Jump to content
Dogomania

NORKA WRACA Z ADOPCJI-prosimy o pomoc finasową w utrzymaniu !!!! Lea i Tosia w DS.


Sara2011

Recommended Posts

Tosia od dwóch godzin w nowym domku. Nie jest jakoś specjalnie zestresowana, od razu zaakceptowała całą rodzinkę. Pani Monika powiedziała że Tosia jest cudowna, niesamowita z niej przylepka a dzieci na jej punkcie wprost oszalały 1f642.png:).
Wszyscy byli tak przejęci dzisiejszą adopcją , że w nocy nie spali 1f642.png:). Tosia zamieszkała w Sosnowcu.

3.JPG.e2d2845abcdca6cf3e0521f4bfd10eb4.JPG

4.JPG.61c85ed181b2f751ea656ea09ca8677f.JPG

5.JPG.714a7a301301dcbf8fbbb5e090d2f722.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Weekendowo dobra wiadomość. Lea pojechała do swojego domku. Zamieszkała w Tarnowskich Górach w domku jednorodzinnym, gdzie nie będzie zostawała zbyt długo sama w domu bo Opiekunowie pracują przemiennie, gdy jedna osoba pracuje do południa to druga po południu. To bardzo ważne w przypadku Lei bo to trochę niesforna istota i z nudów lubi sobie coś "popodgryzać". Dodatkowo ma jeszcze nastoletniego opiekuna, który jest zachwycony Leą.
Lea na razie troszkę zestresowana ale jest coraz lepiej. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację. Zdjęć jeszcze nie mam, mam je obiecane jak tylko ogonek Lei będzie merdał radośnie bo na razie jeszcze troszkę pod brzuszkiem, no ale nie ma się co dziwić, dla niej to mega zmiana i stres.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2019 o 20:04, Sara2011 napisał:

Tosia od dwóch godzin w nowym domku. Nie jest jakoś specjalnie zestresowana, od razu zaakceptowała całą rodzinkę. Pani Monika powiedziała że Tosia jest cudowna, niesamowita z niej przylepka a dzieci na jej punkcie wprost oszalały 1f642.png:).
Wszyscy byli tak przejęci dzisiejszą adopcją , że w nocy nie spali 1f642.png:). Tosia zamieszkała w Sosnowcu.

3.JPG.e2d2845abcdca6cf3e0521f4bfd10eb4.JPG

4.JPG.61c85ed181b2f751ea656ea09ca8677f.JPG

5.JPG.714a7a301301dcbf8fbbb5e090d2f722.JPG

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Odświeżam wątek Marioli....

Niestety nie z dobrymi wieściami....Teraz widze, że jakoś umknęła zupełnie informacja, że NORKA poszła do adopcji... Ja robiłam ogłoszenia suni i prowadziłam adopcje, więc teraz dalej ja będe tutaj sobie pisać.

Norka w lutym zamieszkała w Bielsku Białej w domu z ogrodem u rodzinki, gdzie wcześniej kilkanaście lat mieszkała podobna sunia też z adopcji. Ludzie tak ok. 40 lat z córką i synem. Początki były trudne, ale udało się przezwyciężyć...

No niestety dziś wszystko się zmieniło. pani zadzwoniła do Kasi że musi do końca tygodnia oddać Norke...Państwo zostali bankrutami, stracili dom i wszystko co mieli, są bezdomni....trudno sądzić ile prawdy w czym...Norka wraca do kasi a ja będę ją utrzymywac i szukać domu od nowa.

NORKA WRACA Z ADOPCJI.

Jesli ktoś chciałby jakoś wesprzeć nas finansowo to bede bardzo wdzięczna.....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam chwile z Pania od Norki...niestety kontakt z nią jest bardzo trudny....nie wiem co tam się wydarzyo, ale powiedziałam, że nie zamierzam jej oceniać...poprosiłam by odwieźli Norke w czwartek lub piątek, spytałam też o steryizacje...nie zrobiona- sunia miała cieczke w listopadzie więc zabieg zrobimy w lutym przed kolejną adopcją.....

a tu aktualna Norka....

 

62309460_432243174025222_879641126210476

84152010_1009009349477898_53196837648282

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

O żesz, ja dzisiaj co chwila się wkur... w realu, a teraz to... Skoro u ludzi taka życiowa katastrofa co będzie z kotkiem, bo rozumiem, że kotek na zdjęciu jest ich? 

tak, ich...nie pytałam o kotka... Pani mówiła Kasi że będą pomieszkiwać po rodzinie....mysle, że z kotem będzie im łatwiej niż z psiakiem...:(

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ale się porobiło. Biedna sunia i ludzie , jeżeli to prawda co mówią. Kontakt z panią jest trudny , bo nikt nie będzie wywlekał ciężkich przeżyć przed obcymi osobami.

tak ..ja nie pytałam Pani o nic, chciałam tylko ustalić sprawy związane z sunią, czy była sterylizowana, czy miała cieczke, kiedy...wiecie...Pani nic złego nie powiedziałam, tylko tyle, że zadbamy o sunie...

Dziękuje Kasi, że przyjmie Norke spowrotem, mimo, że ma teraz napięty psi grafik, bo kolejne sunie mają dojechać i Norcia mocno nadprogramowa :( ale damy rade. Jest młoda, śliczna, wychowana, toleruje kotki. trzymajcie kciuki, żeby dobry dom pojawił się jak najszybciej...żeby sunia jak najmniej ucierpiała na tej całej sytuacji..

A tak w ogóle- to dzięki że jesteście

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...