Jump to content
Dogomania

Poszukuję domu tymczasowego dla setera


Recommended Posts

Witam uprzejmie forumowiczów! 

Mój pierwszy temat dotyczy pomocy dla mnie i mojego psa, 15-letniego setera irlandzkiego o imieniu Kamel. Problemy zdrowotne zmuszają mnie do podjęcia długotrwałej (6 miesięcy) terapii w szpitalu. Jako że mieszkam sam (tj. nie do końca, bo  z siedmioma zwierzątkami ;) ), nie mogę liczyć na pomoc rodziny i znajomych oraz nie posiadam dochodów (hotelik odpada)  jestem zmuszony zwrócić się do Was :) z prośbą o zaopiekowanie się na ten okres moim  pupilem. Zapewniam karmę i pokrywam koszty ewentualnej opieki weterymaryjnmej.Kamel jest w dobrej jak na swój wiek kondycji, wymaga jednak - jak to pies myśliwski - sporej dawki ruchu tj. minimum dwa spacery dziennie po pół godziny.

IMG_20181018_155426.jpg

IMG_20181129_134009.jpg

download_20180912_122924.jpg

image-20180912_122713.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, rozi napisał:

No dobrze, ale gdzie mieszkasz? Lokalizacja jest ważna. Poza tym, jeśli nie masz dochodów, to zwrot kosztów karma/wet stoi pod znakiem zapytania, 15-letni pies potrafi wygenerować.

Mieszkam około 50 km od Warszawy. Karmę mam. Pies był badany ostatnio i jest w dobrej kondycji. Nie popadajmy w przesadny pesymizm, że akurat w ciągu tego pół roku ciężko zachoruje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...