Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Nadziejka napisał:

Ciocia

 przepraszm ze tu na wteczku potem wykasuje ..

 pisz mi prosze jak  gdzie to okno i co ja mam z tym dialogiem przez to okno ? o matuniu

 nie wim nic ....

Ciociu droga taka instrukcja trwałaby zbyt długo, do północy może, a szkoda czasu. Jak chcesz to ja teraz zadzwonię. Chcesz?

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, rozładował mi sie telefon. Poczekaj za 5 minut znowu zadzwonię. Podładuję na tyle, żebym mogła go włączyć i będziemy rozmawiały w trakcie ładowania.

Mężowi zepsuł się telefon i korzysta z mojego. Rozmawiał ze znajomym przez półtorej godziny a ja nie sprawdziłam jaki jest stan baterii.

Link to comment
Share on other sites

Anulka wyczaiła w Lidlu kubraczek w sam raz na Teosia, kupiła go i prześle do szafirki, żeby Teoś pojechał do nowego domku w swoim kubraczku :) Nie chce zwrotu kasy ani za kubraczek, ani za przesyłkę. To prezent dla Teosia od Anuli :)

Anulko bardzo serdecznie dziękuję   819958172_buziaczki2.jpg.99aec3e0f26df816434fabc597a8ff1c.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Anulka wyczaiła w Lidlu kubraczek w sam raz na Teosia, kupiła go i prześle do szafirki, żeby Teoś pojechał do nowego domku w swoim kubraczku :) Nie chce zwrotu kasy ani za kubraczek, ani za przesyłkę. To prezent dla Teosia od Anuli :)

Anulko bardzo serdecznie dziękuję   819958172_buziaczki2.jpg.99aec3e0f26df816434fabc597a8ff1c.jpg

Tak,zupełnie przypadkowo napatoczyłam się na przecenę artykułów przemysłowych i tylko jedno wygrzebałam.

To jest takie jak na zdjęciu:

IMG_1267.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak,zupełnie przypadkowo napatoczyłam się na przecenę artykułów przemysłowych i tylko jedno wygrzebałam.

To jest takie jak na zdjęciu:

IMG_1267.JPG

Dziękuję Anulko jest świetne. Będzie bardzo dobre na chłodne letnie i zimne  jesienne deszcze.   Trixie to bardzo dobra firma.

Serdecznie dziękuję      merci.gif.3150e9d85735fb644be533d21c45ed5f.gif

 

Przy okazji jeszcze raz dziękuję za ubranka dla Tinusi Tobie i Nadziejce :)  Miałam zrobić zdjęcia i pokazać sunie w tych kubraczkach, ale póki co nie było odpowiedniej aury. Na szaro burym tle Tinusia nie prezentowałaby się ładnie. Dzisiaj zaczął w kraku padać śnieg. Wieczorem było już całkiem biało. Jutro będę wreszcie mogła zrobić obiecane zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Sciskam pozdrawiam lapenki

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 Dziekuje ciociu wszytko poczarowallam jako nauczalas

 dziekuje ogromnie

 i jeszcze mi sie udalo watus podlonkowac hohoooo

z bledami ale udalo ...

Miło mi, że mogłam pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2019 o 09:36, Nadziejka napisał:
Podobny obraz Dramciku
 ciotke zassypallo
 cal;unie miasto hoho
 po kolana  bialosci
 pozdrawunkam i sciskam calun czas kochany
 ...ciociu widialas  jak siem rozpassallam ...z wklejaniem ...hihi

Ciociu mnie też zasypało :)

20190105_072449.jpg.550c0196b06160d3d70597b4a74ab169.jpg

20190105_072148.jpg.ccf7467daa2d8e9a526d5088a2bd469c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.


Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

FB_IMG_1546709137282.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powoli można zacząć odliczać dni do Teosiowego wyjazdu.  

Tak, Teoś w sobotę rano wyruszy w drogę do swoich Ludzi i koleżanki :)

Teoś został zaczipowany. Jak tylko szafirka przyśle mi nr czipa, a może czipu?  to zarejestruję chłopaczka w bazie safe-animal.eu

Poprosiłam i przywieszenie Teosiowi adresatki z numerem Pani Kasi. Kubraczek od Anuli jeszcze nie dotarł, ale z pewnością przed sobotą dotrze więc prosiłam szarifkę, żeby go ubrała Teosiowi, położyła na jego posłaniu, żeby kubraczek przesiąknął jego zapachem. Niech chłopaczek ma swój zapach w nowym domku.

Teosiu kochany chłopaczku, tak się ogromnie cieszę, że dobry Człowiek wypatrzył cię pośród wielu innych szukających domu psiaków.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane zwierzoluby, Teoś wkrótce pojedzie do swojego domku i nie będzie już potrzebował naszej pomocy. Pani Kasia zabezpieczy wszystkie jego potrzeby.

W jego miejsce przyjęłam pod swoją opiekę sunię z guzem wielkości melona, który zagraża jej życiu. Sunia jest obecnie w schronisku, z którego zabrałam Teosia. To oczywiste, że tam nie spotka ją nic dobrego, a raczej wręcz przeciwnie.

Sunia pojedzie do kasiainat do w pełni domowego DT, jak tylko Basia załatwi transport.

Apeluję do Waszych serc wspaniałych, wesprzyjcie sunię grosikiem. Potrzeby będą ogromne, nie będę wymieniać jakie, na co, bo sami wiecie. Przenieście proszę Wasze deklaracje z Teosiai na tę biedną sunię.

Proszę, tej suni nie możemy zostawić w schronie. Tam każdy dzień, to poważne zagrożenie dla jej życia. Ten wielki guz w każdej chwili może pęknąć i… :(

 

Ona błaga o pomoc    73236136_gifproszcy.gif.6630969d03a00ceacced244e8d161cbf.gif

 

3.jpg.b17a15d40ce17c4a58de5adc375b3dda.jpg   2.jpg.f53bc675574bbc06d1be44165bd8c7dc.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak, Teoś w sobotę rano wyruszy w drogę do swoich Ludzi i koleżanki :)

Teoś został zaczipowany. Jak tylko szafirka przyśle mi nr czipa, a może czipu?  to zarejestruję chłopaczka w bazie safe-animal.eu

Poprosiłam i przywieszenie Teosiowi adresatki z numerem Pani Kasi. Kubraczek od Anuli jeszcze nie dotarł, ale z pewnością przed sobotą dotrze więc prosiłam szarifkę, żeby go ubrała Teosiowi, położyła na jego posłaniu, żeby kubraczek przesiąknął jego zapachem. Niech chłopaczek ma swój zapach w nowym domku.

Teosiu kochany chłopaczku, tak się ogromnie cieszę, że dobry Człowiek wypatrzył cię pośród wielu innych szukających domu psiaków.

Kubraczek wysłany listem priorytetowym,powinien dotrzeć jutro albo pojutrze.Wsadziłam karteczkę z opisem,że to kubraczek Teosiowy,dla Teosia.

Odliczamy teraz dni i mam ogromną nadzieję,że będą wiadomości i zdjęcia z domku.Teoś każdemu zapadł w serce nawet szafirkom.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Kubraczek wysłany listem priorytetowym,powinien dotrzeć jutro albo pojutrze.Wsadziłam karteczkę z opisem,że to kubraczek Teosiowy,dla Teosia.

Odliczamy teraz dni i mam ogromną nadzieję,że będą wiadomości i zdjęcia z domku.Teoś każdemu zapadł w serce nawet szafirkom.

Tak :) Teoś to wyjątkowy psiaczek. Zauroczył każdego, kto go zobaczył.

Bardzo dziękuję Anulko za troskę i pomoc dla Teosia. Teoś szczęśliwie dobija do swojej przystani życiowej dzięki Wam wszystkim.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie bardzo szczęściem Teosia . Ten domek, to ogromna niespodzianka nie tylko dla Teosia, ale i dla nas. Pojawił się szybko i niespodziewanie a na dodatek, okazał się tym, którego szukaliśmy. Teosiu, teraz tylko zdrówka ci życzę, być mógł cieszyć się każdym dniem w nowym domu.

Swoją mikro deklarację - 15 zł przeniosę oczywiście na tą biedną sunieczkę i dziękuję Ci Elu za ratunek dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...