Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

4 minuty temu, Anula napisał:

Wciąż mi się przypomina- Sawana jak oślepła była wnoszona na rękach na siedzenie samochodu i wynoszona.

Zawsze wracamy pamięcią do naszych przyjaciół, zwłaszcza jeśli łączyła nas  z nimi szczególna więź.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Zawsze wracamy pamięcią do naszych przyjaciół, zwłaszcza jeśli łączyła nas  z nimi szczególna więź.

Tak,wracam w myślach do Sawany dla mnie była szczególną tymczasią.Najwięcej serca i opieki jej poświęciłam być może dlatego.Do tej pory zostało mi omijanie miejsca gdzie było jej legowisko.Ja to robię bezwiednie,jak minę dopiero przytomnieję i uświadamiam sobie,że Sawani przecież już nie ma.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Tak,wracam w myślach do Sawany dla mnie była szczególną tymczasią.Najwięcej serca i opieki jej poświęciłam być może dlatego.Do tej pory zostało mi omijanie miejsca gdzie było jej legowisko.Ja to robię bezwiednie,jak minę dopiero przytomnieję i uświadamiam sobie,że Sawani przecież już nie ma.

Niestety też znam ten ból :(  

Rozmawiałam z Panią Kasią i powiedziałam Jej o radach, jakie tu może znaleźć. Podrzuciłam link do naszych ostatnich postów z radami.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję   328387887_kwiatki2.gif.1acf2b9769973ab704b1974f8b197070.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

P.Kasiu,szafirku,Teosiu,bezpiecznej drogi życzę,aby wszyscy bezpiecznie wrócili do swoich domów.Jestem myślami i trzymam mocno kciuki.

Moje ciepłe myśli także płyną do Was. Szczęśliwej drogi i wszystkiego najlepszego Teosiu na nowej drodze życia.

Będziemy cię wspierać dobrymi myślami a twoją Panią dobrymi radami. Bądź zdrów, kochaj i bądź kochany.

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem myślą z wamipapa.gif

2 minuty temu, elik napisał:

Moje ciepłe myśli także płyną do Was. Szczęśliwej drogi i wszystkiego najlepszego Teosiu na nowej drodze życia.

Będziemy cię wspierać dobrymi myślami a twoją Panią dobrymi radami. Bądź zdrów, kochaj i bądź kochany.

... i odezwij się czasem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Hani, że Teoś jest w drodze, a kilka minut temu dostałam wiadomość i zdjęcia od Pani Kasi, że są już w domku. Zapytałam o pierwsze wrażenia z kontaktu w realu i czy mogę wstawić zdjęcia. Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Dostałam wiadomość od Hani, że Teoś jest w drodze, a kilka minut temu dostałam wiadomość i zdjęcia od Pani Kasi, że są już w domku. Zapytałam o pierwsze wrażenia z kontaktu w realu i czy mogę wstawić zdjęcia. Czekam na odpowiedź.

Jestem bardzo ciekawa wrażeń Teosia i jego nowej Pani ze spotkania, podróży i z nowego domku. Oby byly pozytywne.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Jeżeli będą Teosiowe wiadomości to zapewne nikt nie porzuci wątku.

Napłakałam w słuchawkę Pani Kasi, aż mi było wstyd, ale mam nadzieję, że Pani Kasia będzie od czasu do czasu podsyłać wiadomości o Teosiu.

Hania dała znać, że wyprawiła Teosia tak jak się umawiałyśmy. Przez ostatnie dwa dni Teoś paradował w kubraczku od Ciebie Anulko, żeby zapachaniał też hotelikiem, żeby w DS Teoś miał znajomy zapach.

Pożegnanie Hani z Teosiem

received_2342794102398377.jpeg.0efebd1a51e4a7bfc9c3cf1af50d6d29.jpeg

i przywitanie z Państwem

spotkanie1.jpg.967cdb7cf1f8047bc67eedf9e9a5a7fa.jpg

Pierwszy zapoznawczy spacer z Kucią

part000001.jpg.28551938b0e880631e00bb804f444fea.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Są wieści ! Teoś nie wygląda na jakoś specjalnie zestresowanego, choć to dla niego jedna, wielka niewiadoma. Elu, czy P. Kasia mówiła, jak Teoś zniósł podróż, jak zareagował na nowy dom i nową koleżankę?

Bardzo rozczulające jest to pożegnalne zdjecie z Hanią. Pewnie Hania była pierwszą osobą, która okazała mu serce i dlatego tak do Niej przylgnął. Na szczęście ma już swój dom na zawsze i juz nigdy nie będzie musiał przeżywać kolejnych rozstań.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Są wieści ! Teoś nie wygląda na jakoś specjalnie zestresowanego, choć to dla niego jedna, wielka niewiadoma. Elu, czy P. Kasia mówiła, jak Teoś zniósł podróż, jak zareagował na nowy dom i nową koleżankę?

Bardzo rozczulające jest to pożegnalne zdjecie z Hanią. Pewnie Hania była pierwszą osobą, która okazała mu serce i dlatego tak do Niej przylgnął. Na szczęście ma już swój dom na zawsze i juz nigdy nie będzie musiał przeżywać kolejnych rozstań.

Mi aż łezka zakręciła się w oku, gdy zobaczyłam to zdjęcie. Psiaki potrafią być bardzo wdzięczne, to może nieodpowiednie określenie, ale potrafią oddać to co dobre dostają od człowieka.

Na razie nie mam żadnych wiadomości jak przebiegło poznanie się psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...