Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

Ja ostatnio z trwogą oddałam swoje bezdomniaki do domków z małymi dziećmi, dwa spanielkowe szczeniaki, jednego owczarkowatego i psiaki z przytuliska... i fajnie trafiły, wbrew moim obawom. Nie żałuję, że dali mi się przekonać, że wiedzą co oznacza pies i dziecko, podeszli do adopcji bardzo odpowiedzialnie - natomiast raczej ciężko mnie przekonać do takiej adopcji, gdzie jest małe dziecko. Dobrze, że elik sprawdziła dom :) szukamy dalej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

To wszystko zależy od Rodziców. Można mieć małe dziecko i właściwie nadzorować relację -dziecko -pies. 

Powiem więcej. Dorośli też nie zawsze potrafią obchodzić się ze zwierzętami, dokuczają im, są nachalni, więc o ile to możliwe, to warto brać swojego psa na wizyty, przyglądać się jak dorośli się zachowują względem psa.

Perełka jest śliczna, więc doczeka się swojego domku, gdzie będzie kochana i dobrze traktowana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jak dziecko ma 5-6 lat to można mu wiele wytłumaczyć. Gorzej z maluchami. Moja wnuczka ma 2 latka i jest grzeczna w stosunku do psów. Zdarzyło się jednak ,że pociągnęła psa za ucho , powiedziałam ,że nie wolno tak robić pieskowi..

Popatrzyła na mnie i smutna powiedziała : Kola ała:(   Więcej tego nie zrobiła:) Zrozumiała:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzieci dzieciom nierówne .Moje dzieci chowały się od urodzenia z psami i nie robiły krzywdy. Może dlatego ,że dziewczynki. Chłopcy są jednak inni.

Poza tym małe  dzieci często nieświadomie robią krzywdę. Nie rozumieją ,że to żywe stworzenie. I tak jak rodzicom potrafią wsadzić palec do oka czy nosa albo pociągnąć za włosy , tak i traktują zwierzę. Wszystko zależy od rodziców na ile maja kontrolę nad dzieckiem.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Dzieci dzieciom nierówne .Moje dzieci chowały się od urodzenia z psami i nie robiły krzywdy. Może dlatego ,że dziewczynki. Chłopcy są jednak inni.

Poza tym małe  dzieci często nieświadomie robią krzywdę. Nie rozumieją ,że to żywe stworzenie. I tak jak rodzicom potrafią wsadzić palec do oka czy nosa albo pociągnąć za włosy , tak i traktują zwierzę. Wszystko zależy od rodziców na ile maja kontrolę nad dzieckiem.

Mój syn chował się z psiakiem od 7-ego roku życia.Wtedy zdecydowaliśmy,że to jest dobry moment dla syna tak i dla nas aby w domu zawitał pies.Był to strzał w dziesiątkę.Przybył nowy członek rodziny i przez syna był traktowany jak brat.Ogólnie syn był uczony wcześniej szacunku do wszystkich zwierząt,ptaków,przyrody i to zaowocowało w przyszłym życiu syna.Jest już dorosły i nadal kocha wszystko to co żyje wokół niego.Dokarmia kotki,leczy gołębie itd.Daje rzeczy na bazarek,pomaga.Świadomie nie mają pieska,ponieważ uważają,że dla psiaka muszą poświęcić czas,którego teraz nie mogą mu zapewnić.Mają natomiast dwie świnki,które bardzo kochają i od czasu do czasu mojego pekinka,który ich uwielbia a oni jego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, b-b napisał:

Gabuś w rozliczeniu widzę swój nick ale nie ma przy niej żadnej wpłaty. 

Zapomniałam wpłacić jednorazowo na Perełkę?

Bogduniu, nie zapomniałaś, jeśli chodzi o jednorazowe wpłaty wpisuję w rozliczenie na kolorowo, dając obok plusik. Niżej są wpłaty chronologicznie i tam odnotowuję, czy to wpłata za dany miesiąc, czy jednorazowa.  Pieniążki od Ciebie wpłynęły 13.12. Jeszcze raz pięknie dziękuję!!! 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Bogduniu, nie zapomniałaś, jeśli chodzi o jednorazowe wpłaty wpisuję w rozliczenie na kolorowo, dając obok plusik. Niżej są wpłaty chronologicznie i tam odnotowuję, czy to wpłata za dany miesiąc, czy jednorazowa.  Pieniążki od Ciebie wpłynęły 13.12. Jeszcze raz pięknie dziękuję!!! 

Dzięki . Już myślała, ze  plamę dałam i nie wpłaciłam :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...