Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

51 minut temu, elik napisał:

Wszystko wskazuje na to, że Perełeczka będzie miała wspaniały dom :)

Oczywiście nie skończyłam pisać, bo ciągle jestem w biegu.  Pan powiedział, że bardzo chcą adoptować Perełkę i ma ogromną nadzieję, że damy Im szansę. Nie chcę zapeszać, ale na taki właśnie telefon czekałam 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi, czyżby telefon z czasów, kiedy moje ogłoszenie dla Perełki było na Warszawę??? 

Mocno zaciskam za najlepszy doek dla ślicznotki.

Szczerze mówiąc Asiu, nie mam pojęcia, bo nie zapytałam.

Wizyta jutro około 13tej

Link to comment
Share on other sites

Wizyta wypadła pozytywnie!!!

Rodzina wspaniała.

Pan Tomasz od jakiegoś czasu obserwował ogł. Perełki i był zdziwiony, że mała jeszcze nie ma DS.

Postanowił, że to on spowoduje usunięcie ogłoszenia.

Rodzina bardzo chciała pomóc jakieś "bidzie" i akurat Perełka chwyciła ich za serce.

Poprzedni psiak odszedł ze starości kilka lat temu, więc ostatnimi czasy nie było w domu psiaka.

Wszystkie 3 córki ( o ile dobrze pamiętam 11, 14 i 17 lat) marzą o piesku.

Najstarsza córka dopiero dzisiaj została wtajemniczona w całą akcję adopcyjną i..........

popłakała się ze szczęścia.

Dom z ogródkiem, ale Perełka będzie chodziła na spacery poza posesję.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wspaniałej i szalenie sympatycznej Ewie Marcie za przeprowadzenie wizyty!!!

Państwo chcą przyjechać po maleńką w przyszły weekend.

Mam nadzieję, że za tydzień Perełka będzie już Warszawianką.

Proszę nadal trzymajcie kciuki

  • Like 3
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Wizyta wypadła pozytywnie!!!

Rodzina wspaniała.

Pan Tomasz od jakiegoś czasu obserwował ogł. Perełki i był zdziwiony, że mała jeszcze nie ma DS.

Postanowił, że to on spowoduje usunięcie ogłoszenia.

Rodzina bardzo chciała pomóc jakieś "bidzie" i akurat Perełka chwyciła ich za serce.

Poprzedni psiak odszedł ze starości kilka lat temu, więc ostatnimi czasy nie było w domu psiaka.

Wszystkie 3 córki ( o ile dobrze pamiętam 11, 14 i 17 lat) marzą o piesku.

Najstarsza córka dopiero dzisiaj została wtajemniczona w całą akcję adopcyjną i..........

popłakała się ze szczęścia.

Dom z ogródkiem, ale Perełka będzie chodziła na spacery poza posesję.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wspaniałej i szalenie sympatycznej Ewie Marcie za przeprowadzenie wizyty!!!

Państwo chcą przyjechać po maleńką w przyszły weekend.

Mam nadzieję, że za tydzień Perełka będzie już Warszawianką.

Proszę nadal trzymajcie kciuki

Cudowne wieści! :))

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Wstawiam filmik,o który prosiłaś :)

Ależ Perełeczka zachłanna na pieszczoty :) Odgania nawet większe od siebie sunie :)  Dzielna. Już niedługo będziesz miała las rąk do głaskania i to na wyłączność :)  Powodzenia słodka sunieczko!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kamma13 napisał:

Taka liczna rodzina... Wystarczy im jeden piesek? I to jeszcze taki malutki? Może by wzięli, no nie wiem, jeszcze Tigrunię na przykład? 

Tak sobie fantazjuję, ale byłoby to cudowne, gdyby się dało ;) 

Doskonały pomysł :) Może podpowiedz Gabrysiu Kasi, żeby zaprezentowała państwu Tigrunię. Dla niej taki dom z ogrodem to byłaby super okazja. A śliczna Perełeczka na pewno znajdzie jeszcze  swoją rodzinę

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, kamma13 napisał:

elik, ja myślę o dwupaku ;) 

Skoro Państwo zakochali się w Perełce, to przecież się nie odkochają. Ale byłoby cudownie, gdyby znaleźli w sercach (i w domu) miejsce dla jeszcze jednej psinki. Bo brzmią, jakby serca mieli ogromne :) 

To byłby miód i orzeszki :) I oby tak się stało. Może trzeba byłoby ich delikatnie naprowadzić na taka myśl. Opowiedzieć jak długo Tigrusia czeka na dom i jakie to miłe stworzonko bardzo pragnące ciepła rąk ludzkich :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Ależ Perełeczka zachłanna na pieszczoty :) Odgania nawet większe od siebie sunie :)  Dzielna. Już niedługo będziesz miała las rąk do głaskania i to na wyłączność :)  Powodzenia słodka sunieczko!

Elu a ta czarnulka na filmikiu to Twoja Luna ?? (czy moja Fruzia?) bo nie potrafie rozpoznać. Perełka i Tigra to oczywiste :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kamma13 napisał:

 Może by wzięli, no nie wiem, jeszcze Tigrunię na przykład? 

 

Dobra myśl :)

 

Dzisiaj słyszałam w telewizji, że nie można skazywać zwierzaka na samotność dlatego w domu powinna być zawsze dwójka takich samych zwierząt :)

 

 

Gagi maleńka długo czekała na TEN dom ale było warto.

Trzymam mocno kciuki za zapoznanie ale maleńka i tak skradnie ich serca na żywo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu a ta czarnulka na filmikiu to Twoja Luna ?? (czy moja Fruzia?) bo nie potrafie rozpoznać. Perełka i Tigra to oczywiste :)

Wydaje mi się, że to Luneczka, ale pewności nie mam :)

Kasiu, która to sunia, ta trzecia? Luna, czy Fruzia?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Wydaje mi się, że to Luneczka, ale pewności nie mam :)

Kasiu, która to sunia, ta trzecia? Luna, czy Fruzia?

To Lunka :-)Fruzia tak wielką radość okazuje tylko w stosunku do mojego młodszego synka. Do nas też jest bardzo przyjazna ale zdecydowanie woli dzieci;-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...