Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

Doskonały pomysł :) Może podpowiedz Gabrysiu Kasi, żeby zaprezentowała państwu Tigrunię. Dla niej taki dom z ogrodem to byłaby super okazja. A śliczna Perełeczka na pewno znajdzie jeszcze  swoją rodzinę

Tigra jest fantastyczną sunią ale ona naprawdę potrzebuje wyjątkowego domu. Perełki domek jest świetny ale Tigra potrzebuje domku pokroju domu zjawiskowej Zulki. I zdecydowanie lepiej czuje się Tigra w towarzystwie Lunki niż Perełki.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że tak wspaniały domek szykuje się Perełce:) Kciuki mocno zaciskam za szczęśliwy finał! :)

Wstawiam filmik,o który prosiłaś :)

 

 

Boguniu, pięknie dziękuję za wstawienie filmiku, wysłałam go dzisiaj Panu Tomaszowi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Potwierdzam,  rodzina wspaniała, odpowiedzialna i mam nadzieję, ż ejak pojada do Perełki, to od razu zaiskrzy między nimi.

Rozmawialiśy prawie godzinę, bardzo mi się podobali:)

Ewuniu, jeszcze raz z całego serca dziękuję za wizytę!!!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kamma13 napisał:

Taka liczna rodzina... Wystarczy im jeden piesek? I to jeszcze taki malutki? Może by wzięli, no nie wiem, jeszcze Tigrunię na przykład? 

Tak sobie fantazjuję, ale byłoby to cudowne, gdyby się dało ;) 

 

8 godzin temu, elik napisał:

Doskonały pomysł :) Może podpowiedz Gabrysiu Kasi, żeby zaprezentowała państwu Tigrunię. Dla niej taki dom z ogrodem to byłaby super okazja. A śliczna Perełeczka na pewno znajdzie jeszcze  swoją rodzinę

 

7 godzin temu, kamma13 napisał:

elik, ja myślę o dwupaku ;) 

Skoro Państwo zakochali się w Perełce, to przecież się nie odkochają. Ale byłoby cudownie, gdyby znaleźli w sercach (i w domu) miejsce dla jeszcze jednej psinki. Bo brzmią, jakby serca mieli ogromne :) 

 

7 godzin temu, elik napisał:

To byłby miód i orzeszki :) I oby tak się stało. Może trzeba byłoby ich delikatnie naprowadzić na taka myśl. Opowiedzieć jak długo Tigrusia czeka na dom i jakie to miłe stworzonko bardzo pragnące ciepła rąk ludzkich :)

Mnie przeszła przez głowę myśl, że tak wspaniali ludzie przydaliby się Tigruni, z resztą, tak samo miałam z rodziną Jagusi.

Może niekoniecznie ci sami, ale o równie wielkich sercach.

Państwo szukali małej suni, nie było mowy o dwupaku.

Wiem z doświadczenia, że wszelkie sugestie odnośnie innego pieska nic dobrego nie wnoszą.

Ja, gdy wypatrzyłam Kajunię wiedziałam, że chcę tylko ją i żadna siła by nie wpłynęła na zmianę decyzji.

Państwo wybrali Perełkę i mam nadzieję, że w sobotę nie zmienią zdania, a Perełka jeszcze bardziej Ich zauroczy

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę z domku Perełki. Gabi, zdjąć ogłoszenie?

Asiu, zdejmij, bo i tak już promowanie się skończyło.

Ja moje 2 zakończyłam.

Gdyby coś nie "wypaliło" wznowimy.

Wczoraj dzwonił do mnie jakiś pan i gdy powiedziałam, że ma odbyć się wizyta, po której się okaże czy Perełka pojedzie do DS, był wkurzony, że drugi raz taka sytuacja mu się przydarzyła.

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu a ta czarnulka na filmikiu to Twoja Luna ?? (czy moja Fruzia?) bo nie potrafie rozpoznać. Perełka i Tigra to oczywiste :)

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Dobra myśl :)

 

Dzisiaj słyszałam w telewizji, że nie można skazywać zwierzaka na samotność dlatego w domu powinna być zawsze dwójka takich samych zwierząt :)

 

 

Gagi maleńka długo czekała na TEN dom ale było warto.

Trzymam mocno kciuki za zapoznanie ale maleńka i tak skradnie ich serca na żywo!

Bogduniu, to prawda, warto było czekać i odrzucać te wszystkie domy, gdzie pojawiały się nawet najmniejsze wątpliwości.

"Moje psiaczki" zawsze czekają na dom około 3ech miesięcy (taki zbieg okoliczności)

Link to comment
Share on other sites

A myśmy już miały trzy przypadki,że przy adopcji jak zobaczyli ludzie drugiego psiaka,zaadoptowali dwa.Być może i tu się taki happy end wydarzy.Kto wie? Zobaczyli,poobserwowali jak się pięknie bawiły,jak były blisko siebie,szkoda się im zrobiło tego drugiego no i zaadoptowali dwa.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

A myśmy już miały trzy przypadki,że przy adopcji jak zobaczyli ludzie drugiego psiaka,zaadoptowali dwa.Być może i tu się taki happy end wydarzy.Kto wie? Zobaczyli,poobserwowali jak się pięknie bawiły,jak były blisko siebie,szkoda się im zrobiło tego drugiego no i zaadoptowali dwa.

W sumie to nigdy nic nie wiadomo, byłoby super

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Gabi79 napisał:

Asiu, zdejmij, bo i tak już promowanie się skończyło.

Ja moje 2 zakończyłam.

Gdyby coś nie "wypaliło" wznowimy.

Wczoraj dzwonił do mnie jakiś pan i gdy powiedziałam, że ma odbyć się wizyta, po której się okaże czy Perełka pojedzie do DS, był wkurzony, że drugi raz taka sytuacja mu się przydarzyła.

Miałam podobnie, dlatego pytam. Pani miała żal, że wprowadza się ją w błąd aktualnym ogloszeniem.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam podobnie, dlatego pytam. Pani miała żal, że wprowadza się ją w błąd aktualnym ogloszeniem.

Otóż to, dlatego lepiej dać do zakończonych i później ewentualnie wznowić. Kilka razy miałam sytuację, że ludzie dzwoniąc mówili, iż to jest ich kolejny telefon i wszystkie ogłoszenia nieaktualne, a nadal widnieją np. na olx. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za trzymanie kciuków!!! Ja też myślę, że będzie dobrze. Kasia też jest zdania, że ludzie rewelacyjni. Perełka na żywo spodobała się jeszcze bardziej niż na zdjęciach. Bidula trzesła się ze strachu. Oby tylko dojechali szczęśliwie, później już będzie "z górki". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...