Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 9.02.2019 o 15:54, Gabi79 napisał:

Na moje pytanie, gdzie Perełka by mieszkała, pan powiedział, że w domu, ale jak jest ładna pogoda, to byłaby na dworze, bo przecież po co w domu? Na podwórku są budy, żeby psiaki mogły tam odpoczywać!!!

Normalnie zaraz się pójdę z mostu rzucić!!!

 

a ja może jestem dziwna, ale nie widze nic w tym złego...o ile ludzie sa sensowni i odpowiedzialni, a budy są faktycznie tylko do odpoczynku w ciepłe dni. Dla Perełki faktycznie to nie najlepsza opcja bo jest malutka, ale ja bym dała psa np. Kubusia ode mnie z przytuliska ...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzisiaj dzwoniła w sprawie Perełki Pani z Kędzierzyna - Koźla. Ma się jeszcze zastanowić, ale coś czuję, że nie zdecyduje się na adopcję. Kiedy wreszcie zadzwoni ktoś, kto zakocha się w Perełce i będzie chciał tylko ją? 

Poprosimy o nowe zdjęcia dziewczyny.

Musimy przywabić ewentualny domek uroczą Perełką! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi, z Warszawy jest Jo37, Aldrumka, agat21, Ewa Marta, Mdk8, Zpp, Olena84, pytaj, poproś

Jeszcze Gusiaczek, ale nie wiem, czy robi wizyty

 

Dzięki Asiu za podpowiedź, Olena i dorcia2 nie są w stanie pomóc, dorcia ma zaoytać beat2010

Zaraz napiszę do Ewy Marty

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, pitusia napisał:

Może Ewa Marta? 

Ja mam niedaleko, ale nigdy nie robiłam wizyty, byłam tylko wizytowana właśnie przez Ewę :) 

Jak mogłam nie poznać Soni w Twoim awatarku:) Pamiętam nasze spotkanie, a potem super miła wizytę poadopcyjną:)

A to Sonieczka:)

sonia.jpg.9042739a817974ec0a3eaed48df4a2ac.jpg

 

 

Odpisałam Gabi, że ogę pojechać w weekend. Najchętniej w niedzielę, ale w sobotę po 15:30 też jakos dam radę. Nie pracuję już na Wilanowie, tylko na Pradze i teraz to trudniejsze logistycznie, ale na pewno dam radę w weekend. Chyba, że ktoś zrobi ją jutro:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jak mogłam nie poznać Soni w Twoim awatarku:) Pamiętam nasze spotkanie, a potem super miła wizytę poadopcyjną:)

A to Sonieczka:)

sonia.jpg.9042739a817974ec0a3eaed48df4a2ac.jpg

 

 

Odpisałam Gabi, że ogę pojechać w weekend. Najchętniej w niedzielę, ale w sobotę po 15:30 też jakos dam radę. Nie pracuję już na Wilanowie, tylko na Pradze i teraz to trudniejsze logistycznie, ale na pewno dam radę w weekend. Chyba, że ktoś zrobi ją jutro:)

Dzięki ogromne!!!

 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jak mogłam nie poznać Soni w Twoim awatarku:) Pamiętam nasze spotkanie, a potem super miła wizytę poadopcyjną:)

A to Sonieczka:)

sonia.jpg.9042739a817974ec0a3eaed48df4a2ac.jpg

 

 

Odpisałam Gabi, że ogę pojechać w weekend. Najchętniej w niedzielę, ale w sobotę po 15:30 też jakos dam radę. Nie pracuję już na Wilanowie, tylko na Pradze i teraz to trudniejsze logistycznie, ale na pewno dam radę w weekend. Chyba, że ktoś zrobi ją jutro:)

Patti (dawna Sonia) pozdrawia i trzyma kciuki za domek dla Perełki. Jakby się wszystko powiodło, to zapraszamy do nas po sąsiedzku na Stegny mamy fajny plac zabaw dla psów (w sumie nawet dwa:)). Ewę też zawsze zapraszamy:)

IMG_20190127_150802_edited.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2019 o 19:17, kiyoshi napisał:

a ja może jestem dziwna, ale nie widze nic w tym złego...o ile ludzie sa sensowni i odpowiedzialni, a budy są faktycznie tylko do odpoczynku w ciepłe dni. Dla Perełki faktycznie to nie najlepsza opcja bo jest malutka, ale ja bym dała psa np. Kubusia ode mnie z przytuliska ...

Gabi, może warto byłoby podać kontakt, jeśli oczywiście go masz.

Trzymam kciuki za domek w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Gabi, może warto byłoby podać kontakt, jeśli oczywiście go masz.

Trzymam kciuki za domek w Warszawie.

Elu kontakt mam, ale Państwo postanowili poszukać suni bliżej miejsca zamieszkania, żeby ją wcześniej poznać.

Wczoraj dzwoniła do mnie żona tego Pana.

Poza tym nie chcę przykładać ręki do adopcji, gdzie oferowana jest buda.

Nie ważne jaki to psiak. Może ktoś powie, że lepszy taki dom niż schronisko, może i tak....

Dla mnie wszystkie psiaki muszą mieć szansę na bycie kanapowcem.

Pewna osoba z Dogo (nie wiem, czy chciałaby, abym pisała o kogo chodzi, więc nie piszę) ma teraz pod opieką ogromnego przekochanego psiaka, który całe życie mieszkał na działce, nie dojadał, był zaniedbany i schorowany.

Teraz wyleguje się na kanapach.

A propos domu w Warszawie, niedawno Pan do mnie dzwonił, przestraszyłam się, że rezygnuje, ale wręcz przeciwnie.

Pan rozmawiał z Kasią, odebrał Kasię, jako sympatyczną osobę bardzo oddaną psiakom ( tak właśnie jest!!!),

rozmowa z Kasią upewniła Pana, że chce ( on i reszta rodziny, czyli żona i 3 nastoletnie córki ) tylko i wyłącznie Perełkę.

Pan bardzo się ucieszył, gdy mu powiedziałam, że dzisiaj wieczorem będzie do niego dzwonić osoba robiąca  wizytę.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...