Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, rozliczony. Zapraszam na bazarek z różnościami na pomoc dla rekonwalescentek Tiny po parwowirozie i Luny po usunięciu wielkiego guza. Do 27.01. godz. 20:00.


elik

Recommended Posts

Dnia 30.01.2019 o 19:03, Nadziejka napisał:
Tragicznie tragicznie wszedzie ..
 Ciociu najlepszego serdecznie caln czas zasylam
 nie przejmuj wysyleczka
 u mnie wszytko dobrze z podliczeniem
dzieuje serdecznie
 jak wplace to zaraz bede pisac
Podobny obraz

Dziękuję za troskę Ciociu Nadziejeczko :) Przesyłeczka jest już od rana w drodze :)

Zdróweczka życzę takoż samo :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2019 o 19:49, Margo3011 napisał:

Biedna Ciocia Elik ... :( 

Image result for szybkiego powrotu do zdrowia

Ooooo jakie piękniste róże :)

Serdecznie dziękuję za życzenia :)

Jednak nie obejdzie się bez operacji, która prawdopodobnie odbędzie się w poniedziałek. Jeśli tak, to jutro mam dostać telefonicznie zawiadomienie o której i gdzie mam się zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły dzisiaj tj. 31.01. poniższe kwoty:

   35,00    od Besia11

     8,00    od  b-b

  105,00    od  Aska7

    17,80    od  monikapf

    12,00    od  Bębenek

 

Bardzo serdecznie dziękuję

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Straciłam dzisiaj sporo czasu, zanim udało mi się wyczaić niezgodności na kontach bankowych z moją ewidencją, a to z tego powodu, że ktoś nie skorzystał z podanego przeze mnie numeru konta, tylko poszedł na łatwiznę i wpłacił na konto, które podpowiedział mu bank po wpisaniu mojego nazwiska. 

Bardzo gorąco proszę wpłacajcie na konto, które podałam na PW. 

Jestem skarbnikiem dla kilku psów na dogo i każdy ma swój numer konta. Gdy psiak jedzie do DS, to jego konto otrzymuje kolejny psiak. Tak więc numery kont są stałe, ale zmieniają się psiaki, które je otrzymują.

Odszukanie nieprawidłowej kwoty na siedmiu kontach zabiera sporo czasu, a tego ciągle mi brakuje.

Dlatego bardzo proszę wpłacajcie zawsze na konto podane na PW. Chyba, że jest to kolejna wpłata dla tego samego psiaka. Nawet numer konta bazarku się zmienia, bo czasem, gdy jestem skarbnikiem dla wielu psiaków, numer bazarku otrzymuje jakiś psiak.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Elik, a co Ty tu robisz ?

Wysyłam fanty z bazarku :)

W poniedziałek mam się zgłosić raniutko do szpitala. Jednak operacja, ale już we wtorek, jak dobrze pójdzie, wyjdę. Przynajmniej tak obiecał lekarz, z tym, że łapka na dłuższy czas będzie zupełnie wyłączona. Staram się więc jak najwięcej zrobić do poniedziałku, bo potem będzie niewesoło :(

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam

 trzymaj sie mocno mocno Ciociu

1 godzinę temu, elik napisał:

Wysyłam fanty z bazarku :)

W poniedziałek mam się zgłosić raniutko do szpitala. Jednak operacja, ale już we wtorek, jak dobrze pójdzie, wyjdę. Przynajmniej tak obiecał lekarz, z tym, że łapka na dłuższy czas będzie zupełnie wyłączona. Staram się więc jak najwięcej zrobić do poniedziałku, bo potem będzie niewesoło :(

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare
 
jeszcze nie placilam
 
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Wysyłam fanty z bazarku :)

W poniedziałek mam się zgłosić raniutko do szpitala. Jednak operacja, ale już we wtorek, jak dobrze pójdzie, wyjdę. Przynajmniej tak obiecał lekarz, z tym, że łapka na dłuższy czas będzie zupełnie wyłączona. Staram się więc jak najwięcej zrobić do poniedziałku, bo potem będzie niewesoło :(

Trzymam kciuki Elu żeby wszystko poszło sprawnie i abyś szybko wracała do zdrowia.

 

PS Co się znowu na dogo dzieje? Nie mogę wkleić zdjęć :((((

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki Elu żeby wszystko poszło sprawnie i abyś szybko wracała do zdrowia.

 

PS Co się znowu na dogo dzieje? Nie mogę wkleić zdjęć :((((

Dzięki :) Na razie trzymam się dobrze, ale jak będzie w poniedziałek, to nie wiem :)

 

Teraz trzeba wklejać jak dawniej, poprzez jakiś serwer do zdjęć np fotosik  www.fotosik.pl

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Dzięki :) Na razie trzymam się dobrze, ale jak będzie w poniedziałek, to nie wiem :)

 

Teraz trzeba wklejać jak dawniej, poprzez jakiś serwer do zdjęć np fotosik  www.fotosik.pl

 

Pewnie łatwo nie będzie...ale mocno trzymam kciuki Eluś aby wszystko dobrze poskładali.

 

Czyli znowu " ułatwiają nam życie".

Po co to robią?

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, b-b napisał:

Pewnie łatwo nie będzie...ale mocno trzymam kciuki Eluś aby wszystko dobrze poskładali.

 

Czyli znowu " ułatwiają nam życie".

Po co to robią?

Dzięki Boguniu :)    1110935718_buziaczki2.jpg.1cdc1a14daef83b6c782850dbc86fd42.jpg

No właśnie, po co? Brak mi konceptu :(  Już było dobrze, to wraca do starego.

Link to comment
Share on other sites

Wszem i wobec ogłaszam, że z powodu opryszczki nie przyjęto mnie do szpitala. Tak, tak też wydawało mi się to durne, ale lekarz wyjaśnił mi, że z powodu wirusa w organizmie, który się nie uwidocznił przed operacją, jedna z operowanych pacjentek już drugi miesiąc leży w szpitalu i nie wiadomo jak długo jeszcze.

W pierwszej chwili byłam wściekła, bo myślałam, że mnie poskładają i już zacznie się powrót do życia bez bólu, ale gdy dowiedziałam się czym grozi operacja  z wirusem w organizmie, to się ucieszyłam, że wirus ujawnił swoją obecność  przed operacją.

No cóż mam wyleczyć opryszczkę i czekać na telefon z wiadomością o kolejnym terminie operacji. Prawdopodobnie za tydzień. A już cieszyłam się (choć i bałam), że już będzie lepiej. Jak się ma pecha, to.... no wiecie gdzie się złamie palec :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 4.02. wyruszyły w drogę paczuszki do:

  • Bębenek     -  opłata 3,750 zł
  • Besia11      -  opłata 12,60 zł
  • haniabor     -  opłata 10,80 zł
  • Koki-99      -  opłata 10,80 zł
  • monikapf     -  opłata 5,20 zł

 

Po otrzymaniu fantów proszę o potwierdzenie tego faktu tu na wątku.

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Wszem i wobec ogłaszam, że z powodu opryszczki nie przyjęto mnie do szpitala. Tak, tak też wydawało mi się to durne, ale lekarz wyjaśnił mi, że z powodu wirusa w organizmie, który się nie uwidocznił przed operacją, jedna z operowanych pacjentek już drugi miesiąc leży w szpitalu i nie wiadomo jak długo jeszcze.

W pierwszej chwili byłam wściekła, bo myślałam, że mnie poskładają i już zacznie się powrót do życia bez bólu, ale gdy dowiedziałam się czym grozi operacja  z wirusem w organizmie, to się ucieszyłam, że wirus ujawnił swoją obecność  przed operacją.

No cóż mam wyleczyć opryszczkę i czekać na telefon z wiadomością o kolejnym terminie operacji. Prawdopodobnie za tydzień. A już cieszyłam się (choć i bałam), że już będzie lepiej. Jak się ma pecha, to.... no wiecie gdzie się złamie palec :)

Czyli dobrze,że wyszło szydło z worka przed operacją :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Czyli dobrze,że wyszło szydło z worka przed operacją :)

Bardzo dobrze. Mogłabym mieć poważne komplikacje, gdyby opryszczka nie ujawniła się przed operacją. Szczęście w pechu :) Szczęście, że się ujawniła, a pech, że się w ogóle przypelętała.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Oj jak dobrze eliczku eliczku nasz

jak dobrze ze wszytko ukazalo sie wczesniej

 ech

Tak Nadziejko :) Też się cieszę, że ominęły mnie jeszcze większe komplikacje, choć wolałabym mieć już operację za sobą  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...