Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !


gosia2313

Recommended Posts

Właśnie wróciłam ze schroniska, nie było źle. Wszystkie psy miały wodę w miskach, trafiłam na miłą zmianę.
[B]Axel:[/B] wsumie bez zmian, dowiedziałam się że ma książeczkę i wszystkie szczepienia. Zdziwiłam się bo Axel miał kolczatkę (ostatnio jej nie miał) a na kratach zawieszona była smycz. Może ktoś z nim wychodzi?;) Pojadł sobie troszku smaczków, jego kolega z boxu też.

[B]Onek w boxie z Axelem:[/B] ładny owczarkowaty z dłuższą sierścią, sympatyczny, łagodny i spokojny pies.

[B]Boxio:[/B] bez zmian. Najpierw mnie obszczekał potem zjadł smaczki i posiedział przy kratach a potem wrócił do cienia.
[B]
Jagterierkowy:[/B] z początku okropnie szczekał, i pokazywał zębiska (całkiem ładne zresztą;)) to młodziutki pies i wydaje mi się (to tylko moje przypuszczenia że był bity) bo gdy klękłam obok niego trochę się uspokoił ale przy każdym gwałtowniejszym ruchu kulił się i pokazywał zęby.
[B]
Norfolkowaty:[/B] był. Najpierw mnie obszczekał, później dał się pogłaskać. Suka.

[B]Biała:[/B] ta gruba biała suczka. Bez zmian leżała i dyszała z gorąca.

[B]Astka:[/B] z początku troszkę nie pewnie dawała się miziać, delikatnie brała smaczki.

[B]Bullek:[/B] bez zmian, wciąż pogodny, prosił o pieszczoty i machał ogonkiem.

[B]Szorściak w boxie z Bullkiem:[/B] bardzo łagodny i miły psiak, delikatny.

[B]Pekin:[/B] jest przekochany! ostatnio wogóle nie dałam rady zwrócić jego uwagi a dziś zupełnie inny pies, straszny gaduła (nie chodzi mi o szczekanie) ma taki słodki ryjek. Bardzo chiał wyjść, strasznie rozpaczał. Jego oczko wygląda dużo gorzej, całe zaglucone opuchnięte i czerwone.

[B]Czarny jamol:[/B] ma chore oczka, strasznie zaropiałe. W boxie razem z malutkim kudłatym staruszkiem.

[B]Box 36 PILNE:[/B] średni kudłacz kolorowy, najpierw ledwo stał, nie stawał na przedniej łapie a puźniej już nie dał rady już wstać.

[B]Kwarantanna:[/B] młodziutka troszku skołtuniona przeurocza sunia ala sznaucerka.

[B]Szczeniory:[/B] jedno fajne śmiszne nietoperkowate. Trikolorka ta co ostatnio, schudła rzucała się na jedzenie mało mi palcy nie poodgryzała. Rodzeństwo szorstkowłose i 1 gładki podpalany (będą nie duże)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może zobaczyc tego kudlacza w złym stanie? Myślałam o wzieciu na DT terrierka, ale moze temu założyć wątek i zabrać go? Pewnie ma czas do wizyty weta. Tylko do wątku potrzebne są zdjęcia, a Wiewórka nie ma ich jak zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Czy ktoś może zobaczyc tego kudlacza w złym stanie? Myślałam o wzieciu na DT terrierka, ale moze temu założyć wątek i zabrać go? Pewnie ma czas do wizyty weta. Tylko do wątku potrzebne są zdjęcia, a Wiewórka nie ma ich jak zrobić.[/QUOTE]


Potrzebujesz transport do schroniska?
Niestety ja teraz nie mam czasu kiedy wpaść, może w następną sobotę dopiero :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Potrzebujesz transport do schroniska?
Niestety ja teraz nie mam czasu kiedy wpaść, może w następną sobotę dopiero :([/QUOTE]

Myślałam, żeby ktos pojechał dokladniej zobaczyc tego biedaka. jesli nie ma żadnej zakaźnej choroby, to można mu szybciutko ząłozyć wątek, zanim trafi na schroniskowego weta. Niestety, moglabym go wziąć jedynie, gdyby były jakieś pieniadze na jego jedzenie i leczenie, a do tego potrzebny jest wątek i zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']
[B]Pekin:[/B] jest przekochany! ostatnio wogóle nie dałam rady zwrócić jego uwagi a dziś zupełnie inny pies, straszny gaduła (nie chodzi mi o szczekanie) ma taki słodki ryjek. Bardzo chiał wyjść, strasznie rozpaczał. Jego oczko wygląda dużo gorzej, całe zaglucone opuchnięte i czerwone.[/QUOTE]
Czy jesteście w stanie go wyciągnąć?
Mogę go przetrzymać do czasu aż dziewczyny z Kociego Świata po niego nie przyjadą, a z tego co wiem będzie to nie wcześniej jak 17 maja.

Czekam na jakieś wieści! On nie ma czasu... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Czy jesteście w stanie go wyciągnąć?
Mogę go przetrzymać do czasu aż dziewczyny z Kociego Świata po niego nie przyjadą, a z tego co wiem będzie to nie wcześniej jak 17 maja.

Czekam na jakieś wieści! On nie ma czasu... :([/QUOTE]

A masz transport Sosnowiec-Rybnik?
Bo rozumiem jesteś z Rybnika?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Czy macie może zdjęcia tego astka pręgowanego o którym piszecie? Ja jeszcze dziś powinnam mieć zdjęcia tego którego szukamy. Wstawię na wątek, może któraś z będzie potrafiła powiedzieć, że to on...[/QUOTE]

Chyba nikt nie ma. Ten, którego ja widziałam był drobniejszy, z ładna okrąglejszą głową, taki delikatniejszy w urodzie. Juz pisałam, że chyba był wykastrowany. Miał białe włoski na brodzie, wyraźne pręgowanie. Najlepiej samemu podjechac do schronu i zobaczyć. Na zdjęciach pies moze wyjść inaczej. Takie przekazywanie zdjęć, ogladanie może zakończyc sie tym, że nie zdąży sie go wyciągnąć.
Podobno pies zaginął w Katowicach? przecież to rzut beretem do sosnowieckiego schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']
Nie mam transportu do Rybnika :(
Zerduszko może dopiero w przyszły weekend...[/QUOTE]
Wiewiórka się oferowała, że go może podrzucić.

Ewentualnie czy ktoś może go podrzucić do Bujakowa-Mikołowa?
[B]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Słuchajcie, na dziś albo na jutro mam transport z Mikołowa do Rybnika.
Jeżeli jest osoba która może pekina dowieźć do Mikołowa - odzywajcie się.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Wiewiórka się oferowała, że go może podrzucić.

Ewentualnie czy ktoś może go podrzucić do Bujakowa-Mikołowa?
[B]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Słuchajcie, na dziś albo na jutro mam transport z Mikołowa do Rybnika.
Jeżeli jest osoba która może pekina dowieźć do Mikołowa - odzywajcie się.
Mój tel 500-596-485[/B][/QUOTE]

Wiewiórka niepełnoletnia, więc nie wiem jak z wydaniem go ze schronu

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Dziewczyny co z tym wtorkiem i w ogóle co z transportem?[/QUOTE]

Ja swoją osobą nie dam rady być w schronisku we wtorek, dopiero jestem wolna w czwartek :(
Z astów mam fotki tylko psa i suni, jest jeszcze aściak w kolcach i był ostatnio taki piekny jak staffik, bulek to taki mix też nie mam zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...