Jump to content
Dogomania

szukam psa w typie labrador do 2 lat-juz znaleziony, watek do kasacji


teresaa118

Recommended Posts

Dnia 24.12.2018 o 09:16, Marysia O. napisał:

Może Eliot? Ma ok. 2 lata, jest w Radysach, bardzo potrzebuje domu...

To daleko od Wrocławia, ale z Radys są organizowane odpłatne transporty w różne miejsca kraju, trzeba się kontaktować z Patrycją (tel. 698-616-250), na pewno możliwa pomoc w przywiezieniu go...

Na profilu psów z Radys pojawiła się informacja, że drugiego stycznia będzie transport psiaków z Radys do Wrocławia. Eliot wydaje się spełniać wszystkie wymagania więc może... 

02 STYCZNIA (środa) kierunek Łódź - Katowice - Wrocław. tel. 530830774 (Piotr).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • teresaa118 changed the title to szukam psa w typie labrador do 2 lat-juz znaleziony, watek do kasacji

Niestety, pani Katarzyna Pawlowska bedac na wizycie przedadopcyjnej zadecydowala, ze 2 pietro w bloku to nie miejsce dla psa. Mysle, ze dalej szukaja.Ma byc pies i ponizej 5 lat.Chyba, ze wy tez tak myslicie i syn kupi psa na rynku za 2 stowy.....A jest zdecydowany przygarnac jakas sierote, bo ja siedze w tych sprawach i chce zrobic mi przyjemnosc. Powiedzialam wprost, jak kupi psa, to go wydziedzicze.  Tak napisalam na poprztedniej stronie, a wiec wg. wizytujacych nie wolno miec psow bez windy powyzej parteru

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, teresaa118 napisał:

Mysle, ze dalej szukaja.

To co? Ostatecznie nie kupili psiaka z hodowli? To co to za szczeniak ze zdjęcia powyżej?

Ja do adopcji mam taką Negrę - jestw  lubelskim, ale w okolicach 20lutego będę wracać do Wrocławia, będę mogła wziąć małą ze sobą jak będą 100% zdecydowani...
https://www.olx.pl/oferta/sliczna-sunia-lubelska-wersja-rasy-labrador-CID103-IDyf2OD.html

Link to comment
Share on other sites

Snów kraina Arkadiusz Tracz  tak napisal mi syn, nie znam wogole hodowli, jestem rozczarowana stwierdzeniem pani Katarzyny Pawlowskiej, ze drugie pietro jest nie odpowiednie dla psow. W tym tempie nie znajda odpowiednich ludzi do adopcji. Nie kazdy ma domek z ogrodem w duzym miescie jakim jest Wroclaw

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎16 o 14:58, teresaa118 napisał:

tez zaluje, ale panie nie zakwalifikowaly drugiego pietra jako dobrych warunkow dla psa

Laby są wyjątkowo podatne. Labowate schroniskowe mogą faktycznie mieć duże problemy z dysplazją, nie wiadomo skąd są, nie badane nic. Miałam labkę z bardzo dobrej hodowli, na 3 piętrze, schodziła pomału przy nodze obowiązkowo, a i tak mocne sterydy były grane od chyba 9-go roku życia i nosiłam te ponad 30kg na rękach nie raz, więc schody parę razy dziennie faktycznie mogą mieć wpływ.

Link to comment
Share on other sites

Też się nie dziwię - jeżeli nie ma windy to jednak jest spore ryzyko dysplazji. A znosić psa droastającego, kiedy waży już 30kg to średnia przyjemność. Jednak do decyzji o psie konkretnej rasy trzeba podchodzić odpowiedzialnie i rozumiem osobę odpowiedzialną za psa, że nie chciała wydać - może miała swoje podstawy.

Niemniej jednak wzięcie psa z hodowli to nie przestępstwo ;) Hodowla wydaje się w porządku, mają ładne cavisie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...