Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

12 minut temu, Radek napisał:

Może to osoba, która nie przepada za rozmową telefoniczną i dzwoni, gdy musi? Bywają takie osoby.

Na przyklad ja :) Nie skreślam domku, jeżeli pisze najpierw aby się upewnić czy pies nadal do adopcji - są osoby, które nie chcą nękać telefonami na wstępie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Może to osoba, która nie przepada za rozmową telefoniczną i dzwoni, gdy musi? Bywają takie osoby.

Piękne fotki.

Przepada, czy nie nikogo nie skreślam, a pani nawet nie podziękowała za odp.

1 godzinę temu, b-b napisał:

IMG_6840.JPG

Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu bo ślicznie Perełka na nich wygląda. Zresztą na wszystkich ładnie wychodzi. Szkoda tylko ,że domku nie widać.

Dziękuję Bogduniu!!!

Perełka jest taka śliczna, a jakoś nikt się nie zakochał ( z wyjątkiem fanów na Dogo)

Na koncie Perełeczki styczniowa deklaracja od ania75, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że wizyta w kraku wypadła tak niepomyślnie :(   Ale choć to moje miasto, musiała powiedzieć co myślę o tym domu.

Perełka zasługuje na dobry dom, gdzie spotka ją tylko miłość, szacunek i delikatne ręce do głaskania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Przykro mi, że wizyta w kraku wypadła tak niepomyślnie :(   Ale choć to moje miasto, musiała powiedzieć co myślę o tym domu.

Perełka zasługuje na dobry dom, gdzie spotka ją tylko miłość, szacunek i delikatne ręce do głaskania.

Elu, kochana cieszę się,że to właśnie Ty byłaś na wizycie w Kraku, bo wiem,  że masz takie same kryteria, jak ja i wysoko stawiasz poprzeczkę.

Perełka poczeka ile będzie trzeba. Dom musi być super!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Gabi79 napisał:

Kilka dni temu przerzuciłam ogł. z Częstochowy na Wrocław.

Wczorajsza wiadomość na olx cyt. " Jakby jeszcze lubiła dzieci i dojechała do Wrocławia byłoby super"

Czy ja się czepiam, czy naprawdę niektórzy urwali się z choinki?

Boże....a może jeszcze by umiała tańczyć! eh...ja ostatnio też mam mnóstwo beznadziejnych telefonów o psy...jakaś fala dziwnych ludzi w natarciu

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Boże....a może jeszcze by umiała tańczyć! eh...ja ostatnio też mam mnóstwo beznadziejnych telefonów o psy...jakaś fala dziwnych ludzi w natarciu

Zupełnie jakby chodziło o jakąś rzecz na allegro z transportem gratis....

Czasem mam wrażenie, że normalni ludzie są na wyginięciu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejny telefon....

Na początku rozmowa dobrze się zapowiadała.

Na moje pytanie o wcześniejsze psiaki pani powiedziała, że zawsze wszystkie miała od szczeniaka, oprócz jednego.

Ów nieszczęśnik był wzięty ze schroniska, dlatego właśnie (zdaniem pani)  niszczył i wył, gdy zostawał sam.

Weszłam pani w słowo i mówię, że po prostu miał lęk separacyjny.

Nie spodziewając się niczego dobrego zapytałam, co się stało z tym pieskiem?

Odp. " A .... znajomi go na wieś wywieźli".

Teraz mam za przeproszeniem zjebany dzień i jak sądzę nie tylko na jednym się skończy, bo ciągle myślę o tym biedaku i wszystkich, które spotkał podobny los.....

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gabi79 napisał:

Kolejny telefon....

Na początku rozmowa dobrze się zapowiadała.

Na moje pytanie o wcześniejsze psiaki pani powiedziała, że zawsze wszystkie miała od szczeniaka, oprócz jednego.

Ów nieszczęśnik był wzięty ze schroniska, dlatego właśnie (zdaniem pani)  niszczył i wył, gdy zostawał sam.

Weszłam pani w słowo i mówię, że po prostu miał lęk separacyjny.

Nie spodziewając się niczego dobrego zapytałam, co się stało z tym pieskiem?

Odp. " A .... znajomi go na wieś wywieźli".

Teraz mam za przeproszeniem zjebany dzień i jak sądzę nie tylko na jednym się skończy, bo ciągle myślę o tym biedaku i wszystkich, które spotkał podobny los.....

No i pewnie tak nie jeden psiak zabrany ze schroniska skończył.

Straszne to jest :(

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu kochana współczuję. Mnie aż zatkało jak to przeczytałam i zrobiło mi się niedobrze. Wstrętny babsztyl. I ma czelność dzwonić po następnego. Szkoda, że nie wiemy z jakiego schroniska go adoptowała.

Dla takiej marnej kreatury nie ma wystarczającej kary. I tak to sobie mówi, jakby posłała pieska na wczasy do super hotelu!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Gab rysiu kochana współczuję. Mnie aż zatkało jak to przeczytałam i zrobiło mi się niedobrze. Wstrętny babsztyl. I ma czelność dzwonić po następnego. Szkoda, że nie wiemy z jakiego schroniska go adoptowała.

Dla takiej marnej kreatury nie ma wystarczającej kary. I tak to sobie mówi, jakby posłała pieska na wczasy do super hotelu!

Zgadzam się Elu z Tobą w 100%ach, podły, wredny babsztyl, zupełnie nie ma wyrzutów, że pozbyła się psiaka.

Był problematyczny, wybrakowany ( jej zdaniem), więc won!!!

Niektórzy ludzie to potwory!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...