Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !


gosia2313

Recommended Posts

Labradora już nie ma.
Dość długo siedzi już ten potężny duży ast z boxu nr. 10 facet, chyba kastrat pręgowany bardzo przyjaźnie nastawiony, lizał mnie po rękach. Do towarzyszy z boxu też nie okazywał agresji. Wygląda na bardzo przygnębionego. Na kwarantannie 4 jamnikowato terrierkowate psiaki i coś rudawego liskowatego, strasznie płochliwego, młodziutkie. Tego jamola w kiepskim stanie już nie ma. Pekin strasznie osowiały, nic sobie nie robił z mojej obecności. Młody biało czarny bullowaty przeuroczy psiak, bardzo wesoły ma napewno mniej niż rok. Box nr. 7- huski, ok 2-3 lata pies bardzo płakał, przyjazny, prosił wręcz błagał o pieszczoty. Box nr. 8-dwa ładne zadbane owczarkowate, jeden troszku skundlony a drugi prawie jak rasowiec troszku poszczekiwały. Samce. Był jeszcze czarny starszy jamnik pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Labradora już nie ma.
Dość długo siedzi już ten potężny duży ast z boxu nr. 10 facet, chyba kastrat pręgowany bardzo przyjaźnie nastawiony, lizał mnie po rękach. Do towarzyszy z boxu też nie okazywał agresji. Wygląda na bardzo przygnębionego. Na kwarantannie 4 jamnikowato terrierkowate psiaki i coś rudawego liskowatego, strasznie płochliwego, młodziutkie. Tego jamola w kiepskim stanie już nie ma. Pekin strasznie osowiały, nic sobie nie robił z mojej obecności. Młody biało czarny bullowaty przeuroczy psiak, bardzo wesoły ma napewno mniej niż rok. Box nr. 7- huski, ok 2-3 lata pies bardzo płakał, przyjazny, prosił wręcz błagał o pieszczoty. Box nr. 8-dwa ładne zadbane owczarkowate, jeden troszku skundlony a drugi prawie jak rasowiec troszku poszczekiwały. Samce. Był jeszcze czarny starszy jamnik pies.[/QUOTE]

Jamnik nadal tam w boksie koło pekina?
Zobacz na 1 stronę, to o tym jamniku mówisz?

Link to comment
Share on other sites

A jak byłaś na kwarantannie to było to małe szczotkowate:
[img]http://lh5.ggpht.com/_YY-Pt-Sjs6o/S9M1ZqJridI/AAAAAAAAAqc/KffxQJjgFZc/s640/Zdj%C4%99cie046.jpg[/img]

Albo czy było na ogólnych?
I ten piesek z ślepym oczkiem ten od lewej?
I to psisko z szelkami jest charakterystyczne.

Ja mam aparat, ale nie wiem kiedy będe w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Milka z 1 strony ma DT? bo widziałam dosłownie identycznego psa kulejącego na przednią lewą łape, tylko trochę mi opis nie pasuje bo strasznie ten pies się rzucał i nie dał się pogłaskać, smakołyków też nie chciał. Ale naprawdę nawet jest w boxie z tym samym psem co "była" Milka czy ja mam jakieś zwidy już?;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Milka z 1 strony ma DT? bo widziałam dosłownie identycznego psa kulejącego na przednią lewą łape, tylko trochę mi opis nie pasuje bo strasznie ten pies się rzucał i nie dał się pogłaskać, smakołyków też nie chciał. Ale naprawdę nawet jest w boxie z tym samym psem co "była" Milka czy ja mam jakieś zwidy już?;p[/QUOTE]

Milka ma DT i wiem, że jest identico pies bo go widziałam, ale Milka jest wyższa.
A słuchaj jesteś pewne, że nie mówiłyśmy o tym samym jamniku, bo mówiłaś, że widziałaś staruszka czarnego podpalanego, może to ten nasz z kwarantanny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][CENTER] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/9130/fretka3414116.jpg[/IMG]

Fretka zaginęła w Dąbrowie Górniczej - osiedle Mydlice, ale to szybkie stworzonka i może być wszędzie :(
[/CENTER][/QUOTE]

piszcie to też na forum fretkowym:

[url]http://forum.fretki.org.pl/index.php?sid=a558f38578bbdabce3bcbe1849548557[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...