Jump to content
Dogomania

rozliczony do usunięcia


Kejciu

Recommended Posts

Zapraszam na bazarek którego celem jest spłata długu jaki pozostał na wątku DT Kasandra - gdzie inwestowałyśmy z Ziutką swoje środki finansowe. 
Każda z nas działa dalej pomagając zwierzakom ale fajnie by było odzyskać " włożone " pieniądze aby móc pomagać kolejnym bidom.

 

Link do wątku tu:

 

 

 

halloween.jpg

 

Bazarek trwa do 2018-12-20
Ma formę kup teraz - wysyłka pocztą polską ( paczka lub mini paczka w zależności od wagi ) oraz paczomatem in post 

Ostatni ważny post 2018-12-15  godz. 23:00

Kształty Mikołajkowe ( ludzik, bombka, choinka i bałwanek )
Ciasteczka będą zapakowane w torebeczki świąteczne lub w jeden z czterych piniższych wzorków wybierany losowo ( dot opakowań 100g )

 

opakowanie 100g - 5,90 zł
opakowanie 250g = 13 zł
opakowanie 500g - 25 zł
opakowanie 1 kg - 43 zł

skład ciasteczek to: 
wątróbka z kurcząt 
siemię lniane
otręby
płatki owsiane
jajka
olej

Link to comment
Share on other sites

post rozliczeniowy:

1. Zagrodowy Pies Polski - 5*100g po 5,90zł = 29,50zł
+ 1 kg za 43zł
suma = 72,50zł wpłata

 

2. Nesiowata
1*1 kg 43zł
0,50kg = 25zł
suma = 68zł wpłata wysłane

 

3. Jo37
250g = 13zł wpłata nie odebrane

 

suma z bazarku= 153,50 zł

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, beataczl napisał:

pieknie zapakowane:)

pisze sie do podnoszenia bazarku, bo niestety z badan Skate wyszla alergia pokarmowa i moze jesc tylko karme przeciwalergiczna i nic więcej a chcialam Mu pod choinke zamowic jeszcze :(

uuu no to nie ciekawie :( ale nie polecam karmy RC - a na co mu wyszło ?czego ma najwięcej nietolerancji ?może podpowiem z innymi nazwami karm 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

uuu no to nie ciekawie :( ale nie polecam karmy RC - a na co mu wyszło ?czego ma najwięcej nietolerancji ?może podpowiem z innymi nazwami karm 

ano własnie,tez gdzies czytalam na dogo,ze RC nie dobre tylko drogie...a wlasnie RC kupili caly worek duzy :( corka mi tylko tyle powiedziala na telefon,ja sie dowiem szczegolowiej o tych badaniach  i wtedy chetnie skorzystam z Twojej wiedzy,dziekuje :)

czy mozliwe ,zeby od tego bylo zapalenie uszu i zatok okoloodbyt. On ma to od dawna nawracajace...?/juz wiecej nie zasmiecam bazarku/

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, beataczl napisał:

ano własnie,tez gdzies czytalam na dogo,ze RC nie dobre tylko drogie...a wlasnie RC kupili caly worek duzy :( corka mi tylko tyle powiedziala na telefon,ja sie dowiem szczegolowiej o tych badaniach  i wtedy chetnie skorzystam z Twojej wiedzy,dziekuje :)

czy mozliwe ,zeby od tego bylo zapalenie uszu i zatok okoloodbyt. On ma to od dawna nawracajace...?/juz wiecej nie zasmiecam bazarku/

spotkałam się z tym w lecznicy - że właśnie zapalenie ucha występowało  przy alergiach ( i to nie raz )  a przy zapaleniu zatok okołoodbytowych psy często mają przełysienia na grzbiecie bo je to swędzi i trą o wszystko nie koniecznie na oczach właściciela - w rodzinie mam taki przypadek - sunia miała u nasady ogona wytartą sierść - badania krwi na tarczycę, badania skóry a okazało się że miała przytkane zatoki i po opróżnieniu i sierść na grzbiecie porosła i pies się nie ocierał :) ale przynajmniej psina została przebadana szczegółowo :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Kejciu napisał:

spotkałam się z tym w lecznicy - że właśnie zapalenie ucha występowało  przy alergiach ( i to nie raz )  a przy zapaleniu zatok okołoodbytowych psy często mają przełysienia na grzbiecie bo je to swędzi i trą o wszystko nie koniecznie na oczach właściciela - w rodzinie mam taki przypadek - sunia miała u nasady ogona wytartą sierść - badania krwi na tarczycę, badania skóry a okazało się że miała przytkane zatoki i po opróżnieniu i sierść na grzbiecie porosła i pies się nie ocierał :) ale przynajmniej psina została przebadana szczegółowo :)

to sie zgadza- Skate tez mial przetarty wylysialy ogonek i na to jakas masc dostal,podleczyli

natomiast zatoki czyszczone wiele  razy byly-On ma teraz juz 11 rok.

a i na tarczyce tez beda robic badania,wiec podobnie jak u tej suni...

 sunia dobrze zdiagnozowana byla  ,to dobrze  ze jest juz ok :)

Link to comment
Share on other sites

wyłysienia na ogonku są bardzo charakterystyczne przy niedoczynności tarczycy więc warto zbadać zwłaszcza że już swoje latka ma :) 

Miałam psa swojego który miał niedoczynność a teraz diagnozujemy ją u mojego kota - o tyle jest problem że raz wyszła mu nadczynność, potem niedoczynność ( co u kotów rzadko się zdarza ) i teraz czekamy miesiąc i powtórzymy badania - a pobierałam w dwóch różnych miejscach bo żeby az taki błąd laboratoryjny był to nikt nie wierzył  - a jednak - i zobaczymy co wyjdzie za trzecim razem...faktem jest że problem z tarczycą jest - ale weci narazie nie wiedzą w którym kierunku :)

Link to comment
Share on other sites

dzien  dobry :)

14 godzin temu, Kejciu napisał:

wyłysienia na ogonku są bardzo charakterystyczne przy niedoczynności tarczycy więc warto zbadać zwłaszcza że już swoje latka ma :) 

Miałam psa swojego który miał niedoczynność a teraz diagnozujemy ją u mojego kota - o tyle jest problem że raz wyszła mu nadczynność, potem niedoczynność ( co u kotów rzadko się zdarza ) i teraz czekamy miesiąc i powtórzymy badania - a pobierałam w dwóch różnych miejscach bo żeby az taki błąd laboratoryjny był to nikt nie wierzył  - a jednak - i zobaczymy co wyjdzie za trzecim razem...faktem jest że problem z tarczycą jest - ale weci narazie nie wiedzą w którym kierunku :)

na pewno zrobimy badania

widze,ze tarczyca jest ,,b.popularna" i u ludzi i u zwierzat...:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...