Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, rozliczony. Zapraszam na bazarek z różnościami na pomoc dla rekonwalescentek Tiny po parwowirozie i Luny po usunięciu wielkiego guza. Do 27.01. godz. 20:00.


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

Co za wstyd. Ja dzisiaj wstałam dopiero po 10-tej.  To znaczy wstałam o 6:30 bo psiaki nie dały pospać, ale po powrocie ze spaceru walnęłam się jeszcze w łógo i spałam jak zabita dopóki znowu Tinka nie zaczęła po mnie skakać.

Eliczku, nie bądź dla siebie zbyt surowa. Niedziela usprawiedliwia dłuższy wypoczynek, zwłaszcza po ciężkim tygodniu. Sama psia gromadka, wymaga pracy, nie mówiac o innych zajeciach. Zresztą Tinka czuwa nad długością Twego snu i widocznie uznała, że godz. 10 jest optymalna dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sharka napisał:

na ile lat lub jaki jest rozmiar spodni dziecięcych nr 20?

Witaj, miło Cię widzieć na bazarku   1958750447_kwiatki2.gif.5501281294b242def503da03e1c62a37.gif

To są raczej spodenki, niż spodnie :)

20. Dziecięce spodnie dżinsowe w pasie po bokach gumka. Prawie nowe.  Rozmiar 122.

       Obwód w pasie: bez rozciągania gumy 25x2 cm   po rozciągnięciu 30x2 cm.

       Długość nogawki: od pasa 69 cm   od kroku  51 cm.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

czy wiadomo z czego zrobiony jest nr 13

Witam serdecznie i dziękuję za przybycie  1874418273_kwiatki2.gif.df83a15b29de657e1b95eb17723ca824.gif

Przykro mi, ale nie jestem w stanie powiedzieć co to za materiał. Wiem tylko, bo to czuję, że jest miły w dotyku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Eliczku, nie bądź dla siebie zbyt surowa. Niedziela usprawiedliwia dłuższy wypoczynek, zwłaszcza po ciężkim tygodniu. Sama psia gromadka, wymaga pracy, nie mówiac o innych zajeciach. Zresztą Tinka czuwa nad długością Twego snu i widocznie uznała, że godz. 10 jest optymalna dla Ciebie.

Ta o 10-tej, to była druga pobudka :) Pierwszą zrobiła mi o po 6-tej. Tinusia bez pardonu wskakuje na łóżko i depcze po nas, jak po podłodze :) Zwieńczeniem tych czynności jest toaleta twarzy, uszu, wszystkiego czego nie zdążymy skryć pod kołdrą. Kompletny brak szacunku dla pańciostwa :) Przy czym porę wtargnięcia na łóżko ustala sama. Nie wiem od czego to zależy, ale najprawdopodobniej od jej widzimisię :) Współzawodniczy w tych działaniach z Alfikiem i właśnie od niego się tego nauczyła :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Witaj, miło Cię widzieć na bazarku   1958750447_kwiatki2.gif.5501281294b242def503da03e1c62a37.gif

To są raczej spodenki, niż spodnie :)

20. Dziecięce spodnie dżinsowe w pasie po bokach gumka. Prawie nowe.  Rozmiar 122.

       Obwód w pasie: bez rozciągania gumy 25x2 cm   po rozciągnięciu 30x2 cm.

       Długość nogawki: od pasa 69 cm   od kroku  51 cm.

niestety będą za małe na młodego :( dziękuję za pomiary <serce>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...