri i Sara.

Wiem, że masz lokalowe warunki, ale przecież nikt z nas nie ma funduszy z gumy. To zrozumiałe, że musisz mieć zwrot za pewne wydatki. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne, że przyjęłaś Zuzię na DT :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie wpadam na chwilkę do Zuzi, ale na pewno będę tu zaglądać tak często, jak tylko będę mogła.

Teraz dziękuję elik i b-b za tak wspaniałą decyzję, jesteście kochane!!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Zuzia nie mogła sobie  wymarzyć lepszych opiekunek:)

A Elik działa w expresowym tempie, jeszcze dobrze nie ochłonęłam po wczorajszych perypetiach z psiakami, a  tu Zuzia ma już swój wątek!

Malutka już zabezpieczona w lecznicy, razem ze szczeniorką ze schroniska, która tez jedzie do Jaaga.

Wyjazd całej wspaniałej 6 psiaków raniutko w sobotę.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tola napisał:

a razie wpadam na chwilkę do Zuzi, ale na pewno będę tu zaglądać tak często, jak tylko będę mogła.

Zapraszamy więc najczęściej, jak tylko można :)

A czy możliwe są jeszcze jakieś zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz Malenka cudowna kruszyneczka
 stokrosci raduje za wyratowana
                Ciociu elik 
           Jagga
 dziekuje Wam calem sercem

Nadziejeczko kochana witajże u Zuzieńki :)

Ciocia b-b i jaaga były tu najważniejsze :)   Bez Nich trudno byłoby uratować Zuzię  :)

Link to comment
Share on other sites

I ja też przybywam do Zuzi-kruszynki.Nigdy nie zrozumiem i nie przyjmę tego,jak można takie maleństwo wypuścić z domu,porzucić na pewną śmierć,przecież jest zima.Nawet dorosłym psom ciężko jest przetrwać zimę w budzie a co dopiero takiemu maleństwu na przestrzeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...