Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, elik napisał:

Gabrysiu, sama nic bym nie zdziałała :) Tylko nasze wspólne działania mogą ratować zwierzaki z bezdomności :)

Ale to Ty Elu podjęłaś decyzję, że Teo opuści schronisko.

Takie staruszki najbardziej chwytają za serce (przynajmniej mnie), zagubione, nieporadne, porzucone po kilku czy kilkunastu latach przez kogoś, kto był dla nich całym światem, a okazał się kanalią

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Czyli Dziadulerk już dzisiaj jedzie do Szafirki? Jakie tam będą warunki? Będzie w domu? Przepraszam, że pytam, ale nie znam tego hoteliku.

Basiu, czy znana jest kwota za transport do szafirki chociaż orientacyjna?

Dzisiaj ma jechać około 11-tej. Ewciu ja wrócą to mi powiedzą.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

Czyli Dziadulerk już dzisiaj jedzie do Szafirki? Jakie tam będą warunki? Będzie w domu? Przepraszam, że pytam, ale nie znam tego hoteliku.

Basiu, czy znana jest kwota za transport do szafirki chociaż orientacyjna?

U Szafirki jest domowy hotelik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, ewu napisał:

Załatwiłam na dzisiaj transport po kosztach gazu. To zaufani , fajni Ludzie.

Psiaczek dzisiaj pojedzie do szafirki. Planowany wyjazd już za kilka, kilkanaście minut, ale jak wiadomo, nie zawsze plany da się wykonać :) Niemniej jednak, na pewno dzisiaj psinek pojedzie do szafirki. A może to tylko kolejny etap podróży przed ostatecznym osiądnięciem w DS :) ?  Może :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 10:19, anica napisał:

Jestem i ja u Dziadzia, na razie nie mogę nic obiecać ,finansowo nie daję rady ale Elu,  może jak zwykle wspomogę fantami na bazarek?  nie wiem czy będziesz coś organizować przed Świętami? czy raczej już po Świętach?

Witaj Aniu fanty to także realna pomoc :)   Twoje fanty zawsze mają duże powodzenie na bazarkach :)  Z Góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Dzisiaj ma jechać około 11-tej. Ewciu ja wrócą to mi powiedzą.

Dzięki kochana. 

Rozmawiałam z Anecik chcąc dowiedzieć się ile mam zapłacić za wczorajszy transport i dzień pobytu, a Anecik na to, że całość jest prezentem dla dziadulka od nich:)

W tej sytuacji chciałabym opłacić jakąś część lub całość (w zależności od wysokości kosztów) transportu do Szafirki Dziadulka:)  

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Takie staruszki najbardziej chwytają za serce (przynajmniej mnie),. . .

Mnie także i suczki, które będąc bezdomnymi mają  bardzo źle z uwagi na ich macierzyństwo i wszystko co się z tym wiąże :(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Ewa Marta napisał:

Rozmawiałam z Anecik chcąc dowiedzieć się ile mam zapłacić za wczorajszy transport i dzień pobytu, a Anecik na to, że całość jest prezentem dla dziadulka od nich:)

W tej sytuacji chciałabym opłacić jakąś część lub całość (w zależności od wysokości kosztów) transportu do Szafirki Dziadulka:)  

Nie wiem komu dziękować w pierwszej kolejności :)

Dziękuję więc Wam jednocześnie - Anetce, Jej Mężowi i Tobie Ewo Marto.

To piękny gest z Waszej strony.

Biedactwo nie wie ile współczucia, wsparcia i czułości wzbudziło jego nieszczęście.

458424636_dzikujejestecie2.jpg.2b83697a0be6f516bd222c0f4bdf0fb2.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Nie wiem komu dziękować w pierwszej kolejności :)

Dziękuję więc Wam jednocześnie - Anetce, Jej Mężowi i Tobie Ewo Marto.

To piękny gest z Waszej strony.

Biedactwo nie wie ile współczucia, wsparcia i czułości wzbudziło jego nieszczęście.

458424636_dzikujejestecie2.jpg.2b83697a0be6f516bd222c0f4bdf0fb2.jpg

 

Znów przyłączam się do podziękowań.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Bardzo jestem ciekawa, jak Teoś zniósł podróż do Szafirki i jak sie tam zaaklimatyzował. Oby wszystko było dobrze.

Zamierzam zrobić dla psiaczka bazarek imienny dlatego nie używam tego imienia :)

Pytałam Basi i dostałam wiadomość, że piesio ma jeszcze godzinę drogi do szafirki. Pewnie wyjechali po jedenastej :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Zamierzam zrobić dla psiaczka baza\rek imienny dlatego nie używam tego imienia :)

Pytałam Basi i dostałam wiadomość, że piesio ma jeszcze godzinę drogi do szafirki. Pewnie wyjechali po jedenastej :)

A...to przepraszam. Nie wiedziałam.

To już wkrótce psiaczek bedzie na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Zamierzam zrobić dla psiaczka baza\rek imienny dlatego nie używam tego imienia :)

Pytałam Basi i dostałam wiadomość, że piesio ma jeszcze godzinę drogi do szafirki. Pewnie wyjechali po jedenastej :)

Fanty mogę podesłać np małe bombki na choinkę ze wstążki,ręcznie robione.Sama robię.Tyle tych psiaków w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

A...to przepraszam. Nie wiedziałam.

To już wkrótce psiaczek bedzie na miejscu...

Eluniu nie ma za co przepraszać, bo nic takiego się nie stało :)

Myślę, że już jest u szafirki. Nie dzwonię, bo przy przyjęciu psiaczka jest sporo do zrobienia, załatwienia. Jak szafirka będzie gotowa to na pewno da znać :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, guccio napisał:

Fanty mogę podesłać np małe bombki na choinkę ze wstążki,ręcznie robione.Sama robię.Tyle tych psiaków w potrzebie.

Byłoby wspaniale :)  Byłyby na nagrody dla najaktywniejszych w dodatku na czasie :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Jaki jest koszt hotelowania u Szafirki ?

Pytam, bo w pierwszym poście są podane dwie różne kwoty.

Myślisz o tym?      potrzeba  300,00 zł/m-c, a od stycznia 360,00

Teraz koszt 1 doby to 10,00 zł, a od stycznia będzie 12,00 zł z karmą. Bez karmy taniej.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Byłoby wspaniale :)  Byłyby na nagrody dla najaktywniejszych w dodatku na czasie :)

To podaj adres bo jak coś tam wysyłałam na jakąś bidulę to na kopi zamazane.W piątek lub poniedziałek wyślę.Na stałą współpracę to zawsze coś wyprodukuję.Na okrągło coś tworzę.Lubię to.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, guccio napisał:

To podaj adres bo jak coś tam wysyłałam na jakąś bidulę to na kopi zamazane.W piątek lub poniedziałek wyślę.Na stałą współpracę to zawsze coś wyprodukuję.Na okrągło coś tworzę.Lubię to.

Zaraz podam Ci na PW :)

Masz dar w rękach. Ja nawet nie potrafię sensownie czegoś podszyć. U nas igłą para się mąż :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Myślisz o tym?      potrzeba  300,00 zł/m-c, a od stycznia 360,00

Teraz koszt 1 doby to 10,00 zł, a od stycznia będzie 12,00 zł z karmą. Bez karmy taniej.

Tak, zastanawiałam się nad rozbieżnościa. 

W takiej sytuacji chyba trzeba przyjąć, że koszt miesięcznego urzymania to 360 zł, w końcu pies i tak musi coś jeść. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...