Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

1 minutę temu, agat21 napisał:

Grudzień jak to grudzień nie zapowiada się dobrze finansowo, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. W pierwszych dniach grudnia wpłacę 20 zł, a potem po 15 zł deklaruję miesięcznie. Czy wchodzi w grę wpłata na konto jakiejś fundacji, czy tylko na konto prywatne? 

Witaj Agatko!!!

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Nie mam żadnej zaprzyjaźnionej fundacji, chyba, że ewu ma?

Dopytam i dam Ci znać

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Ty Gabrysiu już założyłaś wątek suni, ja przymierzam się założyć ślepaczkowi jutro .

No i założyłam wątek staruszkowi, tyle, że miał jechać w miejsce Laluni, którą wczoraj zdecydowała się adoptować pewna pani, która dzisiaj SMS-em powiadomiła mnie, że rezygnuje z adopcji. Teraz  będę mieć 2 psy w hotelach i jednego na BDT. To za wiele jak na moje możliwości finansowe :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, bardzo się cieszę, ze sunia wyjdzie ze schronu.

Ona zza tych krat wygląda jak moja Florka w zamojskim schronisku, mam bardzo podobne zdjęcie;  one wszystkie tam tak wyglądają - jedno wielkie cierpienie:(

Zea może pomóc w pokryciu kosztów weterynaryjnych.

Link to comment
Share on other sites

Sunia o 12 będzie do odbioru. Zaawansowana ciąża:( Jest mi bardzo przykro ale niestety nie było wyjścia:(

Udało się załatwić transport ze schroniska.Pani z lecznicy dzwoniła do mnie i mówiła ,że to malizna.

Pozdrawia wszystich , którzy jej pomagają, Bardzo się ucieszyła ,że Perełka nie wraca do schroniska.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...